Er zijn mensen die uit verveling héél ver gaan.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:08 schreef Staal het volgende:
[..]
Punt is dat ik gewoon denk dat het iemand is met een ziekelijke kinderwens en doorgeslagen is en daarom maar een digitaal leven verzonnen heeft. Geloof gewoon niet dat ze jullie bewust heeft zitten trollen voor de lol. Zoals bijv een kloontje uit ONZ wel eens kan doen.
Vind het ergens heel erg zielig. Laten we wel zijn een normaal mens doet zoiets niet.
MAar je kiest er zelf voor om privezaken met een compleet vreemde te bespreken... Sorry... Vind je dat dan werkelijk niet naief?quote:Op maandag 2 januari 2012 16:06 schreef Vleugels het volgende:
[..]
Nou, ik had het echt nooit zien aankomen nee. Heb van alles prive met haar lopen uitwisselen..
Voel me wel genaaid ja
Ik denk dat je er wel vanuit kan gaan dat er sowieso een groot probleem achter zit.. iets waar diegene flink wat hulp bij nodig gaat hebben als ze er uberhaupt nog uit komt.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:04 schreef Staal het volgende:
[..]
Vind je dat zelf eigenlijk niet veel te ver gaan?
Je weet niet wat erachter zit namelijk. Kan heel veel verdriet zijn.
Om een MJ'tje te doenquote:Op maandag 2 januari 2012 16:06 schreef simmu het volgende:
waarom hebben jullie in vredesnaam zoveel accounts op zoveel verschillende forums
Ja en via pm en twitter delen welke kloon van wie is...quote:
Het was een leerzame les jaquote:Op maandag 2 januari 2012 16:09 schreef Ticootje het volgende:
[..]
MAar je kiest er zelf voor om privezaken met een compleet vreemde te bespreken... Sorry... Vind je dat dan werkelijk niet naief?
Moet dat dan? Ze maken zelf een hele website over hun hele hebben en houden, das het risico.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:11 schreef _Bar_ het volgende:
Het enige wat ik me afvraag is of die mensen van de foto's op de hoogte zijn met wat er met hun foto's gebeurd enzo.
Ja okay.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:13 schreef moussy het volgende:
[..]
Moet dat dan? Ze maken zelf een hele website over hun hele hebben en houden, das het risico.
Die gaat gewoon op 1 van de 10 andere fora verder met eenzelfde verhaal. Volgt ondertussen hier de reacties en wisselt weer van scherm om elders actief weer verder te faken.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:13 schreef _Bar_ het volgende:
Of de persoon erachter gniffelt nu, loopt naar de koelkast en pakt nog een biertje en verzint een volgend scenario.
Eens. En ik snap ook dat je pissig bent. Voordat ik op FOK! kwam zat ik op een ander forum.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:09 schreef MarMar het volgende:
[..]
Ik denk dat je er wel vanuit kan gaan dat er sowieso een groot probleem achter zit.. iets waar diegene flink wat hulp bij nodig gaat hebben als ze er uberhaupt nog uit komt.
Toch ben ik er wel pissig om.. Drie jaar geleden kreeg ik veel over me heen omdat mensen twijfels hadden over het verlies van ons kindje.. Dit soort mensen die vanalles verzinnen helpen niet in dat soort situaties. Gelukkig is hier met de foto's keihard bewijs, maar probeer er aub niet te wantrouwend van te worden, liever een keer te vaak medeleven betuigen dan iemand kwetsen met beschuldigingen terwijl het verhaal wél echt is.
Just my two cents..
en krabt aan zijn zak en rolt een zware van nelle?quote:Op maandag 2 januari 2012 16:13 schreef _Bar_ het volgende:
Of de persoon erachter gniffelt nu, loopt naar de koelkast en pakt nog een biertje en verzint een volgend scenario.
Of ze maken er een slechte film van met Linda de Mol in de hoofdrol.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:17 schreef moussy het volgende:
Of er wordt weer een boek over geschreven.
nja. dat is precies wat maatschappelijk werk in ziekenhuizen met nicu aanraad. omdat je onmogelijk iedereen altijd steeds op de hoogte kan houden.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:13 schreef moussy het volgende:
[..]
Moet dat dan? Ze maken zelf een hele website over hun hele hebben en houden, das het risico.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |