SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het maken van de beat/track/songSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Effecten & AfmixenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.MIDISPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Samples, Synths en VSTISPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bekende artiesten die met FL studio werkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Toffe producties met FL studioSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tracks van FOK!kersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zoals ik hierboven al zei, fl studio is erg groot en niet alles zou aan bod zijn gekomen. mocht je de info aan kunnen vullen hoor ik het graag !
[ Bericht 25% gewijzigd door spierbal op 02-01-2012 18:19:35 ]-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
leuk initiatief maak er dan gelijk een reeks van voor gebruikers zodat je tips en truuks kunt uitwisselen
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna![]()
Ik werk ook al een tijdje met FL en vind het een fijn programma.Wij vormen tezamen gezellig een schaar.
Sportief zijn wij allen en voor elkaar.
Ons doel en ons streven is vriendschap en vree
Aan ons de victorie aan RKC!![]()
Zo... bijgewerkt !Eerst kijken of het loopt het héquote:Op maandag 2 januari 2012 14:01 schreef Bosbeetle het volgende:
leuk initiatief maak er dan gelijk een reeks van voor gebruikers zodat je tips en truuks kunt uitwisselen
-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
Staat superveel info in de 1e post, en ik vind de 1e stukjes vrij duidelijk omdat ik er al wat van weet, maar soms gebruik je termen (VSTI, FPC) waar ik niets van snap en dan via google erachter moet komen wat het is, maar dan geen flauw idee heb wat ik ermee kan en hoe ik het gebruik.
Zit je ook op soundclick of niet, ik heb volgens mij orchestra beats wel eens gezien daar, kan dat?Only the strong survive![]()
VST zijn simpelweg virtuele syntezisers, ik heb geen idee wat soundclick is ? Hoezo dan ?-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
Over een weekje ben ik hopelijk klaar met tentamens, dan wil ik er wel ff goed voor gaan zittten
Only the strong survive![]()
Die beat is lekker alleen vind ik die lage kick vervelend, als je die zou vervangen door een andere zou hij een stuk beter klinken denk ik!Only the strong survive![]()
Ik ga dit ook volgen! Ik wil me er echt in verdiepen en echt zelf plaatjes ermee gaan maken. Denk aan trance/dance/house/hardstyle. Dit is mogelijk met FL studio toch?
Met behulp van deze tutorials(misschien handig voor de OP) ben ik al wel een héél klein beetje op weg met FL studio. Hoe is het handig om verder je kennis uit te breiden, gewoon bezig zijn en wat 'prutsen'?
Iemand verder nog algemene tips, do's/dont's?
Hopelijk gaat deze reeks wel iets harder lopen dan dat ie nu doet!![]()
![]()
Doe 't zelf af en toe ook wel eens! Leuk programma inderdaad. Duurt even voordat je alles beetje door hebt maar wanneer je een paar leuke sf2's hebt gevonden en beetje experimenteert kom je al gauw op een leuk deuntje![]()
Een van mijn grote voorbeelden is toch wel frloops, de gebruiker op Youtube. En hij is nog nederlands ook!
Hier filmpje met (vind ik persoonlijk) zijn mooiste nummer;
Fantasie is belangrijker dan kennis, want kennis is begrensd.![]()
Alles is mogelijk om te maken. Aan het begin zal het nog niet zo "professioneel" klinken, maar das gewoon kwestie van doorblijven gaan en tuts volgen op youtube die staan daar nou vol mee !quote:Op woensdag 25 januari 2012 19:37 schreef Tompsen het volgende:
Ik ga dit ook volgen! Ik wil me er echt in verdiepen en echt zelf plaatjes ermee gaan maken. Denk aan trance/dance/house/hardstyle. Dit is mogelijk met FL studio toch?
Met behulp van deze tutorials(misschien handig voor de OP) ben ik al wel een héél klein beetje op weg met FL studio. Hoe is het handig om verder je kennis uit te breiden, gewoon bezig zijn en wat 'prutsen'?
Iemand verder nog algemene tips, do's/dont's?
Hopelijk gaat deze reeks wel iets harder lopen dan dat ie nu doet!-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
Hoeveel tijd ben je kwijt voordat je zo iets kan maken?
En heb je dan nog extra's nodig? Zoals die VSTI's? En ik lees ook verschillende dingen over plug-ins, wat zijn dat en waarvoor heb je die nodig?![]()
Niet zo gek lang, melodie, square base, en een kickdrum en wat percussi. Plug-ins of VSTI's dat zijn externe programmas die je in FL studio kan inladen. In FL studio zelf zit niet echt een goede synthesizer om een viool na te bootsen, daar heb je dus zulke programmas voor. Kan je je eigen sounds creëren. Als ik jouw was zou ik nexus even downloaden hier zitten goede bruikbare sounds in en dat zijn allemaal presets ( gewoon aanklikken en je hebt de sound ).quote:Op donderdag 26 januari 2012 15:02 schreef Tompsen het volgende:
Hoeveel tijd ben je kwijt voordat je zo iets kan maken?
En heb je dan nog extra's nodig? Zoals die VSTI's? En ik lees ook verschillende dingen over plug-ins, wat zijn dat en waarvoor heb je die nodig?-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
Niet zo lang is vrij relatief. Als ik er eens 4/5 middagen voor ga zitten zou ik dan al zoiets kunnen produceren of gaat daar langer over heen. Bedankt voor de tip! Ik ga er binnenkort mee aan de slagquote:Op donderdag 26 januari 2012 16:09 schreef spierbal het volgende:
[..]
Niet zo gek lang, melodie, square base, en een kickdrum en wat percussi. Plug-ins of VSTI's dat zijn externe programmas die je in FL studio kan inladen. In FL studio zelf zit niet echt een goede synthesizer om een viool na te bootsen, daar heb je dus zulke programmas voor. Kan je je eigen sounds creëren. Als ik jouw was zou ik nexus even downloaden hier zitten goede bruikbare sounds in en dat zijn allemaal presets ( gewoon aanklikken en je hebt de sound ).![]()
![]()
Zou best kunnenquote:Op donderdag 26 januari 2012 17:55 schreef Tompsen het volgende:
[..]
Niet zo lang is vrij relatief. Als ik er eens 4/5 middagen voor ga zitten zou ik dan al zoiets kunnen produceren of gaat daar langer over heen. Bedankt voor de tip! Ik ga er binnenkort mee aan de slagik weet niet in hoevere je het programma al onder de knie hebt, en of je het een en ander van de muziektheorie tot je kennis hebt. Maar in principe is het een leuke melodie maken, pakkende beat eronder wat opvulling en doe boel afmixen. Voordat ik alles een beetje door had was ik wel zo'n 2 a 3 jaar verder
en nu nog leer ik nieuwe dingen bij. Het lastigste is om door te blijven gaan, want ik moet er wel bij zeggen, dat vaak het gewenste resultaat niet wordt bereikt.
-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
Hoe maak je nou precies een goede kick met/en een goede bass voor hardstyle.
Iemand nog tips over free-ware betreft synths (hardstyle/hardcore) etc?![]()
Ik hoor/zie vaak hardstyle kicks die met junglist zijn gemaakt, of dit freeware is durf ik niet te zeggen. En al ben je een beetje goed kan je ook wel met de 3osc een aardige kick maken.quote:Op donderdag 26 januari 2012 18:14 schreef Kriebelhoest het volgende:
Hoe maak je nou precies een goede kick met/en een goede bass voor hardstyle.
Iemand nog tips over free-ware betreft synths (hardstyle/hardcore) etc?-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
Eigenlijk 0,0%, ik heb een maandje of 2 geleden enkele van die tutorial gekeken die ik net postte, en dan zo ongeveer gemaakt wat daar uitkwam, dat als basis gebruikt en daarmee wat gemaakt. Maar verder ook niet en ik denk dat het ook weer bijna helemaal is weggezakt.quote:Op donderdag 26 januari 2012 18:13 schreef spierbal het volgende:
[..]
Zou best kunnenik weet niet in hoevere je het programma al onder de knie hebt, en of je het een en ander van de muziektheorie tot je kennis hebt. Maar in principe is het een leuke melodie maken, pakkende beat eronder wat opvulling en doe boel afmixen. Voordat ik alles een beetje door had was ik wel zo'n 2 a 3 jaar verder
en nu nog leer ik nieuwe dingen bij. Het lastigste is om door te blijven gaan, want ik moet er wel bij zeggen, dat vaak het gewenste resultaat niet wordt bereikt.
Ik heb nu NeXus geinstalleerd ik weet alleen niet zeker of het helemaal goed in FL studio staat, maar als ik ergens tegenaan loop post ik m'n probleem wel. Als ik over een paar dagen tijd heb ga ik er eens voor zitten!
Wat maken jullie zoals, als in house, dance of hiphop etc?![]()
Succes tompsen![]()
Ik maak van alles wat, house, electro house maar orchestra beats zijn mijn favo. Kreeg ook wel eens reacties of ik mijn beats wou verkopen maarja ik wist niet zo goed hoe ik dat aan moest pakken ivm met rechten enzo, en zag het zo gebeuren dat ik er niks voor zou krijgen.-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
Cool topic! Ik heb er zelfs m'n halfdode Fok!-account weer voor aangeslingerd. Ik vind FL persoonlijk de koning onder de DAW's voor puur creatie. Heb zelf het een en ander op m'n Soundcloud staan dat met FL gemaakt is, al is dat allemaal meer de Hiphop kant met wat vleugjes inspiratie uit de Trance en Pop scene."And people think I'm bad, they say 'Oh he's so evil!' Because I go on blind dates with actual blind people!"![]()
Hoi mensen, ik heb net een topic geopend, maar blijkbaar zitten de experts hier
Even een cross postKunnen jullie me helpen?quote:Op woensdag 1 februari 2012 18:24 schreef Computerfluisteraar het volgende:
Ik ben bezig met het maken van een leader voor Radio 49. Wat ik graag wil, is het effect dat 3FM gebruikt voor de vrouw die ''Als je van muziek houdt, dan luister je naar 3FM!'' zegt. Het klinkt namelijk niet helemaal natuurlijk. Ook wil ik de (vrouwen)stem die ik heb opgenomen wat volwassener laten klinken. Hoe kan ik dat doen?
0:19 en 0:26 waar ''AVRO'' gezegd wordt.
op het stuk waar ''serious radio'' gezegd wordt lijkt de stem wat trager gemaakt.![]()
Of fruity loops hier het geschikte programma voor is weet ik niet, in fruity loops heb je bij de mixer/master wel een plug-in: Edison. Hierin zou je dan je vocal kunnen laden, en dan kunnen pitchen ( hoger/lager ) en de EQ er overheen gooien.
Tevens zou je het ook kunnen proberen met de fruity vocoder op het zelfde FX kanaal, in hoeverre dit professioneel zou klinken weet ik niet.
Ik ga even zoeken voor je of warbeats hier toevallig een tutorial over heeft !-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)![]()
Vocoder:
Filmpje over de effecten:
[ Bericht 58% gewijzigd door spierbal op 01-02-2012 22:45:51 ]-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)
Forum Opties Forumhop: Hop naar: