quote:
Op zondag 8 januari 2012 18:38 schreef Aventura het volgende:Wat is dat voor doos Laiveneertiekje? Wij hebben nu die van Friso, maar daarvan schiet het deksel steeds los. Dat is thuis niet zo erg, maar als we een dag of weekendje weggaan natuurlijk wel.
Ik ben ook heel benieuwd! Hier ook al 2 keer de bovenkant los geschoten waardoor de hele inhoud op de grond lag, beetje jammer dat het 2x met een bijna vol pak gebeurde. Heb nu een weckpot in de vaatwasser staan die we willen gaan gebruiken, maar weet nog niet of dat handig is.
Ik weet niet meer van wie de tip was, maar de sock-ons zijn een groot succes!
Sugarsnap; proficiat met Eline!
Wanneer verschonen jullie? Wij doen het zodra hij uit bed komt, voor de voeding. Maar nu poept hij vaak tijdens de voeding zijn luier vol. We denken erover om nu te verschonen voordat hij weer gaat slapen, maar het nadeel lijkt me dan dat je hem steeds wakker maakt als hij bij ons in slaap valt. Ben benieuwd naar jullie ervaringen.