abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_106827259
Super mooie foto's Claudia!!! Gefeliciteerd met je mooie meid!!

Ik ben alleen een half uur naar de buurvrouw geweest 1 week geleden...de kleine meid achter laten bij schoonouders doe ik nog niet. Ik vertrouw op dit moment niemand met haar...dat ze goed haar honger signalen oppikken, dat ze weten wanneer ze moet slapen..zo voel ik het gewoon. Op dit moment wil ik het gewoon niet..over 2 weken een wen uur bij het kdv...vind het erg moeilijk maar hopelijk kan ik toch goed mijn wensen kenbaar maken wat betreft het eten/slapen
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  zondag 15 januari 2012 @ 11:33:35 #27
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_106827280
*O* *O* Lena gefeliciteeeeeeeerd *O* *O*

The_Tankgirl, wat vervelend dat het niet gelukt is -O- .

Mag ik even jompelen voor onze Draak?

Gisteravond om 23.00uur gevoed, 15 minuten geslapen, daarna gekrijst tot 1.30uur, toen van ellende maar weer aangelegd, viel ze na een paar slokjes in slaap aan de borst O+ . Toen haar in de co-sleeper gelegd, doorgeslapen tot 5.00uur, daarna meteen na de voeding weer in slaap gevallen tot 8.30uur, en na de voeding sliep ze tot 11.00uur! Toen heeft ze weer eten gehad en warempel, ze ligt in haar eigen kamertje, WEER te slapen!
Ik wil geen Goden verzoeken, maar zou de Infacol nu dan alsnog z'n werk doen?
pi_106827313
NTS een jumpel voor jou en draakje!!! hier hielp infacol ook altijd! *O*

trouwens kan het niet zijn dat het honger is en geen krampen? of willen clusteren?
ik dacht dat mijn moppie krampen had in het begin maar zodra ik haar aanlegde werd ze heerlijk stil, ze wou uren clusteren en bij mij liggen...denk niet dat het krampen waren eigenlijk
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  zondag 15 januari 2012 @ 11:39:37 #29
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_106827408
Lekker NTS ^O^
Wij merkten hier dat het een paar dagen duurde voordat de infacol totaal werkte en was hij krampjesvrij. Dus ik weet niet hoe lang je het eigenlijk al geeft.
Inmiddels is hij krampenvrij zonder infacol.
Maar dat heeft plaatsgemaakt voor het ongeloofelijk kronkelen en kreunen om te poepen :+
Rayen 2½ jaar!
  zondag 15 januari 2012 @ 11:46:30 #30
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_106827554
Claudia wat een mooie foto's van een mooie Lena! En jouw tips en trucs blijven hier welkom hoor!

Fijn dat het beter gaat NTS!
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  zondag 15 januari 2012 @ 11:50:09 #31
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_106827636
Bitterend, ik leg haar eigenlijk altijd wel even aan als ze weer zo'n huilbui heeft, maar dit was de eerste keer dan ze ook echt dronk. Normaal begint ze dan te tutten en te spelen met de tepel, en volgens de lk en kraam zou ik haar dan eraf moeten halen omdat ze moet leren dat de borst is om te eten en niet om te spelen. Dus dat doe ik dan eigenlijk.
Maar tijdens zo'n huilbui loopt ze ook gewoon blauw aan van het persen, d'r benen en armen gaan alle kanten op en je hoort het gewoon rommelen in haar buik.
Clusteren heeft ze maar één keer gedaan, dat was op dag 2 in het zkh.

Infacol gebruiken wij nu ruim een week, en sinds vrijdagavond hebben we de dubbele dosis ingezet. Dus ik hoop dat die dubbele dosis nu z'n werk doet.

Zo, en nou ga ik eens RUSTIG ontbijten en douchen enzo... Nu kan het nog/weer ;)
  zondag 15 januari 2012 @ 12:40:01 #32
337708 __Isis__
Met een knipoog ;)
pi_106828831
Claudia, wat een heerlijke meid en mooie woorden! Je raakt me O+ :*
Twee harten, een liefde
Uit liefde, een hart
pi_106829144
Claudia, gefeliciteerd met Lena!!! *O*
Een jaar oud alweer... Mooie fotospam!
Tralalalaaa
pi_106829719
Claudia, ik ben verliefd op Lena O+ Nogmaals gefeliciteerd.

NTS, gaat de goede kant op met je muppie ^O^ Fijn als je zelf ook even kan ademhalen. Ik zit trouwens ook een beetje met het 'probleem' van niet weten of het krampjes of honger is waardoor Mia huilt. Aangezien ze vorige week (eind eerste week) maar heel minimaal was aangekomen heb ik voor mezelf maar gewoon besloten om haar bij elk huiltje aan te leggen. Hoe meer ze drinkt, hoe beter. Ik ga er van uit dat dit gewoon even een opstartprobleem is.

Over het uitbesteden van je kind. Ik vind het af en toe juist wel fijn om even wat me-time te hebben (even ongestoord shoppen ofzo). Mia is er nog een beetje te klein voor, maar als we wat meer regelmaat hebben met de borstvoeding en ze ook goed uit een flesje kan drinken dan wil ik ook weer af en toe een paar uurtjes weg kunnen. Hannah gaat 2 dagen in de week naar het kinderdagverblijf dus die is dan sowieso onder de pannen.
  zondag 15 januari 2012 @ 13:28:48 #35
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_106830314
Claudia gefeliciteerd! :* Veel plezier gewenst in het dreumestopic!

De tranen sprongen in mijn ogen bij het commentaar over de olifantfoto, zo herkenbaar! O+
pi_106830359
:W Lena!
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_106830814
Claudia gefeliciteerd met je mooie dametje O+ En prachtige fotospam O+ O+ O+
  zondag 15 januari 2012 @ 14:55:21 #38
318546 Mevr_Mus
Met Mini_Musjes
pi_106832712
Claudia! Die foto's, die toelichting... ik ben er plaatsvervangend emotioneel van O+
Oude (on)bekende.
  zondag 15 januari 2012 @ 15:14:44 #39
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_106833334
Same here.... ik moest ff slikken bij het stukje dat je ineens beseft dat het gewoon jouw dochter is, jouw mooie meid, jouw kindje... zo heerlijk!
O+ O+ O+

ook nog ff hier, van harte gefeliciteerd met de verjaardag van jullie mooie Lena!! een dreumes en een peuter, wat een rijkdom! O+
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_106837482
Hieperdepiep hoeraaa!! Lieve Lena 1 jaar. Jeetje Claudia, jullie meisje een heuse dreumes O+ O+
Gefeliciteerd!!
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
pi_106840109
Claudia, Lena, Ivan en J. Gefeliciteerd. Hoera Lena is 1 jaar!!!

Wat een ontroerend overzicht O+

Tot over 3,5 week in het dreumestopic :W
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_106841268
Gefeliciteerd Lena en papa en mama en grote broer! Mooie foto's en ook hier natte oogjes ;)

Mag ik trouwens erbij in het lijstje? Althans, mijn dochter ;)
Elise is geboren op 16-07-2011

Had het voor mn verhuisbreak al gevraagd maar is denk ik over het hoofd gezien..

Ik kan ook prima weg bij Elise. Heb het ook echt nodig omdat ik single mama ben en dus verder echt fulltime met haar bezig ben. Toen Elise 2 maanden oud was gingen we de eerste keer (van 3x) verhuizen en toen moest ze al af en toe een dagje naar mijn oma. Maar ik was wel om de hoek. 3 maanden ging ik een dagje shoppen met vriendin, dat was spannender en toen heb ik ook geleerd altijd een kolf mee te nemen. Mn hele shirt was doorweekt en het was warm, dus geen jas... Charmant!
En nu ga ik regelmatig even kort weg, ze pakt geen fles dus lang kan ik niet van haar vandaan zijn. Toch lijkt me dat best fijn!

Denk niet dat het wat te maken heeft met hoe gek je op je kind bent hoor ;) Ik vertrouw mijn familie gewoon volledig. Er zijn ook mensen die vragen of ze op mogen passen (of een vriendin wil haar 'lenen' om te oefenen met mama zijn. Pff tis geen pop!) maar daar peins ik niet over. Alleen familie mag oppassen ;)
Over een maand ga ik misschien weer werken en daar zie ik wel tegenop, 1 of 2 dagen kinderopvang. Mijn prinsesje wil de volle aandacht.. Is wel goed voor haar, even leren dat dat niet altijd kan, maar ik hou mn hart vast!
  zondag 15 januari 2012 @ 19:21:27 #43
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_106841642
BE zit in Singapore, ze zou met enige vertraging het lijstje aanpassen. Je kan het ook in het feedback topic plaatsen, dan ziet ze het gelijk. Er moeten er nog 4 bij ongeveer :P
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_106846828
Claudia wat een mooi eerste jaar heb je hier zo even geplaatst met foto's en verhaal O+

NTS over de infacol, dat hoort meteen te werken en het is werkzaam van korte duur dus snel weer het lichaam uit. Dus het zou niet zo kunnen zijn dat het na 3 dagen opeens werkt.. Dan lijkt het alsof er eerst misschien toch wat anders is geweest. (dit is wat de kinderarts ons heeft verteld)
Wel heel fijn van de goede nacht en dat het nu beter gaat!!! *O*
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL zondag 15 januari 2012 @ 21:49:52 #45
147316 crew  DJMO
#trut
pi_106850210
*grom* nee
ik weiger te erkennen dat Geert bovenaan staat. Is er niet ergens een verborgen baby van een ouder die de geboorte niet gemeld heeft ofzo? -_-

Gefeliciteerd Clau met Lena! Wat een prachtige spam heb je neergezet O+
(en nu verder bijlezen)
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_106850404
Ja hoor DJMO, Puck van DML, die is volgens mij ouder (toch?) En Dottir??
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL zondag 15 januari 2012 @ 21:54:08 #47
147316 crew  DJMO
#trut
pi_106850465
quote:
0s.gif Op zondag 15 januari 2012 21:52 schreef danic het volgende:
Ja hoor DJMO, Puck van DML, die is volgens mij ouder (toch?) En Dottir??
ha! ik vond het al zo raar dat er in feb geen baby's stonden :P
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_106850583
Eerst E. van Mignonne, dan Puck en dan nog Dottir. Dus achteraan in de rij aansluiten jah }:|
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_106850595
Puck, Dot, mini, allemaal ouder. Volgens mij weet DJMO dat ook best wel (is al een aantal keer geroepen) maar gromt ze er gewoon graag over.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_106850617
Oh ja, E. ook nog! Ik wist dat ik eentje vergat, maar wie? :P
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')