Je zegt ik ben kleinquote:Op woensdag 4 januari 2012 15:20 schreef Ongedierte het volgende:
[..]
Haifisch vuile zweed, of welk niemandsland's vlag je UI ook mag zijn.
Je doet heel erg biggie, maar je bent stiekem heel erg klein.
Fouten zijn menselijk, spelfouten ook.
Jij bent geen mens, maar een varken, vandaar, Professor Oak?
Kan ik ook Haifisch vangen in me Pokebal? Wat, het is een mens?
Zo misvormd, dat kan alleen maar zijn, een Satan's wens
Geboren om de mensheid te teisteren, met je fucking voorhoofd.
Een leven zonder jou, dat is het land dat door god werd beloofd.
De zevende hemel, want in de eerste 6 was jij ook.
Jij bent zo'n wangstertje, dat over ''wippen'' praat, en over het snuiven van coke.
Dus doe niet biggie, je lijkt wel een smurf.
Wel respect voor een ding, dat je de battle met me aan durf.
Het enige slimme wat jij gezegd hebt, is dat Jiggens een mietje is.quote:Op woensdag 4 januari 2012 15:24 schreef Haifisch het volgende:
[..]
Je zegt ik ben klein
'N lul van 27cm dat is pas fijn
Je zal het nooit weten met je kleine pik
Ondertussen rijg ik hem door elke chick
Je moeder, je oma en je zussen
Zelfs je nichtje mag hem kussen
Jiggens laat weer eens niets van hem weten
Misschien is hij de oorlog wel vergeten
Ik denk eerder dat hij te zwak is
Nu ligt hij te huilen in een bed vol pis
Zolder je moet eens leren rappenquote:Op woensdag 4 januari 2012 15:27 schreef Zolder het volgende:
ewa drerries
zolder in de house hierzo
opletten daaaaannn
ejo jullie zijn een stelletje sukkels het is niet meer normaal
voordat jullie het doorhebben liggen jullie op de bodem van het kanaal
misschien klinkt het hard maar deze diss is harder dan hard
en ik weet het jongens jullie zijn boys met een klein hart
ejo haifisch die shit die is nu aan aanquote:Op woensdag 4 januari 2012 15:30 schreef Haifisch het volgende:
[..]
Zolder je moet eens leren rappen
Eigenlijk zou je vader je weer eens moeten meppen
Bam met je hoofd tegen je bureau
En dan geen nachtkusje cadeau
Je denkt dat je heel wat met met je bagger
Maar je zusje noemt mij haar kutjesragger
Komt hij weer met een slechte rapquote:Op woensdag 4 januari 2012 15:27 schreef Ongedierte het volgende:
[..]
Het enige slimme wat jij gezegd hebt, is dat Jiggens een mietje is.
Verder heb ook jij, geen enkele vorm van Shizz.
Je zusjes tieten zijn lekker groot, maar je moeders kutje smaakt naar pis
Wees maar niet bang Haifisch, weet dat dat met je moeder, eenmalig is.
God dat mens is lelijk, je kan wel zien van wie ze het heeft.
Je zusje daarin tegen, als ik in haar kom zie ik dat ze opleeft
Met r cup c, ik geef haar een tietmassage.
Fock het pak, het bal, de bloemen en de corsage.
Wippen en wegwezen, dag Haifisch tot gauw
Ik heb iedere vrouw in je huis geneukt.. behalve jou.
Ik erken het, Beau van erven dorens heeft meer talent dan mij, maar niet in spitten.quote:Op woensdag 4 januari 2012 15:34 schreef Haifisch het volgende:
[..]
Komt hij weer met een slechte rap
Jij bent voor mij een grote grap
Zegt dat ik een vrouwtje ben
je bent de grootste huilebalk die ik ken
Beau van erven dorens heeft nog meer talent
Het zou goed van je zijn als je dat erkent
Laat het maar aan mij over ik versla al die slechte
Want je weet het nu al zelf, ik ben een echte
Denk maar niet ik me laat verslaanquote:Op woensdag 4 januari 2012 15:34 schreef Zolder het volgende:
[..]
ejo haifisch die shit die is nu aan aan
ik zou iets kunnen zeggen over je zusje, maar ze is lelijk
ze bevredigd haarzelf met een banaan (haha)
Maar dat zal wel in het bloed zitten want haifisch die is zo lelijk als de nacht
dat is ook het enige moment dat je zusje seks had, in het donker, verkracht.
Verder ben je niet zo populair maar dat komt vast door je onzekerheid
want met je trutterige woorden kom je net over als een meid
maar dat vind ik geen probleem want ik heb geen zin om uitgebreid te dissen
dat is mij nu al in 2 minuten gelukt, en nu ga ik pissen.
Je geeft op, je verlaat deze oorlogquote:Op woensdag 4 januari 2012 15:36 schreef Ongedierte het volgende:
[..]
Ik erken het, Beau van erven dorens heeft meer talent dan mij, maar niet in spitten.
Dus, lieve leerlingetjes, let op en ga zitten.
Hier een klein feitje: HAIFISCH FAALT!
Maargoed, moet nu me xbox ff aansluiten, ik weet dat je ervan baalt.
Jij hebt zo'n aandoening, dat mensen ervan houden om te verliezen.
Dus helaas, je krijgt niet nog een rap van mij voor je kiezen
Je vindt het namelijk leuk, om kapot gemaakt te worden.
Borden.
Ik daag haifisch uit voor een rap battle.quote:Op woensdag 4 januari 2012 15:09 schreef Haifisch het volgende:
[..]
Eindelijk een tegenstander met echte skillz
Met Monopoly drink ik graag een pils
Monopoly is een user waar ik niet tegen wil vechten
Tegenover hem lijk ik een van de slechten
Mijn oom heeft Duitse platenmaatschappij, maar die is vooral gericht op rock/metalquote:Op woensdag 4 januari 2012 16:13 schreef KoekiMonster het volgende:
ik ben de beste rapper hier jonge
ik heb zojuist een liedje bedacht in een kwatier
zie hier :
crazyboy para flirting met de lala's fucking up je vriendin achterbank van panda. Chilling in de flat beetje sex op de couch. Headshot BENG BENG oprotte uit me huis. De blik is koud als halve liter in de hand. Tattie's in bikini, ze denken het is strand. Winter uit me ogen, vuur uit me mondje, vinger in de poes en een piemel in d'r kontje. Ik roll ze als een bluntje, druk ze als een cd. Prop ze in de schuur, neuk ze in de wc. Ik ben die viezerik, koude man oostblok. Klootzak uit de buurt. Sjemma wordt maar boos toch. Ze mag me niet maar ze wil dat ik in d'r zit. Dus ik trek heel haar binnenste naar buiteree. Ze zegt de KoekiMonster waarom ben je klootzak, charmant leg ik lach hah, blame it on the oostblok.
Refrein:
Ik weet niet van jou maar ik ben altijd bawling (3x) . Boys haten mij, bitches willen op de tollie. Wie ben jij (6x) hou je zelf niet voor de gek vriend. Wie ben jij (6x) maar hou je zelf niet voor de gek friend.
Excuus me sorry wie is dit aan de kant yeah, Koekibaby aka fuck met je mams ee. Carrière is wankel als pasgeboren bambi. Murder elke rapper op een beat Ted Bundy. Dokter checkt mn tracks en zegt dat ik sick ben, ik weet niks van Londen maar je weet dat ik BIG ben. Niggers spelen grappig ik vind die niggers belachelijk ik geef mezelf een 10 die andere niggers vind ik achterlijk. Jullie komen tekort als een lilliputter. Als je't hebt over rappen en overtreffen dat gaat ie never niet lukken. Baas praktijken. Maar mn spits werken nog, ookal had je 10 stokken en een trommel sloeg je nergens op. Boaz men hoe kan het dat je beats zo hard zijn. Boaz men hoe kan het dat je beats zo hard zijn. Snares zijn nice oh shit het doet mn hart pijn. Kicks zijn fly alsof ze van Jean-Claude zijn.
Refrein
Ze willen mn line-up want ik heb alleen maar dope shit. Ik schrijf tekst op BlackBerry met mn ogen dicht. Zij willen freestyle, hier is niks voor freestyle zo fresh zelfs je mama vind me horny. En zij komt hier vraag me niet of ik kom. Buig voor je sense en maak het af met een ippon. Zwaar op mn grind ik ben bezig met iets groots. Jij vermoord niks en ik maak al die beats dood. Boaz v/d Beats, Nindo, Nouveau Riche hier. Rappers praten groot, hoe kan het dat ik niets zie. Ik hoor ze willen samenwerken maar dat doe ik liever niet. (...) die je aan de top maar ik zie ze niet. Sorry voor collega's vanaf nu zijn ze werkloos, ik heb boast en ik versier meids als de kerstboom. Elke vrouw in de buurt ken ik van de binnenkant, voel mezelf de shit met meer schijt dan je dikkedarm.
Bam! hoe vind je die!
nog producers hier?
oh jammer want volgens mij is deze tekst behoorlijk goed ookal zeg ik het zelfquote:Op woensdag 4 januari 2012 16:28 schreef Haifisch het volgende:
[..]
Mijn oom heeft Duitse platenmaatschappij, maar die is vooral gericht op rock/metal
Dus wil je battlen?quote:Op woensdag 4 januari 2012 16:28 schreef Haifisch het volgende:
[..]
Mijn oom heeft Duitse platenmaatschappij, maar die is vooral gericht op rock/metal
Polski is er ver mee gekomenquote:Op woensdag 4 januari 2012 16:30 schreef KoekiMonster het volgende:
[..]
oh jammer want volgens mij is deze tekst behoorlijk goed ookal zeg ik het zelf
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |