Tracking is leuk, maar begint bij video wat er eigenlijk speciaal voor gemaakt is.quote:Op woensdag 18 april 2012 09:36 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Sorry...![]()
Maar ik wil inspiratie opdoen met de mogelijkheden met video en AE, wat niet kan in Premiere.
Zoals Tracking waar ik dan wel de nodige info over heb.
Die naam heb ik wel eens voorbij zien komen ja. Thnx voor de tip!quote:Op woensdag 18 april 2012 10:12 schreef KaMo het volgende:
[..]
Tracking is leuk, maar begint bij video wat er eigenlijk speciaal voor gemaakt is.
Als je engels een beetje goed is moet je deze training maar eens volgen
http://www.videocopilot.net/basic/
Tweehands danquote:Op woensdag 18 april 2012 10:03 schreef Helpmefok het volgende:
En dat dan relatief goede kwaliteit maar ook relatief lage prijs, vat jij 'm nog?.
Wat raden jullie aan?.
Ík zou om te beginnen de stabilator aanzetten, of een lens nemen die dat heeft, dit kijkt voor geen meter.quote:Op woensdag 18 april 2012 08:51 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Ik heb ook vaak ge-edit via Premiere. Dat heb ik aardig onder de knie. Althans de basis...
Even dan maar een voorbeeld:
Zoals ik al zei, deze is gefilmd met een Kokak Zi8quote:Op woensdag 18 april 2012 10:37 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ík zou om te beginnen de stabilator aanzetten, of een lens nemen die dat heeft, dit kijkt voor geen meter.
Niet voor mij maar voor je kijkersquote:Op woensdag 18 april 2012 10:41 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Straks dus met de D3100 en VR lens dus dat moet beter gaan. Zal m'n best doen voor je
Dat is zo'n "roldingetje" met tandwielen die de focus voor je regelt.quote:Op woensdag 18 april 2012 10:56 schreef Stefan het volgende:
Er is amper 2e hands te koop helaas
Je followfocus is dat zo'n klein dingetje?
Dat valt toch reuze mee?quote:Op woensdag 18 april 2012 11:13 schreef Stefan het volgende:
Ja die heb ik ook alleen dan van Cinegearpro. Maar als je deze hebt en je wil er een rig bij kom je al snel uit op 300 a 400 euro
Heb je dan voorbeeldjes van wat toch aardig uitkomt?quote:Op woensdag 18 april 2012 12:49 schreef shiznuts het volgende:
Voor budget moet je toch echt kijken in China (chinaprices.us) en op Ebay (USA/UK) / Amazon (co.uk/de).
Maar goed, je betaalt ook voor wat je krijgt in het algemeen hè.
Dan zijn er ook nog DIY-projecten... is maar net hoe handig je bent...
Is geweldig.quote:Op woensdag 18 april 2012 13:36 schreef KaMo het volgende:
Maar hoe ged werkt zo'n follow focus dan? Is die dan niet erg crappy?
Verbaas me echt soms over die prijzen.quote:
Ja, maar zo'n goedkope uit die link ook?quote:
Veel fijner, omdat je je focuswiel kunt laten 'uitrollen' en daardoor meer accuraat kan zijn. Verder kun je markeringen gebruiken om focuspunten te onthouden.quote:Op woensdag 18 april 2012 13:36 schreef KaMo het volgende:
Maar hoe ged werkt zo'n follow focus dan? Is die dan niet erg crappy?
Vorige week mijn bestelling gedaan voor een 160 LED lamp voor de camera. helaas nog niet shipped...quote:Op woensdag 18 april 2012 15:23 schreef mitchelll0181 het volgende:
I'm in..
Ga ook vd week bij dealextreme een viewfinder bestellen.. Dus mochten er meer mensen zijn die iets willen van DX .. Laat maar weten ..
1 is genoeg toch?quote:Op woensdag 18 april 2012 15:03 schreef Drommelsch85 het volgende:
Is het geen idee om een inkoopactie te doen van zo'n siliconen potopener? Genoeg mensen hier die er vast minimaal 3 willen hebben..
Geen idee, werk niet met een prime lensquote:Op woensdag 18 april 2012 20:21 schreef mitchelll0181 het volgende:
Oja, diafragma hoger zetten .. Zo is ff doen .. Maar met een prime lens is dat allemaal minder toch ?
Ideaal om bv op een festival te filmen o.i.d
Een timelapse maken kun je ook wel met Quicktime en een GoPro camera.. dit is vrij makkelijk te editen. Ik heb de voorkeur voor Adobe Premiere, daar werk ik ook al vrij lang mee.quote:Op woensdag 18 april 2012 17:33 schreef mitchelll0181 het volgende:
@ 1:42.. Waar maak ik zoiets mee ? welke video editing software kan dit ?
Wel een beetje ervaring met powerdirector 10.. leuk als je een simpel iets wilt maken maar tis allemaal een beetje speelgoed achtig..
Je F waarde op 12, je lens vollledig uitzoomen, tikje inzoomen ivm vervorming. scherp stellen op de muur, draaienquote:Op woensdag 18 april 2012 20:28 schreef mitchelll0181 het volgende:
Hmm zo eerst die diaframa maar s proberen, maaar als ik de F hoog zet dus.. Zou ik als ik ronddraai in mn woonkamer alles scherp erop moetten hebben ? Nu is dat dus gwn absoluut NIET mogelijk ..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |