En het is nu ook geregeld bij mij.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 12:27 schreef bascross het volgende:
Vorige week maandag een LPB rekening aangevraagd. Gister was het helemaal geregeld, valt nog mee.
je wordt geboycotquote:Op maandag 16 januari 2012 21:26 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik log regelmatig in maar het is nog niet in orde
check regelmatig of je kan inloggen.quote:Op donderdag 19 januari 2012 08:16 schreef 81Renrew het volgende:
Vrijdag de 13e afschrift geemailed aan lpb, daarna niets meer gehoord
Ik heb op 5 januari vanalles gemaild en kan nog steeds niet inloggen...quote:Op donderdag 19 januari 2012 08:16 schreef 81Renrew het volgende:
Vrijdag de 13e afschrift geemailed aan lpb, daarna niets meer gehoord
Bij Anadulobank kun je je deposito ook opnemen, waarbij je in dat geval 1,5 % minder krijgt dan het vastgestelde rentetarief. Bij aankoop van een huis en nog wat andere redenen is er geen rentevermindering (dat is voor mij de reden geweest om daar een deposito af te sluiten)quote:Op donderdag 19 januari 2012 15:56 schreef SeLang het volgende:
Zojuist heb ik trouwens een 6-mnd deposito afgesloten bij MoneYou (3,25%). Anders dan bij de meeste andere depositos kan het geld wel tussentijds worden opgenomen, zij het dat je dan maar 1,5% krijgt. Voor mij is dat echter prima omdat de enige reden voor opname een daling van de beurs is van meer dan 50% vanaf het huidige niveau. Niet alleen is de kans klein dat dat binnen 6 maanden gebeurt, maar belangrijker: in dat geval kan het renteverlies bij tussentijdse opname me niet zoveel schelen.
Nu nog even nadenken wat ik met die LPB doe. De 3,15% van de vrij opneembare spaarrekening is sowieso al de hoogste van allemaal maar dat 1-jaars deposito is wel erg verleidelijk om die voor het maximale DGS bedrag af te sluiten.... Nadeel is alleen dat dat dus niet opneembaar is en ik het geld dan zou moeten lenen als ik het nodig heb om het resterende deel van de looptijd te overbruggen. Daar moet ik nog even over nadenken....(lenen zou 1mnd euribor+4% zijn met een minimum van 6%)
Het lijkt erop dat ik deze woorden moet terugnemen:quote:Op woensdag 4 januari 2012 13:26 schreef Sloggi het volgende:
ING is bijna altijd online, ik heb er vrijwel nooit problemen mee. Onderhoud wordt uitsluitend 's nachts gedaan. Toevallig kon ik gisteren mijn creditcardgegevens niet bekijken, maar dat was toch wel een zeldzaam voorval.
Ze zijn in ieder geval wel eerlijk...quote:Een woordvoerder van de ING bevestigt dat de storing aanhoudt. "Dit is echt niet de dienstverlening die wij aan onze klanten willen geven. Wij schamen ons er inmiddels wel voor", aldus de woordvoerder van ING.
Het wordt nu wel vervelend inderdaad...misschien maar gewoon uit principe mijn betaalrekening bij de ING opzeggen en verhuizen naar de Rabobank (al hebben die zo'n debiele raboreader).quote:Op maandag 23 januari 2012 17:39 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Het lijkt erop dat ik deze woorden moet terugnemen:
[Upd] Internetbankieren ING wederom plat
[..]
Ze zijn in ieder geval wel eerlijk...
Zit er nu toch wel sterk aan te denken. Gisteren al de hele dag mijn saldo niet kunnen zien, vandaag sinds 11.00 uur lag heel Mijn ING eruit. Toen deed ie het weer kreeg ik de melding dat het "te druk" was, na een half uur wachten eindelijk kunnen inloggen. Wilde ik daarna wat betalingen doen met Ideal...is dat dus nog steeds uit de lucht. Echt hopeloos.quote:Op maandag 23 januari 2012 19:09 schreef QBay het volgende:
[..]
Het wordt nu wel vervelend inderdaad...misschien maar gewoon uit principe mijn betaalrekening bij de ING opzeggen en verhuizen naar de Rabobank (al hebben die zo'n debiele raboreader).
niet overdrijven, het valt best meequote:Op maandag 23 januari 2012 20:31 schreef SeLang het volgende:
Ik voel me toch weer een beetje genaaid door de Rabo. Ik moest geld overboeken van de ene naar de andere bankrekening via Rabo (MoneYou --> ING --> Rabo --> Leaseplan). Maar omdat de overboeking vrij laat op de dag was is de valutadatum pas morgen. Oftewel, ik ben de Rabo dus vet aan het subsidieren met een relatief groot bedrag dat een dag renteloos is. Gelukkig zag ik het op tijd zodat ik geld dat nog later binnenkwam nu laat overnachten op de Rabo spaarrekening (wat in elk geval nog 2,3% opbrengt, wat mager is maar altijd beter dan 0%) en dan morgen doorsluisen.
Met dit soort fratsen wordt je zo weer een pizza afhandig gemaakt als je niet uitkijkt
Ik kom er vanavond tot nu toe ook niet op.quote:Op maandag 23 januari 2012 20:43 schreef Sloggi het volgende:
Ik heb de hele dag gewoon kunnen inloggen bij ING.
Zakelijk toevallig?quote:Op maandag 23 januari 2012 20:43 schreef Sloggi het volgende:
Ik heb de hele dag gewoon kunnen inloggen bij ING.
Het valt me op dat "vroeger" je geld gewoon werd afgeschreven, en dan een paar dagen later pas aankwam. Nu mag dat niet meer van de EU, je geld is nooit een dag kwijt, maar laten ze het inderdaad gewoon een dag staan voordat ze het afschrijven. Het komt op hetzelfde neer...quote:Op maandag 23 januari 2012 20:31 schreef SeLang het volgende:
Ik voel me toch weer een beetje genaaid door de Rabo. Ik moest geld overboeken van de ene naar de andere bankrekening via Rabo (MoneYou --> ING --> Rabo --> Leaseplan). Maar omdat de overboeking vrij laat op de dag was is de valutadatum pas morgen. Oftewel, ik ben de Rabo dus vet aan het subsidieren met een relatief groot bedrag dat een dag renteloos is. Gelukkig zag ik het op tijd zodat ik geld dat nog later binnenkwam nu laat overnachten op de Rabo spaarrekening (wat in elk geval nog 2,3% opbrengt, wat mager is maar altijd beter dan 0%) en dan morgen doorsluisen.
Met dit soort fratsen wordt je zo weer een pizza afhandig gemaakt als je niet uitkijkt
Da's toch meerdere biertjes, als je op zulke bedragen wilt besparen moet je je bier wel in de goedkoopste winkel halen, niet op het terras. En dan denk ik dat het ruim genoeg is om niet meer te mogen rijden!quote:Op maandag 23 januari 2012 20:39 schreef komrad het volgende:
[..]
niet overdrijven, het valt best mee![]()
Het is meer een biertje per dag (1/365* (3,15%-2,3%)* ¤100k (maximaal veilig bedrag) = ¤2,33
Ik ben "om" omdat die 3,95% deal wel erg goed is.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 10:45 schreef komrad het volgende:
mag ik vragen waarom je 'om' bent? Is je verwachting dat er het komende jaar geen grote beursdaling komt of is het risicospreiding?
Bel gewoon... ze hebben telefoon.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:20 schreef RemcoDelft het volgende:
LPB reageert al bijna 3 weken niet op 2 emails. Jammer, want hun eigen FAQ zegt dat ik per email contact met ze moet opnemen (om m'n tegenrekening/adres te wijzigen)... Helaas komen ze niet verder dan een autoreply-ontvangstbevestiging.
Ik ga ze nu maar een brief sturen. Hopeloos ouderwets
Niemandquote:Op dinsdag 24 januari 2012 22:18 schreef Greenfolk het volgende:
Wie denk je dan dat de mail beantwoord? De Directeur?
Zoiets?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 21:45 schreef ColtZ40 het volgende:
[..]
En dan krijg een jostie aan de lijn die je geen antwoord kan geven.....
Dat is wel apart. Ik heb helemaal geen bankafschrift opgestuurdquote:Op woensdag 25 januari 2012 18:51 schreef 81Renrew het volgende:
LPB.....
Blijkbaar is het teveel moeite om te melden dat mijn bankafschrift niet door de aan hun gestelde eisen voldoet. (komt overigens uit het archief van mijn bank, maar blijkbaar is dat niet voldoende). Moet je dan weer achterkomen omdat je ze wel genoeg tijd hebt gegund om die rekening te openen. Zojuist dus weer via de normale weg een rekeningafschrift opgestuurd, ditmaal maar ingescanned.
Ben benieuwd hoe lang ze er nu weer voor nodig hebben...
In dat geval gaat mijn geld daar ook weer wegquote:Op donderdag 26 januari 2012 13:05 schreef RobertNL het volgende:
Bijna weer het einde van de maand:
Euribor 1/1: 1.005%
Euribor 25/1: 0.743%
Rente bij LPB gaat als ze niet weer een spontane actie hebben omlaag met: +-0.25%
Hier dan ook maar eens bedenken wat we er mee gaan doen, deel een maand of 3 vast zetten en de rest naar een andere bank denk ikquote:Op donderdag 26 januari 2012 14:03 schreef SeLang het volgende:
[..]
In dat geval gaat mijn geld daar ook weer weg
Je hebt gewoon geld te veelquote:Op donderdag 26 januari 2012 21:08 schreef SeLang het volgende:
Ik heb sowieso maar 2k op de gewone rekening en die moet er over een half jaar weer vanaf om dan inclusief opgebouwde rente niet boven het DGS uit te komen. De rest staat op het 1-jr deposito.
Bij mij was het ook een probleem, terwijl ik zeker weet dat beide rekeningen op dezelfde naam staan (mijn eigen naam namelijk). Ik snap dus ook niet wat het probleem is, voorlopig kan ik nog steeds niet bij mijn rekening (na zo'n 2 weken).quote:Op woensdag 25 januari 2012 19:19 schreef komrad het volgende:
dat gedoe speelt (lijkt het) vooral bij en/of rekening (en een paar mensen die buiten NL wonen). ik heb nooit wat gemailt of gestuurd behalve het online formulier en het was in 2-3 dagen geregeld
Voor het zelfde geld heb je valutawinst ...quote:Op zaterdag 28 januari 2012 17:56 schreef Detroit het volgende:
Ik heb een Turks Fruit deposito bij Garantibank met daarop om en nabij de 4k aan spaargeld en de hoofdsom is gewoon spontaan minder geworden omdat het niet in euro's zit maar in Turkse lira.
Dan heb je een fatsoenlijke rente maar verlies je er alsnog op vanwege het valutarisico, damn!
Hier dus maar eens meelezen om op zoek te gaan naar een puike nieuwe plek om het geld te stallen..
True, true. Het balletje kan beide kanten oprollen uiteraard.quote:Op zaterdag 28 januari 2012 17:57 schreef stavromulabeta het volgende:
[..]
Voor het zelfde geld heb je valutawinst ...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |