Niet iedereen heeft het budget van een productiemaatschappij en wil meteen het beste van het beste tegen welke kosten dan ook. Je moet ergens beginnen.quote:Op zaterdag 14 april 2012 11:11 schreef Stefan het volgende:
Gewoon een goede manfrotto, ik zou niet bezuinigen op accessoires
Op mijn 550D is het wel echt een toevoeging, maar ook zonder ML kan je prima focussen.quote:Op maandag 16 april 2012 10:21 schreef mitchelll0181 het volgende:
Ha kenners, he ik heb sinds een paar dagen een 600D,
Maaarre met filmen kan je bijna niet zonder magic lantern he .. Of mis ik iets..
Het is echt! lastig te zien of je focus dead on staat ..
Vanmiddag maar is magic lantarn eropzetten of zijn er ook nadelen ?
Die buttonfocus gebruik ik echt nooit, heb veel beter gevoel met mijn vingers ervoorquote:Op maandag 16 april 2012 10:35 schreef mitchelll0181 het volgende:
Owkeeee... dus je kan wel met de digitale zoom de live view vergroten zegmaar ?
Het makkelijke van ML is die .. uhh.. weet niet hoe het heet focus, dat je met button up/down kan focussen, dat gaat heel soepeltjes ..
Alleen nog een externe mic kopen, dat lensgeluid is niet om aan te horen
Ow en die interval is heel vet ja, mooie time lapse gezien op youtube net.. vetjes
Idd, gewoon digitaal vergroten en handmatig focussen. gebruik de autofocus alleen als het heel druk is en ik snelle shots moet maken maar het is altijd minder dan handmatigquote:Op maandag 16 april 2012 10:42 schreef KaMo het volgende:
[..]
Die buttonfocus gebruik ik echt nooit, heb veel beter gevoel met mijn vingers ervoor
Ik werk alleen maar met liveview. Je kan op de 5d het scherpstelpunt bepalen omdat ie gezichten herkent. Maar vind het vaak toch niet scherp genoeg.quote:Op maandag 16 april 2012 10:45 schreef mitchelll0181 het volgende:
Hmm ok, maar als je digitaal inzoomt dan gebeurt dat alleen op je display als ik het goed begrijp ?
Dan is handmatig focussen wel te doen ja.
Ok, maar als je digitaal inzoomt dan gebeurt dat alleen op je display als ik het goed begrijp ?quote:Op maandag 16 april 2012 10:48 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ik werk alleen maar met liveview. Je kan op de 5d het scherpstelpunt bepalen omdat ie gezichten herkent. Maar vind het vaak toch niet scherp genoeg.
Ik stel zelf scherp op de ogen of anders de huid. Of als t ver weg is op letters
Ja, alles van filmen gaat via liveview. De shutter is namelijk gesloten danquote:Op maandag 16 april 2012 10:50 schreef mitchelll0181 het volgende:
[..]
Ok, maar als je digitaal inzoomt dan gebeurt dat alleen op je display als ik het goed begrijp ?
Nee, de zoom kun je niet filmenquote:Op maandag 16 april 2012 11:05 schreef mitchelll0181 het volgende:
De shutter is open bedoel je, maar wat ik bedoel als je dus inzoomt om je focus te checken dat inzoomen zie je niet terug in het eindresultaat ?
Heb ik ook gewoon hoor, al zet ik hem voor het resultaat toch liever dichter bij het onderwerp met een boompolequote:Op maandag 16 april 2012 11:14 schreef mitchelll0181 het volgende:
Pfff wat een geld...
Wrm niet een mic op de hot-shoe ?
quote:Op maandag 16 april 2012 11:14 schreef mitchelll0181 het volgende:
Pfff wat een geld...
Wrm niet een mic op de hot-shoe ?
O wacht ff, jij bent DE stefan ? Van fok tv o.aquote:Op maandag 16 april 2012 11:21 schreef Stefan het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Heb ik ook. Maar ik maak ook docu's en reportages, en gebruik de camera professioneel dus het is nodig bij sommige producties'
Dan moet je sowieso een externe mic hebben en dit als je m op de hotshoe zetquote:Op maandag 16 april 2012 11:23 schreef mitchelll0181 het volgende:
Van alles en nog wat, het gaat mij erom dat ik de lens niet meer hoor en niet zo'n last heb van wind, Dat is zo afschuwelijk
Jahquote:Op maandag 16 april 2012 11:24 schreef mitchelll0181 het volgende:
[..]
O wacht ff, jij bent DE stefan ? Van fok tv o.a?
De Lens maakt als je de stabilisator aan hebt geluid, je camerabody maakt geluid, dat hoor je op als je de microfoon direct op de camera hebt zitten met de verkeerde hotshoehouder. Al heb je een mic van 500 euro hoor je dat nog, ik heb sinds kort deze en nu hoor ik m niet meerquote:Op maandag 16 april 2012 11:28 schreef mitchelll0181 het volgende:
![]()
Maar er is geen hotshoe mic waarbij je de lens niet hoort dus..
Kak... Heb nu wel een grip en batterij besteld op eBay, maar die zijn er nooit op tijd.quote:Op maandag 16 april 2012 11:56 schreef bart13 het volgende:
Dat verschilt, ga je aan een stuk door recorden? dan red je het niet. Maar, een -goede- replica batterij kost maar iets van 20/25 euro. Ik gebruik die zelf ook, heb er 2 in me grip en werkt perfekt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |