Zit je in het buitenland doordat de arts heeft gezegd dat het dan beter met je gaat?quote:Woon nu al een tijdje in Japan met uitkering (maak je niet druk alles is via officiele banen gegaan) maar ik heb er wel een geldige reden voor (zware depressie) dus ik voel me niet schuldig aangezien ik wel tot de groep behoor die het nodig heeft.
Daar ben ik het ook wel mee eens, maar ik vind wel dat de spelregels veranderd moeten worden.quote:Op woensdag 28 december 2011 18:17 schreef Blancos het volgende:
Don't hate the player, hate the game.
Uitkering
Als dat is wat je eruit wil halen soit, ik geef nergens een politieke lading aanquote:Op woensdag 28 december 2011 18:54 schreef robin007bond het volgende:
Nikmans, je overtuigd mensen nu wel om voor een partij te stemmen die voor inperking is van de sociale zekerheid.
Dat heb je mooi voor elkaar
Niet interessantquote:Op woensdag 28 december 2011 14:44 schreef vosss het volgende:
Ik moet soms om 07:00 uur op het werk zijn
Soms om 15:00 uur
Soms om 23:00 uur
Dat kan, als je het systeem neukt. Een uitkering is puur zodat je een bodempje hebtquote:Op woensdag 28 december 2011 19:43 schreef Manco043 het volgende:
Mensen die zogenaamd stoer doen omdat ze een uitkering hebben en niet hoeven te werken maar geen 2000 euro netto overhouden om te leven in luxe
Op grond waarvan? En hoezo Japan?quote:Op woensdag 28 december 2011 17:33 schreef SoraAoi het volgende:
Woon nu al een tijdje in Japan met uitkering (maak je niet druk alles is via officiele banen gegaan) maar ik heb er wel een geldige reden voor (zware depressie) dus ik voel me niet schuldig aangezien ik wel tot de groep behoor die het nodig heeft.
de gemiddelde Fok!er dus.quote:Op woensdag 28 december 2011 17:44 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ja, en ik heb een pik van 25cm, een inkomen van 100x modaal en m'n vriendin heet Doutzen Kroes
Aangeven maar!quote:Op woensdag 28 december 2011 14:34 schreef Marie30 het volgende:
Terechte klacht TS. De buurman hier heeft ook een uitkering, hij is invalide, maar heeft wel een mooi draaiende zwarte handel in het onderhouden en verkopen van auto's.![]()
Ligt elke dag uren aan die dingen te sleutelen maar is zogezegd wel invalide
Waarom denkt iedereen dat elke uitkeringtrekker lui en dik op de bank ligt?quote:Op woensdag 28 december 2011 17:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
En straks op je 35-ste nog steeds geen opleiding, baan, auto, geld of vrouw hebben.
Veel succes, winnaar!
ditquote:Op woensdag 28 december 2011 21:58 schreef Levolution het volgende:
[..]
Waarom denkt iedereen dat elke uitkeringtrekker lui en dik op de bank ligt?
Juist loonslaven liggen - weliswaar na het werk - doodmoe op hun bank. Terwijl de werkloze uitslaapt en daarna alle tijd heeft om te sporten, te denken, dingen te verkennen, dingen te doen.
Wtf? In je gezicht?:SS:SS:S:Squote:Op woensdag 28 december 2011 22:01 schreef MetalIsAwesome het volgende:
Wat een stel ontzettende ignorante types zijn jullie. Iemand in mijn gezicht zit in een dergelijke situatie met een uitkering en heeft moeite met werken, alsof die voor zijn lol thuiszit.
Juist die werkloosheid en gevoel van waardeloos zijn zorgt ervoor dat die mensen daaraan vaak geen tijd meer besteden, omdat je niet meer weet hoe je de tijd op moet vullen en waardeloosheid ook zorgt voor het verminderen van zulke bezigheden, omdat je gelooft dat je zoiets toch niet goed kan. De werkenden (loonslaaf of zelfstandige) en 'loonslaven' hebben status als voordeel en sociale contacten, wat een nogal ernstig gebrek is voor uitkeringsmensen.quote:Op woensdag 28 december 2011 21:58 schreef Levolution het volgende:
[..]
Waarom denkt iedereen dat elke uitkeringtrekker lui en dik op de bank ligt?
Juist loonslaven liggen - weliswaar na het werk - doodmoe op hun bank. Terwijl de werkloze uitslaapt en daarna alle tijd heeft om te sporten, te denken, dingen te verkennen, dingen te doen.
*gezinquote:
Types als jij klap ik altijd. En die grote waffel die je nu gaat opzetten klap ik altijd als eerste, zodat al je tanden uit je bek donderen en ik er geen zak meer van versta. Rustugggquote:Op woensdag 28 december 2011 22:10 schreef Michielos het volgende:
mensen die van die principiele burgerkutjes zijn. heerlijk om die woedend te zien worden. Het type mensen waarvoor ik een utikering zou aanvragen
Jij wel. Vergeet je bril niet mee te nemen hequote:Op woensdag 28 december 2011 22:12 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Types als jij klap ik altijd. En die grote waffel die je nu gaat opzetten klap ik altijd als eerste, zodat al je tanden uit je bek donderen en ik er geen zak meer van versta. Rustuggg
Als je dat bij mij zou doen dan steek ik je huis in de fik en krijg je klappen. Daar kan ik echt niet tegen he,, die afgunstquote:Op woensdag 28 december 2011 22:38 schreef Kentekenplaat het volgende:
Eens met de klacht. Ik zou hem gewoon elke dag om 8.00u wakker bellen. Dan kan hij wennen aan het ritme.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |