precies mijn punt, maar zometeen wordt het na een jaar of meteen 3 jaar aan iemand vast zitten met een langere termijncontract, of die persoon er uit gooien omdat je het geen 3 jaar aandurft/die persoon in die tijd te duur gaat worden.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 16:27 schreef laurena_b het volgende:
OT geven wij alleen aan mensen die het verdienen. Dus echt mensen waar je wat aan hebt. En verlengen met een jaar doen we ook, mits je natuurlijk wel goed functioneert. Dus het is bij ons niet zo dat we na een jaar van iemand afwillen. Sommigen wil je juist wél langer aan je binden.
Lukt ze wel in een week hoor, volgens mij is dat de tijd die ze voor elk filiaal hebben, eerste dag de sloopploeg, daarna een paar dagen hard klussen en dan 2 dagen vullen ongeveer. Die schappen staan allemaal al kant en klaar in een loods, dus die worden naar binnen gegooid, vastgezet en klaar.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 18:45 schreef bjanaan het volgende:
Jeee wij van filiaal Smitsweg Soest gaan ook binnenkort verbouwen.
- 8 nieuwe kassa's met touchscreen.
- Nieuwe bancarella's
En heel wat schappen worden omgebouwd en dat moet allemaal in een weekje af zijn.
Hoezo vindt je dat leuk?quote:Op zaterdag 14 januari 2012 18:45 schreef bjanaan het volgende:
Jeee wij van filiaal Smitsweg Soest gaan ook binnenkort verbouwen.
- 8 nieuwe kassa's met touchscreen.
- Nieuwe bancarella's
En heel wat schappen worden omgebouwd en dat moet allemaal in een weekje af zijn.
Waarom zou iemand het niet leuk vinden? Is toch leuk, zo'n (mini) opknapbeurtje voor een filiaal?quote:
Wij zijn recent nog verbouwd, slopen werd in één avond gedaan hier, geloof iets van 20.00 tot 24.00.quote:Op zaterdag 14 januari 2012 19:50 schreef bigbass het volgende:
[..]
Lukt ze wel in een week hoor, volgens mij is dat de tijd die ze voor elk filiaal hebben, eerste dag de sloopploeg, daarna een paar dagen hard klussen en dan 2 dagen vullen ongeveer. Die schappen staan allemaal al kant en klaar in een loods, dus die worden naar binnen gegooid, vastgezet en klaar.
quote:
Wanneer gaat dat in? Nog niks over gehoord eigenlijk, 't klinkt wel grappig. Alhoewel ik best moe word van alle spaaracties.quote:Op woensdag 18 januari 2012 07:01 schreef joey_k het volgende:
Oh,
Muppets handpoppen .... Dat moet dus die nieuwe spaaractie worden... Pffff, dat valt tegen... En de klant moet ook nog eens bijbetalen; 1 muppet bij 6 punten + ¤1,00!
Alleen als je meer dan 10km van je werk woont, maar de kans is wel aanwezig dat je dan niet wordt aangenomen.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:45 schreef devil_xx5 het volgende:
Weet iemand of je bij de ah to go, op het station, ook een reiskostenvergoeding krijgt?
Kan het nl. niet terugvinden in de cao.
Als je zelf verhuist geldt het idd niet. Als je begint met werken en je woont meer dan 10km van de winkel, dan heb je er recht op maar hulpkrachten e.d. zoeken ze meestal dichterbij.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:54 schreef .ZilveR. het volgende:
Toch niet als je al zover woont als je daar begint met werken of als je zelf verhuist?
Ik dacht altijd dat die reisvergoeding alleen gold als je bv werd overgeplaatst.
Nee, ligt niet aan jou. Irritante dingen.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:23 schreef Purdey het volgende:
[..]
Wanneer gaat dat in? Nog niks over gehoord eigenlijk, 't klinkt wel grappig. Alhoewel ik best moe word van alle spaaracties.
Had een fout gemaakt met zo'n reclame cheque. Ondingen zijn het. Ik krijg ze ook vrijwel nooit, maximaal 5 keer in 4 maanden nu. Kwam een man met een cheque voor 4 kratten Hertog Jan van vorige week. Maar ik kwam niet op het bedrag van de reclamecheque uit, dus nog eens geld eraf. Maar ik was het statiegeld vergetenDus ik had een kasverschil.
Ligt het aan mij, of zijn die dingen best lastig qua invoeren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |