Ja, maar misschien kun je dat inderdaad beter in een ander topic volgenquote:Op woensdag 28 december 2011 17:04 schreef Soempie het volgende:
LB, je zit er gewoon nog! Wanneer komen jullie dan precies terug? Lijkt me echt heerlijk om in deze periode een paar dagen op vakantie te zijn. Denk dat ik dat volgend jaar ook maar voor ga stellen.
En ik ben wel benieuwd hoe dat monitoren in z'n werk gaat, maar dat lijkt me meer een onderwerp voor het andere topic.Krijg je dan bijvoorbeeld inwendig onderzoek?
Ja, precies. Ik heb alleen je posts daar dan gemist. Maar is ook meer iets voor na je vakantie.quote:Op woensdag 28 december 2011 17:12 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ja, maar misschien kun je dat inderdaad beter in een ander topic volgen
Nog veel slechter helaasquote:
Is ze zo lelijk dan?quote:Op woensdag 28 december 2011 17:19 schreef Etcetera het volgende:
![]()
Ik heb een schilderij van m'n tante op m'n kamer hangende kop van een kalfje
Wat naarquote:Op woensdag 28 december 2011 17:19 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nog veel slechter helaasBen weer net zo misselijk en duizelig als een paar weken terug. Waarschijnlijk omdat ik een paar dagen mijn AD niet heb in kunnen nemen
![]()
Ik hoop het ookquote:Op woensdag 28 december 2011 17:43 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Wat naar
Hoop dat je er gauw weer vanaf bent!
PS onderhandelt met haar verzekering over het verkleinen van haar jetsers memmen tetten prammen tietmeiers boezem, terwijl Soempie op springen staat en Etsie misschien naar een meet komtquote:Op woensdag 28 december 2011 17:53 schreef TradeMarkie het volgende:
Vanavond maar eens pubquizzen. En dan gelijk maar in mn huis slapen, anders moet ik weer met de auto en kan ik geen bier drinken en zo
Nog spannende dingen gemist hier sinds de kerst trouwens?
Nee, zat er allemaal al langere tijd aan te komen. Nu is het alleen afwachten tot een van de SC-dames boos wordt op mij vanwege de doorgestreepte synoniemen die ik hierboven heb gebruiktquote:
zal wel meevallen, ik heb de 'tiet zat' grap ook al gemaaktquote:Op woensdag 28 december 2011 18:07 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Nee, zat er allemaal al langere tijd aan te komen. Nu is het alleen afwachten tot een van de SC-dames boos wordt op mij vanwege de doorgestreepte synoniemen die ik hierboven heb gebruikt
Dat is nog dialect/woordspeling. Mijn opmerking valt meer in de categorie 'Mannenquote:Op woensdag 28 december 2011 18:09 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
zal wel meevallen, ik heb de 'tiet zat' grap ook al gemaakt
Van mij wel hoorquote:Op woensdag 28 december 2011 18:13 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
Er zijn uiteraard nog een heel aantal andere varianten maar dat mag niet lees ik.
Ik moest lachenquote:Op woensdag 28 december 2011 18:07 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Nee, zat er allemaal al langere tijd aan te komen. Nu is het alleen afwachten tot een van de SC-dames boos wordt op mij vanwege de doorgestreepte synoniemen die ik hierboven heb gebruikt
Nee, ik neem aan dat dit topic nu onder close surveilance van de moeder van Tanjaa staat en dat dit niet op prijs gesteld wordtquote:
dat heb ik mezelf ook wel eens horen zeggen...quote:Op woensdag 28 december 2011 18:16 schreef TradeMarkie het volgende:
zoveel ga ik ook weer niet zuipen hoor
Ik haatte mijn ex daaromquote:Op woensdag 28 december 2011 18:17 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
dat heb ik mezelf ook wel eens horen zeggen...
"we gaan even wat drinken en weer op tijd naar huis"
Zijn vaak de beste avonden
Heeft ze je al gebeld? Dan kan je terugbellen en dit topic onder de aandacht brengenquote:Op woensdag 28 december 2011 18:16 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
Nee, ik neem aan dat dit topic nu onder close surveilance van de moeder van Tanjaa staat en dat dit niet op prijs gesteld wordt
maar voor de liefhebbers verwijs ik graag naar dit topicquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nobody expects the Spanish Inquisition!
zie, Etice kent het ook. Dus morgen geen gezeur over slechte lucht in je nieuwe huisquote:
quote:Op woensdag 28 december 2011 18:17 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
dat heb ik mezelf ook wel eens horen zeggen...
"we gaan even wat drinken en weer op tijd naar huis"
Zijn vaak de beste avonden
Het is best een fijn topic hoorquote:Op woensdag 28 december 2011 17:13 schreef Soempie het volgende:
[..]
Ja, precies. Ik heb alleen je posts daar dan gemist. Maar is ook meer iets voor na je vakantie.
Een keer is het leuk, maar als het constant gebeurd én de avonden zijn nou niet echt dat je denkt noemenswaardig... dan niet meerquote:Op woensdag 28 december 2011 18:20 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
zie, Etice kent het ook. Dus morgen geen gezeur over slechte lucht in je nieuwe huis
mocht je budget het toelaten, er zijn een heel aantal lekkerdere varianten dan diequote:Op woensdag 28 december 2011 18:36 schreef Whiteguy het volgende:
Dit had ik nog nooit eerder gekocht... ziet er immers niet echt heel uitnodigend uit.
Ik vrees dat ik er inmiddels niet meer aan ontkom telkens aan te vullens als het op is
Lekker op toastjes, pizza, of in pastasausquote:Op woensdag 28 december 2011 18:36 schreef Whiteguy het volgende:
Dit had ik nog nooit eerder gekocht... ziet er immers niet echt heel uitnodigend uit.
Ik vrees dat ik er inmiddels niet meer aan ontkom telkens aan te vullens als het op is
Of gewoon zoquote:Op woensdag 28 december 2011 18:47 schreef Bart het volgende:
[..]
Lekker op toastjes, pizza, of in pastasaus.
In een quiche met olijven, cashewnoten en kip ookquote:Op woensdag 28 december 2011 18:47 schreef Bart het volgende:
[..]
Lekker op toastjes, pizza, of in pastasaus.
Gewoon zo moet ie niet te sterk zijnquote:Op woensdag 28 december 2011 18:48 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Of gewoon zo![]()
Of in een stamppot met zuurkool en champignons, dat eten wij vanavond
Klinkt goedquote:Op woensdag 28 december 2011 18:49 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
In een quiche met olijven, cashewnoten en kip ook
Pakje bladerdeeg, drie eieren, creme fraiche, wat je er ook maar in wilt doen, springvorm en werkende oven en je bent in businessquote:
In principe is budget niet zo'n issue. Spaar al een berg geld uit door van een hoop dingen (vooral artikelen met maar 1 ingrediënt) nooit het a-merk te kopen.quote:Op woensdag 28 december 2011 18:41 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
[..]
mocht je budget het toelaten, er zijn een heel aantal lekkerdere varianten dan die
Sowieso lastig in decemberquote:Op woensdag 28 december 2011 18:59 schreef Whiteguy het volgende:
[..]
Dat is uiteraard nog beter, maar voor mij wat minder praktisch.
Gefeliciteerdquote:Op woensdag 28 december 2011 19:13 schreef TradeMarkie het volgende:
Eerste post vanaf de bank in m'n eigen huisje
Dus toen ik dat gisteren vroeg...quote:Op woensdag 28 december 2011 17:19 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nog veel slechter helaasBen weer net zo misselijk en duizelig als een paar weken terug. Waarschijnlijk omdat ik een paar dagen mijn AD niet heb in kunnen nemen
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |