quote:Op woensdag 28 december 2011 22:59 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
JA MAAR IK HOEF NIET TE WETEN DAT JE VAN ONDER AAN HET BLOEIEN BENT DAT VERTEL JE MAAR LEKKER TEGEN JAN OFZO OF TEGEN JE ZUSJE WANT DAN KUNNEN JULLIE GEZELLIG JULLIE ERVARINGEN DELEN ONDER HET GENOT VAN ROOIBOSTHEE
Nee, om 10 uur gaan slapen omdat je moe bent is spannend.quote:
slapen in Londen is wel spannend hoorquote:Op woensdag 28 december 2011 23:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Nee, om 10 uur gaan slapen omdat je moe bent is spannend.
Vertel.quote:Op woensdag 28 december 2011 23:04 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
slapen in Londen is wel spannend hoor
Er rijdt zeker elke tien minuten een ambulance langs?quote:Op woensdag 28 december 2011 23:04 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
slapen in Londen is wel spannend hoor
Maar dat merk je toch niet als je in bed ligt?quote:
toen ik dit quotetetete hoorde ik er weer eenquote:Op woensdag 28 december 2011 23:06 schreef Ezell het volgende:
[..]
Er rijdt zeker elke tien minuten een ambulance langs?
ik deel het bed met een draakquote:Op woensdag 28 december 2011 23:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Maar dat merk je toch niet als je in bed ligt?
Je zusje of je moeder?quote:Op woensdag 28 december 2011 23:08 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
toen ik dit quotetetete hoorde ik er weer een
[..]
ik deel het bed met een draak
zusje duhquote:Op woensdag 28 december 2011 23:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Je zusje of je moeder?
Hehe. Gewoon een keer goed hard slaan. Een volle vuist recht op die ogen. Bam.quote:Op woensdag 28 december 2011 23:09 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
zusje duhmams is geen draak
neus is dr zwakke plekquote:Op woensdag 28 december 2011 23:10 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Hehe. Gewoon een keer goed hard slaan. Een volle vuist recht op die ogen. Bam.
Je weet wat je te doen staat.quote:
'ik ben moe ik ga slapen'quote:Op donderdag 29 december 2011 00:26 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Alleen als ze red bull drinkt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |