Ik overdrijf het natuurlijk een beetje. Conquest in de stedelijke mappen zoals Metro, Tehran Highway en wat van die nieuwe mappen is natuurlijk geweldig. Continu strijd.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 10:23 schreef 67Impala het volgende:
[..]
Ik ren dus ook over het algemeen niet 5 minuten voordat ik iemand zietAls je de maps kent weet je toch waar de vijand komt en dan rush je daar toch heen? Tuurlijk mag het wel wat drukker maar om te zeggen dat ik het te min vind nee.
Haha... jawel.. Sommige mappen zijn gewoon te groot. Ik hoop dat de nieuwe xbox het wel mogelijk maakt dat we met veel meer spelers kunnen gamen. Want op PC FPS doen vind ik drie keer niks.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 10:26 schreef Rossdale het volgende:
Als je 5 minuten moet rennen voor je een enemy tegen komt, dan probeer je duidelijk niet de points te cappen
Op de PC zijn de (meeste) maps dus ook groter, CQ Assault met maar drie vlaggen werkt dan weer niet echt.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 10:19 schreef deVerdeler het volgende:
[..]
Niet?
De mappen van Conquest zijn op hun max, maar de aantal spelers niet. Je hebt maximum spelers van 12 tegen 12, terwijl je op pc 32 tegen 32 kan doen. Ik hou er niet zo van om eerst 5 min te rennen voor ik een vijand zie.
En volgens mij toch ook mappen met 1000 tickets? Of moet je dat zelf instellen?quote:Op dinsdag 3 januari 2012 12:19 schreef Sickert het volgende:
Mappen op de console zijn niet max
Op de pc heb je veel meer vlaggen.
Dat zijn gewoon custom serversquote:Op dinsdag 3 januari 2012 12:27 schreef Morgen- het volgende:
[..]
En volgens mij toch ook mappen met 1000 tickets? Of moet je dat zelf instellen?
Blijven hopen!quote:
Jaa.. soms komt het heel onverwachts, laatst sprong ik over een omgevallen boomstam heen. * Poef * bad luckquote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:46 schreef Sickert het volgende:
Gister sprong ik in het water om een bootje te pakken.
Sprong tegen de rand van de boot schijnbaar.. Bad Luck.. Als ik zoveel bad luck irl had was ik wereld record houder reincarnatie
1.75 op het moment.. Stijgende lijn naar de 2 duurt lang..quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:28 schreef deVerdeler het volgende:
Wat is jullie k/d? Die van mij is 1.24 En heeft sinds een week of drie stijgende lijn. In het begin kon het me allemaal niet schelen, maar nu wel aangezien ik nu meer van het spel weet. Ik denk dat ik vanavond op 1.3 zit.
Dat is één ding wat zeker is. In Halo heb ik nooit last gehad dat anderen die in mijn "squad" zaten in het andere team zaten. en ik joinde soms met 6 man! En een mic gebruik ik toch alleen maar als ik in een party zitquote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:37 schreef deVerdeler het volgende:
Stijgende lijn naar 2 duurt alleen lang als je al heel veel kills en deaths hebt. Dan wordt het lastiger om een verschil te maken.
Die Bad Lucks zijn soms echt te bizar voor woorden. Ik ben zelfs een keer in een Death Zone geplaatst na het spawnen![]()
Bf3 vind ik echt een topspel, maar ik heb een aantal dikke minpunten:
Matchmaking zuigt! Die servers zijn ideaal en meestal geen lag, maar je kan nooit met meer dan 4 man tegelijk joinen. Persé met een squad van 4. Je begint vaak halverwege een game en soms aan het einde van de game.
En de microfoon gebeuren in dat spel zuigt. Halo is qua matchmaking toch het meest gebruikersvriendelijk wat ik ooit gespeeld heb.
Die Swiss gasten waren zo tyfus irritant. Op Canals heeft eentje de hele game zitten campen in een tank.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:58 schreef MrRedTube het volgende:
Gespawn killed worden door adelaar-noobs met USAS en frag rounds is nooit grappig. :/
Helemaal niet als die adelaar-noobs lvl 68 zijn >:C
http://battlelog.battlefi(...)8483788/4/256028095/
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dit was wel een goed rondje
http://battlelog.battlefi(...)8468069/4/256028095/
DICE moet echt wat doen aan balance. en ze moeten die CoD noobs op apparte servers zetten xDquote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:14 schreef Gezicht het volgende:
[..]
Die Swiss gasten waren zo tyfus irritant. Op Canals heeft eentje de hele game zitten campen in een tank.
Mijn internetverbinding lag gisteravond compleet op zijn gat, kon op m'n PC niet eens fatsoenlijk een filmpje laden. Ik dacht dus BF3 online zal 'm dan wel niet worden, toch maar geprobeerd. Was nog verdomd goed te spelen.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 16:37 schreef deVerdeler het volgende:
Stijgende lijn naar 2 duurt alleen lang als je al heel veel kills en deaths hebt. Dan wordt het lastiger om een verschil te maken.
Die Bad Lucks zijn soms echt te bizar voor woorden. Ik ben zelfs een keer in een Death Zone geplaatst na het spawnen![]()
Bf3 vind ik echt een topspel, maar ik heb een aantal dikke minpunten:
Matchmaking zuigt! Die servers zijn ideaal en meestal geen lag, maar je kan nooit met meer dan 4 man tegelijk joinen. Persé met een squad van 4. Je begint vaak halverwege een game en soms aan het einde van de game.
En de microfoon gebeuren in dat spel zuigt. Halo is qua matchmaking toch het meest gebruikersvriendelijk wat ik ooit gespeeld heb.
Dat heb ik ook een paar keer gehad. Ik wist niet dat het een bug was.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:19 schreef Cliffy het volgende:
Hoop dat DICE die reload bug snel fixed, mooi kut als je denkt dat je een volle clip hebt maar uiteindelijk maar 3 kogels hebt
Heb het ook een keer gehad dat ik geen MVP was maar wel de ribbon kreegquote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:20 schreef Gezicht het volgende:
Trouwens nog iets anders, het toekennen van die ribbons klopt af en toe ook voor geen meter. Heb al zo vaak meegemaakt dat mijn team toch echt won en ik geen winner ribbon kreeg. Ook vaker meegemaakt dat ik m'n MVP ribbon niet krijg. Zelfde geldt voor Ace squad.
Mjah, ik druk op X, zie de reload animatie maar krijg er geen kogels bij.. dat noem ik een bug iigquote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:22 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Dat heb ik ook een paar keer gehad. Ik wist niet dat het een bug was.
Ik herinner me nog van de tijd dat ik nog een CoD4 no-liver was (prestige 10 alle challenges completed jwzquote:Op dinsdag 3 januari 2012 17:22 schreef KoningStoma het volgende:
Games gebruiken ook niet veel bandbreedte. Veel mensen denken dat een snellere verbinding beter is, maar dat hangt ervan af wat je met snel bedoelt. Je hebt niet perse meer bandbreedte nodig. Meestal zit dat wel goed, zolang je ping maar goed is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |