Nee ik weet nietquote:Op maandag 9 januari 2012 21:51 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
9201221503843
Als je weet waar dit vandaan komt ben je echt een baas
Zeg hoe staat het met de nutteloze sites?quote:Op maandag 9 januari 2012 21:56 schreef Dalando het volgende:
of tabtabenter, hangt er vanaf wat lekkerder in de vingers ligt, wat ik als laatst heb getypt
Ja, als dat stukje tekst door hem geschreven is, mag ik maar vanuit gaan, aangezien ik geen zin heb om nu de internetdetective uit te hangen, dat Nectar een stuk volwassener is dan menig doen geloven.quote:
Prima hoor, up and running.quote:Op maandag 9 januari 2012 21:57 schreef Nectar het volgende:
[..]
Zeg hoe staat het met de nutteloze sites?
oh ik heb zn tekst niet gelzenquote:Op maandag 9 januari 2012 21:57 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Ja, als dat stukje tekst door hem geschreven is, mag ik maar vanuit gaan, aangezien ik geen zin heb om nu de internetdetective uit te hangen, dat Nectar een stuk volwassener is dan menig doen geloven.
Zeker, zeker, bij jou ook?quote:Op maandag 9 januari 2012 21:56 schreef Nectar het volgende:
[..]
hey hooidraaid alles cool achter de motherfucking sjam
't waren er een beetje veel, ik heb ze naar mijn FoBo verplaatst.quote:Op maandag 9 januari 2012 21:58 schreef Nectar het volgende:
[..]
Oh ze zijn wel allemaal uit je sig gehaald
linkjequote:Op maandag 9 januari 2012 21:58 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Dat zou ik dan wel even doen.
Sorryquote:Op maandag 9 januari 2012 21:56 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Was je posttijd en nummer van de post in de topic.
Dit niet weten
quote:
Staat in hetzelfde topic, maar vooruit, omdat jij het bent.quote:Op maandag 9 januari 2012 21:50 schreef Nectar het volgende:
[..]
Ja, ook het niveau van de democratische socialisten die het stuk schrijven, nog lager dan een optionele mankement van een opa. ik walg ervan
Die spelfouten zijn ook wel gechargeerd in overmate, 1 kan nog wel, maar een gehele redetwist waarin fouten geroutineerd worden, niet te geloven. Dat dit kan in Nederland.
Tuurlijk is het door mij geschreven, en ik ben wel een stuk volwassener dan wat de meeste UDOWU mensen denkenquote:Op maandag 9 januari 2012 21:57 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Ja, als dat stukje tekst door hem geschreven is, mag ik maar vanuit gaan, aangezien ik geen zin heb om nu de internetdetective uit te hangen, dat Nectar een stuk volwassener is dan menig doen geloven.
Je hoeft je nergens voor te schamen, ik lees gewoon de broncode.quote:Op maandag 9 januari 2012 22:00 schreef Verbodsbord het volgende:
Nu voel ik me een FOK!-noob doordat ik dat alles niet weet![]()
quote:Op maandag 9 januari 2012 22:01 schreef Dalando het volgende:
[..]
Je hoeft je nergens voor te schamen, ik lees gewoon de broncode.
Thanksquote:Op maandag 9 januari 2012 22:01 schreef BBQSausage het volgende:
Nu op Ned3 ontmaskering van Derek Ogilvie
forum.min.js niet uit je kop kennenquote:
Dankje. Even speciaal de tv voor aangezet.quote:Op maandag 9 januari 2012 22:01 schreef BBQSausage het volgende:
Nu op Ned3 ontmaskering van Derek Ogilvie
Daar ben ik nu ook wel achterquote:Op maandag 9 januari 2012 22:00 schreef Nectar het volgende:
[..]
Tuurlijk is het door mij geschreven, en ik ben wel een stuk volwassener dan wat de meeste UDOWU mensen denken
Nee ben jarig geweestquote:Op maandag 9 januari 2012 22:03 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Daar ben ik nu ook wel achter. Jij bent zeker ook geen 15?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |