Dit dus...quote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:22 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
daar gaat het niet om, je hoort de OP niet weg te halen
Die komt er waarschijnlijk wel weer.quote:
speculaasiequote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:28 schreef GizartFRL het volgende:
[..]
Die komt er waarschijnlijk wel weer.
Korte samenvatting:
Werkgever beschuldigd TS van diefstal van een inktcartridge, na "anonieme tip".
TS is onschuldig en wil weten van wie die "tip"kwam.
Werkgever wil dit niet zeggen.
Werkgever gaat er vanuit dat TS liegt en komt nog met verdere stappen.
Zoiets toch? Aanvullingen welkom.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dank jequote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:28 schreef GizartFRL het volgende:
[..]
Die komt er waarschijnlijk wel weer.
Korte samenvatting:
Werkgever beschuldigd TS van diefstal van een inktcartridge, na "anonieme tip".
TS is onschuldig en wil weten van wie die "tip"kwam.
Werkgever wil dit niet zeggen.
Werkgever gaat er vanuit dat TS liegt en komt nog met verdere stappen.
Zoiets toch? Aanvullingen welkom.
Mensen met een South Park avatar die vervolgens ook van kutkwaliteit isquote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:36 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
mensen die nu nog steeds de op niet gelezen hebben
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:33 schreef Sanddr het volgende:
Wat een kut baas...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
It's not just sex, it's love
It's two people connecting
With four other people
And aliens
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:33 schreef Sanddr het volgende:
Wat een kut baas...Ja, en straks ben ik het haasSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
- "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
die man komt niet in southpark hoorquote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:37 schreef Herpderphawk het volgende:
[..]
Mensen met een South Park avatar die vervolgens ook van kutkwaliteit is
Mensen die haten als je een bepaalde post op een forum nog niet hebt gelezen______!
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 21:41 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ja, en straks ben ik het haasach je bent in ieder geval geen grammarnaz..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.schreef Siniti het volgende
Omg wat een topic Buffalo, je flikt et em weer, zoeen kwaliteitstopic. Je bent mijn grote voorbeeld gast !
schreef stevenmac26 het volgende:
Dit is toch een pure kwaliteits topic, hoe doet die jongen dat toch ook?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |