ik denk dat het voor iedereen anders is, omdat iedereen anders op baclofen schijnt te reageren.quote:Op vrijdag 12 april 2013 10:19 schreef Hou-m-Nat het volgende:
Ik volg dit topic al een tijdje met interesse in het middel en heb een aantal vraagjes.
- Heeft het middel invloed op je concentratievermogen?
- Begrijp ik het goed als het je minder prikkelgevoelig maakt?
- Is het mogelijk om intensief te sporten bij gebruik?
Ik hoor graag van jullie.
Dank je voor je reactie. Ik ga me er eens in verdiepen en peilen hoe mijn huisarts tegen dit middel aankijkt.quote:Op vrijdag 12 april 2013 12:50 schreef Blim het volgende:
[..]
ik denk dat het voor iedereen anders is, omdat iedereen anders op baclofen schijnt te reageren.
in het begin is het aftasten wat voor jouw de beste dosis is.
ik merkte bij een dosis van boven de 150mg dat ik moe werd en afwezig.
voor mij een teken om dus minder te nemen.
ik heb een tijd op 5x 25mg gezeten en slik nu 4x 25mg.
ik ben prikkelgevoelig en dat is zeker minder geworden.
volgens mij is het geen probleem om intensief te sporten bij baclofen.
ik heb geen last van spierverslappingen etc..
¤2400.- betalen voor deelname aan een onderzoek waarbij het gaat om hoge doseringen, ik dacht altijd dat je als onderwerp voor onderzoek geld toe kreeg.quote:Op vrijdag 12 april 2013 13:21 schreef truthortruth het volgende:
Ik kwam toevallig dit tegen, was dit al gemeld? http://www.addiction-solutions.nl/solutions/wetenschap Voor diegene die het liever in een gecontroleerde omgeving willen gebruiken.
Als ik de prijzen op internet bekijk dan kan dit nog wel wat schelen qua kosten.quote:Op vrijdag 12 april 2013 13:34 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
¤2400.- betalen voor deelname aan een onderzoek waarbij het gaat om hoge doseringen, ik dacht altijd dat je als onderwerp voor onderzoek geld toe kreeg.
Ik weet nog niet hoe mijn huisarts tegenover het voorschrijven staat.quote:Op vrijdag 12 april 2013 13:49 schreef truthortruth het volgende:
Als ik de prijzen op internet bekijk dan kan dit nog wel wat schelen qua kosten.
wat is de reden dat je baclofen wilt gebruiken? alcohol?quote:Op vrijdag 12 april 2013 14:18 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Ik weet nog niet hoe mijn huisarts tegenover het voorschrijven staat.
Als het middel tegen zeer geringe tarieven in Zuid-Europa te koop is dan is dat nog aantrekkelijker.
Hoofdzakelijk, in mindere mate cannabis. Gaat al wel een tijd redelijk tot goed. De onrust en de 'craving' zijn erg vermoeiend, zorgt ook voor slaapproblemen.quote:Op vrijdag 12 april 2013 14:38 schreef Blim het volgende:
[..]
wat is de reden dat je baclofen wilt gebruiken? alcohol?
cravings zijn kut ja.. ik weet er alles van.quote:Op vrijdag 12 april 2013 14:43 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Hoofdzakelijk, in mindere mate cannabis. Gaat al wel een tijd redelijk tot goed. De onrust en de 'craving' zijn erg vermoeiend, zorgt ook voor slaapproblemen.
Dat zou inderdaad erg prettig zijn. Ik ga eens bedenken hoe ik mijn huisarts moet benaderen, of is het gewoon een kwestie van geluk hebben?quote:Op vrijdag 12 april 2013 14:46 schreef Blim het volgende:
[..]
cravings zijn kut ja.. ik weet er alles van.
baclofen is dan voor mij echt een uitkomst.. geen cravings meer en eindelijk eens rust in mn hoofd.
ik heb het boek van ameisen meegenomen, en een goed onderbouwd gesprek gevoerd.quote:Op vrijdag 12 april 2013 14:48 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Dat zou inderdaad erg prettig zijn. Ik ga eens bedenken hoe ik mijn huisarts moet benaderen, of is het gewoon een kwestie van geluk hebben?
Dat is een goed idee om het wat kracht bij te zetten. Mocht hij er niet aan willen dan kan ik altijd kijken of het via Sijthoff lukt.quote:Op vrijdag 12 april 2013 15:05 schreef Blim het volgende:
[..]
ik heb het boek van ameisen meegenomen, en een goed onderbouwd gesprek gevoerd.
toch weigerde mijn huisarts baclofen voor te schrijven.
het is officieel nog geen middel tegen verslaving dus daarom weigerde ze het..
kwestie van geluk hebben, miss is jouw huisarts wel wat ruimdenkender.
zo ben ik bij kick your habits terechtgekomen, zij schrijven het wel voor.
bij mij wel.quote:Op dinsdag 2 april 2013 04:46 schreef El_Matador het volgende:
2 vraagjes:
- Werkt dit ook als je wil stoppen met roken?
- Zijn er andere namen voor Baclofen (lijkt me een merknaam)?
Succes! Mag ik vragen wat je in Spanje betaald bij een apotheek voor dit middel?quote:Op zaterdag 13 april 2013 09:41 schreef WHUFC het volgende:
Hallo Iedereen,
Iedereen bedankt voor alle informatie. Topic helemaal doorgelezen
Ik ben vandaag begonnen met de Baclofen, of Lioresal in mijn geval.
Ik heb het hier bij de plaatselijke Farmacia gehaald ( woonachtig in Spanje), en ik ga beginnen met 3x10MG voor de eerste 3 dagen en dan ophogen naar het gewenste effect.
Ik hoop regelmatig deze site van updates te kunnen voorzien. En dat de oudere leden die mij van veel informatie hebben ook weer terug komen op de site zodat deze actief blijft want zijn veel mensen die het gebruiken,
Was voor 30x10MG en 30x25MG zo'n 7 Euro kwijtquote:Op zaterdag 13 april 2013 13:59 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Succes! Mag ik vragen wat je in Spanje betaald bij een apotheek voor dit middel?
Dank voor de info. Mocht mijn huisarts niet mee willen werken dan kan ik altijd een leuk tripje Spanje plannenquote:Op zaterdag 13 april 2013 14:10 schreef WHUFC het volgende:
[..]
Was voor 30x10MG en 30x25MG zo'n 7 Euro kwijt
heel veel succes! hoop dat de baclofen net zo goed bij jou zn werk gaat doen als dat ie bij mij doet!quote:Op zaterdag 13 april 2013 09:41 schreef WHUFC het volgende:
Hallo Iedereen,
Iedereen bedankt voor alle informatie. Topic helemaal doorgelezen
Ik ben vandaag begonnen met de Baclofen, of Lioresal in mijn geval.
Ik heb het hier bij de plaatselijke Farmacia gehaald ( woonachtig in Spanje), en ik ga beginnen met 3x10MG voor de eerste 3 dagen en dan ophogen naar het gewenste effect.
Ik hoop regelmatig deze site van updates te kunnen voorzien. En dat de oudere leden die mij van veel informatie hebben ook weer terug komen op de site zodat deze actief blijft want zijn veel mensen die het gebruiken,
Zou het niet weten, ligt eraan hoe veel je mee neemt. Dit was het maximale wat de farmacia mij mee kon geven. Maar ze zei kom morgen terug en dan is het geen probleem.quote:Op zaterdag 13 april 2013 14:24 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Dank voor de info. Mocht mijn huisarts niet mee willen werken dan kan ik altijd een leuk tripje Spanje plannen
Enig idee of er bij de douane problemen kunnen optreden? Lijkt mij niet, het is immers geen verboden middel in Nederland.
Dank je Blim. Laten we het hopen. De eerste dag was wel raar.quote:Op zaterdag 13 april 2013 18:03 schreef Blim het volgende:
[..]
heel veel succes! hoop dat de baclofen net zo goed bij jou zn werk gaat doen als dat ie bij mij doet!
hoezo raar dan?quote:Op zondag 14 april 2013 13:32 schreef WHUFC het volgende:
[..]
Dank je Blim. Laten we het hopen. De eerste dag was wel raar.
Erg duizelig op werk, en vandaag was ik erg moe. Nog steeds geen echt succesquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |