quote:Op maandag 2 januari 2012 15:56 schreef golfer het volgende:
Als het een beetje in de buurt komt van Schavuit van Oranje of de serie over Joop den Uyl is het al waarschijnlijk weer helemaal top.
In die tijd zagen jonge mensen er veel truttiger/ ouwelijker uitquote:Op maandag 2 januari 2012 22:22 schreef alors het volgende:
Hoe oud moet die jonge Beatrix voorstellen, ik vind haar er geen 25 uitzien...
25 dusquote:Op maandag 2 januari 2012 22:22 schreef alors het volgende:
Hoe oud moet die jonge Beatrix voorstellen, ik vind haar er geen 25 uitzien...
En Bea sowiesoquote:Op maandag 2 januari 2012 22:25 schreef Ole het volgende:
[..]
In die tijd zagen jonge mensen er veel truttiger/ ouwelijker uit
Ik doelde meer op rimpels enzo, maar de actrice die haar speelt is van 1979 dus dat verklaart.quote:Op maandag 2 januari 2012 22:25 schreef Ole het volgende:
[..]
In die tijd zagen jonge mensen er veel truttiger/ ouwelijker uit
"Luns is katholiek en NSB'er.....quote:
quote:Op maandag 2 januari 2012 22:36 schreef fratsman het volgende:
"Die Luns komt er voorlopig niet meer in!"![]()
twitter:MarcvdLinden twitterde op maandag 02-01-2012 om 22:43:11Tot nu lijkt de muppetshow meer op het leven vd oranjes dan deze serie :-) #oranjeondervuur reageer retweet
twitter:MarcvdLinden twitterde op maandag 02-01-2012 om 22:46:23De vraag is: moet het historisch kloppen? Nee! Het is drama dus veel vrijheid #oranjeondervuur reageer retweet
Eens met die dikke.twitter:MarcvdLinden twitterde op maandag 02-01-2012 om 22:47:45Daarnaast wordt er door enkelen zeer mooi geacteerd. Dus best vermakelijke tv. En: Sissi-films klopten ook niet maar waren ook leuk reageer retweet
Het viel me mee dat er nog positieve tweets achteraan kwamen.quote:Op maandag 2 januari 2012 23:03 schreef zoem het volgende:
Oh gut, Marc "zogenaamd koningshuisdeskundige" vd Linden moet zich er ook even mee bemoeien![]()
Wat een gezeur weer. Het is een dramaserie, geen docu.
Dat was ook pas nadat hij een kritische tweet kreeg van een anderquote:Op maandag 2 januari 2012 23:05 schreef fratsman het volgende:
[..]
Het viel me mee dat er nog positieve tweets achteraan kwamen.
Sneu ja die dikke doet even alsof hij kind aan huis is daarquote:Op maandag 2 januari 2012 23:03 schreef zoem het volgende:
Oh gut, Marc "zogenaamd koningshuisdeskundige" vd Linden moet zich er ook even mee bemoeien![]()
Wat een gezeur weer. Het is een dramaserie, geen docu.
Dat was inderdaad een mooie damequote:Op dinsdag 3 januari 2012 08:18 schreef TUFKAL het volgende:
mooie dame ook, die actrice van Emily Bremers. klik
Moet zoiets echt langs de Rvd? Tot zover de artistieke vrijheidquote:Op dinsdag 3 januari 2012 10:45 schreef Pietmans het volgende:
Wat ik me afvraag is hoe de toestemming van de RVD is gegeven. Niet dat er echt schokkende scenes inzitten of iets, maar sommige dialogen, zoals die tussen Wim-Lex en Beatrix, of de uitval van Beatrix tegen Juliana en Bernhard, zijn best pittig.
Vraag me af hoe hier vanuit het koningshuis tegenaan gekeken wordt, is dit te scharen onder artistieke vrijheid?
Heb me trouwens kapot gelachen om die scene met Emily Bremers, 'Oh hallo Majesteit..'
Volgens mij niet. Maar de zendercoördinator zal niet willen dat het zo ver gaat dat het Koninklijk Huis de Publieke Omroep geen diensten meer zal willen verlenen zoals interviews.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 11:30 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Moet zoiets echt langs de Rvd? Tot zover de artistieke vrijheid
Dat kan ik me niet voorstellen... En dan nog zouden ze bezwaar maken dan wordt gewoon iets soortgelijks gemaakt met andere namen toch? En daarmee heb je ook niets gewonnen, zie Holleeder.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 11:30 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Moet zoiets echt langs de Rvd? Tot zover de artistieke vrijheid
Daar heb je gelijk in. Ik denk echter wel dat de RVD de serie vooraf bekijkt om te kijken of er geen schadelijke zaken inzitten. Ook al lees je wel dat het niet altijd waarheidsgetrouw is en er uiteraard dingen verzonnen zijn, kan ik me voorstellen dat ze ook niet willen dat er scenes inzitten die schade veroorzaken aan Nederland/Het Koninklijk Huis.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 11:33 schreef remlof het volgende:
[..]
Volgens mij niet. Maar de zendercoördinator zal niet willen dat het zo ver gaat dat het Koninklijk Huis de Publieke Omroep geen diensten meer zal willen verlenen zoals interviews.
Nee hoor. Want nogmaals: het is geen historische serie, maar een fantasie-verhaal met acteurs gebaseerd op openbaar bekend zijnde zaken.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 12:20 schreef Pietmans het volgende:
Daar heb je gelijk in. Ik denk echter wel dat de RVD de serie vooraf bekijkt om te kijken of er geen schadelijke zaken inzitten. Ook al lees je wel dat het niet altijd waarheidsgetrouw is en er uiteraard dingen verzonnen zijn, kan ik me voorstellen dat ze ook niet willen dat er scenes inzitten die schade veroorzaken aan Nederland/Het Koninklijk Huis.
Ik wacht nog op de pornoversie van Schavuit van Oranjequote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:33 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee hoor. Want nogmaals: het is geen historische serie, maar een fantasie-verhaal met acteurs gebaseerd op openbaar bekend zijnde zaken.
RVD komt er aan te pas als het echte leden van het Koninklijk huis betreft die medewerking verlenen aan een uitzending.
Je hebt wel al de stripboekversie over Bennie de SS-er.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:40 schreef remlof het volgende:
Ik wacht nog op de pornoversie van Schavuit van Oranje
quote:Op dinsdag 3 januari 2012 14:37 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Daar heb je vast wel caps van gemaakt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |