Toen was hij echt over de zeik, Taylor zette hem gewoon weg terwijl Painter op een finish stond.quote:
Hmm, een 6je.quote:Op vrijdag 30 december 2011 19:11 schreef Roflpantoffel het volgende:
http://www.rtl7darts.nl/v(...)wen-en-daphne-govers
Nee, dat was weer een jaar (2005) later. Ik weet het nog heel goed. Ik probeer nu videotjes te vinden, maar het lukt niet.quote:
Die dubble Bull voelt eigenlijk het zelfde, wanneer je met voetbal door je benen word gespeeld. Daar kwam het op neer, aldus de commentator destijds.quote:Op vrijdag 30 december 2011 19:30 schreef AchJa het volgende:
Dat was het... Mijn geheugen, wat doe je...![]()
Bier!
Dat kan morgen ook wel...quote:Op vrijdag 30 december 2011 19:40 schreef TheGOAT het volgende:
Over een uurtje Whitlock - Anderson, ik moet echt leren verdomme
Dat zeg ik al een week, elke ochtend slapen, elke middag en avond darten kijken, dat deed ik nooit maar nu vind ik het erg leukquote:
Morgenochtend en middag is er geen darten...quote:Op vrijdag 30 december 2011 19:41 schreef TheGOAT het volgende:
[..]
Dat zeg ik al een week, elke ochtend slapen, elke middag en avond darten kijken, dat deed ik nooit maar nu vind ik het erg leukIk keek wel af en toe, maar nu volg ik het toernooi echt
PDC website zegt 20:40quote:Op vrijdag 30 december 2011 20:19 schreef Van_Poppel het volgende:
Hoe laat begint Whitlock-Anderson?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |