Natuurlijke oefeningen zoals duwen, trekken, springen, sprinten, gooien, zitten. Tegen een hoge intensiteit, de workout zijn kort maar intensief.quote:Op woensdag 25 januari 2012 12:34 schreef slacker_nl het volgende:
http://www.rwcircuitrun.nl/
Wat doe je met dat crossfit?
Ga wel bij een certificeerde Crossfitsportschool aan de slag, (die zijn te vinden op www.crossfit.com). Het is inderdaad intensief, maar het is belangrijk dat je het aanpast aan je eigen niveau om het maximale trainingsprikkel er uit te halen. Goede begeleiding is een must! iedereen kan een workout op een bord schrijven en je helemaal naar de klote helpem maar weinig mensen kunnen goede trainingsprogrammas opstellen. Het kan intimidered zijn maar alles is aan te passen naar je eigen niveauquote:Op woensdag 25 januari 2012 13:14 schreef pietkanarie het volgende:
Dat crossfit klinkt wel leuk. Volgens mij komt dat ook steeds meer op (het wordt op steeds meer sportscholen aangeboden)
Maar het lijkt me ook wel intensief!! Ben je evenveel blijven lopen sinds je crossfit doet? Of vervang je nu een looptraining voor crossfit??
Ik loop twee keer in de week, een keer 5 en een keer een duurloop tussen de 10 en de 20, afhankelijk van mijn agenda. Daarnaast een uur zaalhockey in de week. Dat is ook weer op een andere manier heel intensief.quote:Op woensdag 25 januari 2012 11:28 schreef slacker_nl het volgende:
Ik spam deze link bij alle looptopics, dus hier ook ff:
http://www.knkf.nl/media/(...)ng%20Juni%202005.pdf
Which makes me wonder. Wie van jullie doen naast hardlopen nog wat anders? Ik doe dus naast lopen aan krachttraining. What about you?
Dat is denk ik inderdaad het belangrijktequote:Op woensdag 25 januari 2012 14:00 schreef 1517 het volgende:
[..]
Het kan intimidered zijn maar alles is aan te passen naar je eigen niveau
Een 150 kilo deadlift lijkt in eerste instantie heel indrukwekkend maar dat valt reuze mee.quote:Op woensdag 25 januari 2012 14:29 schreef pietkanarie het volgende:
[..]
Dat is denk ik inderdaad het belangrijkteDe verleiding weerstaan om mee te gaan met het niveau van de rest. Ook als het verschil groot is.
Ik had gekeken naar crossfit in Amsterdam en het eerste wat ik zie is een plaatje van een man die minstens 150 kilo optilt![]()
Maar het zullen vast goede trainingen zijn. In 20 minuten train je je hele lichaam en alles in hoog tempo.
Ik hoop dat dit filmpje een beetje een vertekend beeld geeft?
Ik heb de allereerste editie mee gedaan, en erg leuk! Parcours is de eerst 4-5km over het circuit, dan stuk over het strand (steil stukje omhoog van het strand afquote:Op woensdag 25 januari 2012 12:37 schreef 1517 het volgende:
[..]
edit:
Ik ga zandvoort lopen! Wie heeft hem wel eens gelopen? Hoe is het parcours
Ik doe drie keer per week wat core stability oefeningen thuis, meer niet eigenlijk.quote:Op woensdag 25 januari 2012 11:28 schreef slacker_nl het volgende:
Ik spam deze link bij alle looptopics, dus hier ook ff:
http://www.knkf.nl/media/(...)ng%20Juni%202005.pdf
Which makes me wonder. Wie van jullie doen naast hardlopen nog wat anders? Ik doe dus naast lopen aan krachttraining. What about you?
Ik idd ook 10 minuten voor sluiting van de inschrijvingen. Moet wel gek lopen wil dat dit jaar anders zijnquote:Op maandag 30 januari 2012 15:13 schreef The_Hives het volgende:
ik schreef mezelf vorig jaar een maand van tevoren in
Haarlem is eind september en dat is een mooie, maar best zware halve marathon. Start en finish op de Grote Markt, lopen door bos, duinen etc.quote:Op maandag 30 januari 2012 15:11 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Iemand nog tips voor een toffe halve marathon dit najaar?
Mag in het buitenland zijn, helaas net uitgeloot voor de Royal Parks Half.
Amsterdam is een optie, maar moet je daarvoor tijdig inschrijven of niet? Ik zou zomaar eens op vakantie kunnen gaan in oktober.
Ik taper voor elke wedstrijd die ik loop. Afhankelijk van de afstand varieert het aantal taperingdagen.quote:Op donderdag 26 januari 2012 21:28 schreef bananablues het volgende:
Kreeg ineens de ingeving... Laatste 2 keren dat ik mijn 5km tijd verbeterde was na een 'verplichte' taper na een paar intensieve weken. Of ziek ervoor (maar wel weer goed hersteld minstens een week) of lichte blessure.
Blijkbaar werkt tapering toch wel erg goed. Anderen goede ervaring ermee?
Meestal neem ik gewoon 1 of 2 dagen rust, maar hier waren het wel meer dagen, zeg maar een week (en dan nog een weekje rustig aandoen erna bijv).. Op mijn voeding let ik dan niet extra, probeer sowieso al gewoon goed op mijn eten te letten en eet gewoon naar gevoel. (veel trek = meer eten) Overeten kan ik niet zo goed tegen...quote:Op maandag 30 januari 2012 17:37 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Ik taper voor elke wedstrijd die ik loop. Afhankelijk van de afstand varieert het aantal taperingdagen.
Let je dan ook op je voeding zodat je meer koolhydraten tot je neemt in de 3/4 dagen voor je wedstrijden?
Hardlopen voor beginners #24 Waar we wachten op het startschotquote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:04 schreef n00b13 het volgende:
Hey!
Ik wil gaan beginnen met hardlopen zodra de sneeuw weg is en het doel is om 20 mei 5 km uit te lopen (en als het kan een beetje snel).
Ik wilde alleen, om 'leren te lopen' graag gaan hardlopen op muziek en ik had deze gevonden:
www.runmusic.nl
www.rennenmetevy.nl (van de belgische zender EEN)
Voor de eerste moet je 20 euro betalen, op zich geen probleem, maar is het wel een goede?
Hebben andere mensen ervaring met deze (of andere) muziek?
Ben ik te kort dag met beginnen met lopen om op 20 mei 5 km te kunnen lopen?
vragen, vragen, vragen... Fok! help!
Bedankt! Ik had wel gezocht, maar zag er niet zo een staan. Snel kijken!quote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:14 schreef No-P het volgende:
[..]
Hardlopen voor beginners #24 Waar we wachten op het startschot
Daar veel tips.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |