Ja, volgens mijn tablet is het systeem up-to-datequote:Op zaterdag 1 juni 2013 17:36 schreef Skv het volgende:
Firmware up to date? Ik had dat probleem ook, maar na de laatste update was het opgelost.
Mijn adapter deed ook raar. Bleek dat de stekker niet goed in elkaar zat. Die bestaat namelijk uit twee delen en die moeten goed contact maken.quote:Op maandag 25 februari 2013 11:02 schreef Ceased2Be het volgende:
mijn adapter (tf101) heeft het nu echt volledig begeven... iemand tips voor een (liefst goedkoop) alternatief?
TF300, 32GB. Merk wel dat hij met touchbediening lekkerder werkt. Resolutie van docking touchpad lijkt niet zo hoog te zijn, bij langzaam scrollen hapert het een beetje.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 15:12 schreef Ceased2Be het volgende:
De TF101? Of een nieuwere versie?
4.2.1. werkte op mijn TF101 nog verbazend soepel eigenlijk, had verwacht dat de TF300 daar dan toch nog beter mee overweg zou moeten kunnenquote:Op donderdag 22 augustus 2013 15:15 schreef Skv het volgende:
Is bij mijne ook zo. Het is ook een gedateerd ding.
toch zou hij volgens reviews vlekkeloos moeten werken, al werkte het toen nog op ICS.quote:Op donderdag 22 augustus 2013 15:15 schreef Skv het volgende:
Is bij mijne ook zo. Het is ook een gedateerd ding.
Mwah, gewoon aantekeningen maken op mijn TF101 met die standaard note-app (en een speciaal pennetje) gaat goed, maar nog niet zo soepel als gewoon pen & papier.quote:Op zaterdag 31 augustus 2013 12:24 schreef shiznuts het volgende:
En Android is ook niet zozeer gericht op het maken van aantekeningen e.d. maar meer op entertainment.
Dus een Windows RT of iets gaan halen is ook altijd een idee.
volgens mij kun je he gewoon omhoog drukken trekken als je aan die rand trekt en achterover trekt.quote:Op dinsdag 3 september 2013 21:15 schreef christiman het volgende:
Misschien is dit een stomme vraag, maar ik zie dat de docking in de stand staat dat de tablet is ´dichtgeklapt´. Ik krijg de houder voor de tablet nu niet omhoog. Moet ik de tablet nu in deze stand in de docking klikken, of is er een manier om de houder nu al omhoog te zetten=
Heb voor mijn TF101 bij dealexteme een nieuwe gekocht voor 6 dollar ofzo.quote:Op woensdag 4 september 2013 10:46 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
volgens mij kun je he gewoon omhoog drukken trekken als je aan die rand trekt en achterover trekt.
lukt althans wel bij die van mij
ik moet nu alleen zien dat ik een nieuwe oplader krijg/ koop want het usb laad snoer is kapot gegaan tijdens mijn vakantie.
Ik heb hem erin geklikt in de dichte stand, toen kon ik hem zonder problemen openklappenquote:Op woensdag 4 september 2013 10:46 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
volgens mij kun je he gewoon omhoog drukken trekken als je aan die rand trekt en achterover trekt.
lukt althans wel bij die van mij
ik moet nu alleen zien dat ik een nieuwe oplader krijg/ koop want het usb laad snoer is kapot gegaan tijdens mijn vakantie.
je kunt hem altijd nog rooten en dan een wat lichte android versie er op zettenquote:Op woensdag 4 september 2013 10:44 schreef christiman het volgende:
Vanwege de gunstige prijs en de goede reviews die ik erover heb gelezen. Ook de bijgeleverde docking (in mijn versie) is voor mij ideaal, omdat ik hem voor mijn studie ga gebruiken. Bovendien heb ik geen high-end tablet nodig, dus het maakt voor mij niet veel uit dat hij al licht gedateerd is.
Heb je de versie met of zonder simkaartslot? Dat vind ik nou echt een uitkomstquote:Op woensdag 4 september 2013 10:44 schreef christiman het volgende:
Vanwege de gunstige prijs en de goede reviews die ik erover heb gelezen. Ook de bijgeleverde docking (in mijn versie) is voor mij ideaal, omdat ik hem voor mijn studie ga gebruiken. Bovendien heb ik geen high-end tablet nodig, dus het maakt voor mij niet veel uit dat hij al licht gedateerd is.
Zonderquote:Op woensdag 4 september 2013 10:48 schreef Skv het volgende:
[..]
Heb je de versie met of zonder simkaartslot? Dat vind ik nou echt een uitkomst
Dat is jammer. Mag ik vragen wat je er voor hebt betaald?quote:
300 euro, nieuw. Paste precies in mijn budget dat ik eraan wilde spenderen.quote:Op woensdag 4 september 2013 10:51 schreef Skv het volgende:
[..]
Dat is jammer. Mag ik vragen wat je er voor hebt betaald?
Hmm, dat is nog best aan de prijs imho. Ik heb vorig jaar de 32GB zwarte met dock en sim-slot voor 350 gekocht. Anyway, het is een leuk ding. Ga je 'm rooten?quote:Op woensdag 4 september 2013 10:51 schreef christiman het volgende:
[..]
300 euro, nieuw. Paste precies in mijn budget dat ik eraan wilde spenderen.
Voorlopig niet, wellicht als ik problemen ondervind met prestatiesquote:Op woensdag 4 september 2013 10:53 schreef Skv het volgende:
[..]
Hmm, dat is nog best aan de prijs imho. Ik heb vorig jaar de 32GB zwarte met dock en sim-slot voor 350 gekocht. Anyway, het is een leuk ding. Ga je 'm rooten?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |