Mijn bomen staan idd binnen, maar staan niet bloot aan warmte. Het zal in de kamer net iets rond de 10 graden zijn met open raam. En als dan de zon ook nog eens schijnt.... Ik zal er bij de esdoorns eens op letten.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 16:15 schreef SiGNe het volgende:
maar jouw bomen staan binnen toch?
Dan zou het kunnen komen door te droge lucht en danmoet je met de esdoor weer uitkijken, knoppen willen nog weleens uitdrogen en vervolgens niet opkomen.
zo zijn mijn esdoorns ook dood gegaan.
quote:Op zondag 5 februari 2012 21:24 schreef LordofLeaves het volgende:
Heeft de mops geen kleinere naalden dan de normale pinus mugo? Zo ja, dan kun je er wel iets leuks uithalen door de boom veel knoppen te laten maken op het oude hout. Ben wel benieuwd naar hoe de boom eruit ziet. En sparren... tja... Ze blijven moeilijk. Post anders eens een foto van de spar.
Mugo heeft wel opties qua takken maar de naalden vind ik wat minder, daarom had ik ook liever die Mughus Humpy versie gehad.quote:Op maandag 6 februari 2012 09:18 schreef LordofLeaves het volgende:
De mugo heeft genoeg opties, lijkt me. Je zou er een aardige moyogi uit kunnen trekken. De tweede pinus moet nog wel wat jaartjes wachten.En de spar... Lastig... Is de stam wel iets dikker geworden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |