Octo, ik wens je een hele voorspoedige bevalling en veel plezier op deze laatste dag van het jaar met je man en je 2 meiden!quote:Op zaterdag 31 december 2011 07:53 schreef octopussy het volgende:
En dat is gelukt. Helder vruchtwater gelukkig. Nu eerst even afwachten of er goede weeën komen. Anders doen ze er een infuus bij. Het effect van het breken zou al binnen 3 kwartier duidelijk moeten.
Dat kun jij ook hebben vandaag Tweeoogquote:Op zaterdag 31 december 2011 11:03 schreef tweeoogje het volgende:
Haha! *KNAL* *plons*dat zou wat zijn! De dag is nog lang
.
Jawel, hier heel veel knallen. Al dagen.quote:Op zaterdag 31 december 2011 10:58 schreef Kuukske het volgende:
Is het in jullie wijkje nog niet begonnen Soemp? Breda kennende begint het meestal daar. Daar en in de Middellaan in het centrum. Er is trouwens ook een heel leuk Breda-topic! Al is het nu een beetje doodgeslagen
.
Het laatste topic loopt al vanaf september.quote:Op zaterdag 31 december 2011 11:08 schreef Kuukske het volgende:
Mja, de vaart is er een beetje uit.
Ga jij eens werken aan je bevallingsverhaal.quote:
Ahw de beesten. Dat vind ik nog wel het zieligstquote:Op zaterdag 31 december 2011 11:10 schreef flugeltje het volgende:
Wij zitten 1 deur verwijderd van een vuurwerkhandel... Die vinden het erg leuk om hun vuurwerk al aan hun klanten te laten zien
Heel de straat staat al de hele ochtend vol rook, de beesten hier in huis over de zeik...
Van mij mag het snel morgen zijn...
Whehe. De AH is nog open, dus dat moet wel lukken! Wij hebben apfelstrudels uit de diepvriesquote:Op zaterdag 31 december 2011 11:12 schreef Soempie het volgende:
[..]
Het laatste topic loopt al vanaf september.En ik post ook al in een andere SC. Probeer bij te lezen in de SC van OUD, maar het gaat allemaal zo snel dan. Maargoed, het Breda topic kan er dus eigenlijk wel makkelijk bij.
![]()
Gister moest ik trouwens niet denken aan oliebollen of appelflappen, dus niks in huis gehaald (m'n man vindt het sowieso niet lekker). En nu moet ik natuurlijk appelflappen.Hij gaat kijken of ze nog te koop zijn, want zelf twee bakken schiet natuurlijk niet op.
Ik kan me ook zo kwaad maken om dat soort rotjochies.quote:Op zaterdag 31 december 2011 11:14 schreef Soempie het volgende:
Ja, zielig voor de beestjes. Wij hebben 1 heel bange kat, 1 die gewoon boven gaat liggen ergens en 1 dappere die voor het raam gaat kijken wat er aan de hand is.
Ik kan er vooral niet tegen als van die jochies rotjes ofzo gaan gooien naar je of naar dieren.Blijf daarom ook liever binnen.
quote:Op zaterdag 31 december 2011 11:16 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ga jij eens werken aan je bevallingsverhaal.
quote:Op zaterdag 31 december 2011 11:20 schreef bitterend het volgende:
[..]![]()
beetje moeilijk met een beebie op schoot maar doe mijn best!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |