Gek genoeg scheelt BULK een hoop geld.quote:Op dinsdag 27 december 2011 12:07 schreef kanovinnie het volgende:
Ik zou het verschil tussen bulk en retail niet weten. Ik denk dat die winkels gewoon in 1 keer 20 lenzen in een goedkoop doosje krijgen voor bij de body's. En dat retail een mooi doosjes enzo heeft.
Als er geen verschil in prijs is zou ik voor degene met het orginele doosje gaan, anders voor de goedkoopste.
Dat is inderdaad wel een flink verschil.quote:Op dinsdag 27 december 2011 12:17 schreef Treces het volgende:
[..]
Gek genoeg scheelt BULK een hoop geld.
http://www.fotokonijnenbe(...)-f-35-56-is-usm.html
http://www.fotokonijnenbe(...)-56-is-usm-bulk.html
Dat scheelt als zo'n 50e.
24-70 is een prima lens heb ik ook liggen kan je eventueel ook even testen indien nodig.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:18 schreef Stefan het volgende:
Enigzins kunnen Inzoomen is wel handig voor camjowerk
Kan ook deze kopen http://www.fotokonijnenbe(...)S+5D+Mark+II+24-70mm
als t goed is vangt die meer licht binnen
En dan deze erbij voor situaties waarbij ik wat moet zoomen http://www.google.nl/prod(...)4854963312838239816#
Wel weer een kleinere DOFquote:Op dinsdag 27 december 2011 17:18 schreef Stefan het volgende:
Enigzins kunnen Inzoomen is wel handig voor camjowerk
Kan ook deze kopen http://www.fotokonijnenbe(...)S+5D+Mark+II+24-70mm
als t goed is vangt die meer licht binnen
Die lens is wel het instap model, Jij hebt meer aan de L versie denk ik zo.quote:En dan deze erbij voor situaties waarbij ik wat moet zoomen http://www.google.nl/prod(...)4854963312838239816#
Zullen die niet lomp duur zijn?quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:22 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
24-70 is een prima lens heb ik ook liggen kan je eventueel ook even testen indien nodig.
Qua zoomen, check. Ik denk tracht een zo optimaal mogelijk pakketje te maken en met de prima en de camera zit je vrij dicht tegen het perfecte aan.
Canon heeft ook een nieuwe film reeks aangekondigd. Misschien interessant om daar op te wachten.
http://www.canon.nl/About(...)nema_eos_system.aspx
De C300 heeft een 8,3-megapixel super-35mm-cmos-sensor en gaat zo'n 20.000 dollar kosten.quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:23 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Zullen die niet lomp duur zijn?
excl lenzen/randapparatuur?quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:24 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
De C300 heeft een 8,3-megapixel super-35mm-cmos-sensor en gaat zo'n 20.000 dollar kosten.
-nee dit komt omdat ie niet genoeg buffer heeft om te kunnen blijven wegschrijven + de sensor word te warm dus om overhitting te verkomen. je kunt door de bitrate te verlagen (met magiclantern) langer filmen maar dat is niet echt aan te raden. beter is om na 10 minuten op een rustig momentje even op stop/rec drukken voor een nieuwe clip. De overhitting valt bij een 5D wel mee want de alu body helpt met koelen.quote:Op dinsdag 27 december 2011 14:09 schreef BORRREETJEEE het volgende:
Is die twaalf minuten niet omdat op camcorders meer importheffing betaald moet worden? Alles wat meer dan een x aantal minuten kan filmen word als camcorder gezien. Was dat geen 12 minuten?
En waren daar geen custom firmwares voor om dat te omzeilen?
Edit: ja dus, de Magic Lantarn firmware, maar ik kan zo snel niet vinden of die ook wat doet aan die 12 minuten.
quote:
quote:Op dinsdag 27 december 2011 10:08 schreef SunChaser het volgende:
Nou, het wordt DSLR of een Sony EX3, die is kaal 7100 euro, komt dan nog geheugenkaart a 400 euro bij en een adapter.
Ik wil de Canon 24-105 lens als standaard lens gebruiken. Ik Camjo heel erg veel. Dan is DSLR filmen iets bewerkelijker, omdat een EX3 gewoon meteen filmen is. DSLR moet je beeld en geluid goed afstemmen, maar ik maak ook bedrijfsfilms enzo. Is een kwestie van wennen.
Canon 5D met 24-105 lens is 2400 euro, dan een schoulderrig, een followfocus en een XLR opzetstuk. En eigenlijk nog een groothoek dan.
Stel je hem toch in op f/5.6?quote:Op dinsdag 27 december 2011 17:41 schreef bart13 het volgende:
die 70-300 heeft een variabel diafragma, bij dslr's gaat dit in stappen en dus verschrikkelijk lelijk als je inzoomed.
En het verhaal met die buffer slaat nergens op, alsof hij 4 gb in zijn buffer stopt.
Maar zovaak zal ik niet zoomenquote:Op dinsdag 27 december 2011 17:22 schreef kanovinnie het volgende:
Die lens is wel het instap model, Jij hebt meer aan de L versie denk ik zo.
Hoezo wil je trouwens 300 mm? Als je met 200 ook tevreden bent kan je voor 500 euro een 70-200 f/4 L kopen. Zonder is. Met is issie 950 oid.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |