Gelijk basquote:Op dinsdag 17 januari 2012 18:23 schreef Jack_is_Back het volgende:
Ik ben echt nog een leek, maar wil graag basgitaar gaan spelen. Moet ik dan beginnen met akoestische gitaar? Of gelijk met de bas?
Dat is ook mijn streven, daar probeer ik naar toe te werken, maar dat is best tricky..quote:Op dinsdag 17 januari 2012 18:38 schreef mr-green het volgende:
[..]
Ze bedoelen denk ik dat het moet klinken als dit (in ieder geval dit is waar je naar toe moet streven):
Het verschil zit hem inderdaad voornamelijk in de timing en een beetje het leggen van je ziel in to the soloKlink een beetje vaag maar ik denk wel dat dat is wat jou solo mist
Ik ben oprecht benieuwd.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 15:11 schreef Braddie het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op dinsdag 17 januari 2012 12:53 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Zou je die eens op kunnen nemen dan? Bij die solo zijn toch wel die paar dingen waar het bij jou vaak fout gaat (timing, gevoel ed.) heel belangrijk om hem mooi te laten klinken. Technisch gezien is hij niet heel lastig nee.
[/quote}
Natuurlijk
quote:Op dinsdag 17 januari 2012 18:41 schreef Trollscience het volgende:
Ook vind ik dat de distortion te hoog staat en dat naar beneden sliden na iedere phrasering klinkt een beetje zeikerig.
Thanks, ik zal er opletten, in het filmpje wat ik net heb gepost doe ik dat minder, distortion staat alsnog wel vrij hoog.quote:
Het nummer is gewoon te snel voor je. Dit verbloem je nu met effecten maar dat maakt het er alleen maar erger op. Leer het clean en als dat lukt dam gooi je pas die drive eropquote:Op dinsdag 17 januari 2012 20:04 schreef Braddie het volgende:
[..]
Thanks, ik zal er opletten, in het filmpje wat ik net heb gepost doe ik dat minder, distortion staat alsnog wel vrij hoog.
quote:Op dinsdag 17 januari 2012 16:14 schreef Trollscience het volgende:
http://www38.zippyshare.com/v/37806186/file.html
Loop al een tijdje met een riff in mijn kop, is absoluut niet uitgewerkt, zeer matig gespeeld en heb het opgenomen met de slechte microfoon van mijn telefoon, maar het gaat om het idee.
Eens. Leer eerst langzaam spelen voordat je snel probeert en noot na noot mist.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 20:28 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Het nummer is gewoon te snel voor je. Dit verbloem je nu met effecten maar dat maakt het er alleen maar erger op. Leer het clean en als dat lukt dam gooi je pas die drive erop
Rammen! Nice!quote:
Hoe zou je dat dan willen doen?quote:Op woensdag 18 januari 2012 00:07 schreef Jack_is_Back het volgende:
Kan ik met de Garageband app op de iPad leren gitaar spelen? Of in ieder geval de basis?
Dat zijn de bestenquote:Op dinsdag 17 januari 2012 22:29 schreef Cynic het volgende:
Ik denk dat we voor de verandering maar weer eens niet gaan oefenen voor het optreden... Maar we waren het wel van plan!
quote:Op dinsdag 17 januari 2012 22:29 schreef Cynic het volgende:
Ik denk dat we voor de verandering maar weer eens niet gaan oefenen voor het optreden... Maar we waren het wel van plan!
Buiten de metronome die in Garageband zie ik niet in waarom je daarmee iets kan leren.quote:Op woensdag 18 januari 2012 00:07 schreef Jack_is_Back het volgende:
Kan ik met de Garageband app op de iPad leren gitaar spelen? Of in ieder geval de basis?
garageband op de mac heeft een hele gitaar cursus ingebouwd, maar ik weet niet of dat op de iPad ook is?quote:Op woensdag 18 januari 2012 10:27 schreef BoerBert het volgende:
[..]
Buiten de metronome die in Garageband zie ik niet in waarom je daarmee iets kan leren.
Ik heb vorig jaar deze combinatie gekocht. Kun je alle kanten mee op en valt binnen je budget.quote:Op woensdag 18 januari 2012 15:58 schreef Spelvout het volgende:
Ik sta op het punt om een basgitaar te kopen, gewoon om te zien of het wat is. Maar waar te beginnen? Maximum budget ligt zo rond de ¤350~ (incl. amp)
Ik ben een enorme Oasis fan, maar de reden dat ik een basgitaar wil proberen zijn eigenlijk de riffjes van The Beatles. Verder luister ik ook naar de Stones, Hendrix, GnR, etc.
Het volgende had ik gevonden:
http://www.thomann.de/nl/hoefner_ignition_beatles_bass_vsb.htm
Uiteraard ideaal voor the beatlesmaar ook goed voor de rest te gebruiken?
http://www.thomann.de/nl/fender_squier_affinity_pbass_rw_sb.htm
Ziet er nogal goedkoop uit, geen idee of de kwaliteit in orde is? (voor zover daar over valt te praten in die prijsklasse).
Dan de amp:
http://www.thomann.de/nl/vox_pathfinder_10_bass.htm
http://www.thomann.de/nl/behringer_bxl450a_ultrabass.htm
Geen idee, de behringer heeft wel een 10" speaker wat me beter lijkt voor een bas, maar ik heb verder geen ervaring met behringer (op m'n mic na).
Laatste keer oefenen was denk ik anderhalf jaar geleden... Ik geloof dat het ook nog de bedoeling is dat we nieuwe/andere nummers gaan spelen. Maar eens zien hoe we dat gaan oplossen dan.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |