Dat dus, het mooie is ook dat je officieel papier- en administratiewerk makkelijk overdag kan doen, waar je in dagdienst gelijk een halve of hele dag vrij ertegenaan moet gooien.quote:Op vrijdag 23 december 2011 20:57 schreef DutchSpike het volgende:
Ga werk zoeken waarbij je nachtdienst kan draaien.
			
			
			
			Niet goed genoeg, mede dankzij slaapproblemen.quote:Op zaterdag 24 december 2011 01:07 schreef WitWit het volgende:
Dus je bent ontslagen omdat je niet functioneerde?
Ik geloofde je salaris van 6 ton per jaar nietquote:Op vrijdag 23 december 2011 20:42 schreef allesbeterweter het volgende:
Zat van de week nog even met verwerker(TS) over mijn salaris te bloggen en nu al ontslag.
Leek mij een toffe gozer ?
Vergeet niet dat ik ingenieur ben hè, wij verdienen niet zoveel hier (maar hebben wel leukere banen)quote:Op vrijdag 23 december 2011 22:13 schreef chickmagneet het volgende:
[..]
Wtf is dit zelfs een fabriek medewerker verdient meer,terwijl jij eigenlijk meer hoort te verdienen (woordgrap)
			
			
			
			Een belastingadviseur verdien 4 keer zoveel dan jou,terwijl het simpeler werk isquote:Op zaterdag 24 december 2011 03:07 schreef Verwerker het volgende:
[..]
Niet goed genoeg, mede dankzij slaapproblemen.
[..]
Ik geloofde je salaris van 6 ton per jaar niet
[..]
Vergeet niet dat ik ingenieur ben hè, wij verdienen niet zoveel hier (maar hebben wel leukere banen)
			
			
			
			
			
			
			
			Face it, je bent een freak of nature. De mensheid is er al duizenden jaren genetisch op ingesteld om tussen zonsonder- en opgang te slapen. Maar ja, je kan altijd proberen deze op internet in de wereld geholpen diagnose tot waarheid te bombarderen en je de rest van je leven in de ziektewet te storten nadat je je voor laten we zeggen 50% hebt af laten keuren.quote:Op vrijdag 23 december 2011 18:57 schreef Verwerker het volgende:
[..]
Hoe kom ik er vanaf
Kan ik in de ziektewet?
			
			
			
			Jij likt echt zijn balletjes of niet?quote:Op vrijdag 23 december 2011 18:56 schreef Akwasi het volgende:
Jahr00n pakt wel 40k per dag naast zijn uitkering
			
			
			
			Vertel me eens iets wat ik niet weetquote:Op zaterdag 24 december 2011 03:28 schreef chickmagneet het volgende:
[..]
Een belastingadviseur verdien 4 keer zoveel dan jou,terwijl het simpeler werk is
In de zomer sta ik wel weer vroeg op en slaap ik eerder dan 2 uur...quote:Op zaterdag 24 december 2011 11:01 schreef LangeJan het volgende:
[..]
Face it, je bent een freak of nature. De mensheid is er al duizenden jaren genetisch op ingesteld om tussen zonsonder- en opgang te slapen. Maar ja, je kan altijd proberen deze op internet in de wereld geholpen diagnose tot waarheid te bombarderen en je de rest van je leven in de ziektewet te storten nadat je je voor laten we zeggen 50% hebt af laten keuren.
1 tip, vertel jezelf deze leugen tot in het oneindige en het wordt uiteindelijk waarheid, ga dan pas naar de huisarts voor de diagnose en verpest daarna pas de carrierekansen in de rest van je leven!
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ondanks al 7 jaar tinnitus heb ik daar geen moeite mee. Helaas, maar waar: je moet het leren accepteren en omvormen naar iets van jezelf.quote:Op vrijdag 23 december 2011 19:58 schreef mrazura het volgende:
Ik ken het man ik lijd nu bijna een half jaar aan oorsuizen in beide orenVoordat ik slaap ik het vaak ook een uur 3,4
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Hoeveel weken krijg je voor 5 maanden werk?quote:Op zaterdag 24 december 2011 14:56 schreef Herpderphawk het volgende:
Sta gewoon op, luie flikker.
En nu uitkeringen trekken zeker
			
			
			
			
			
			
			
			Ik dacht dat je Hebreeuws vertaalde en nu kan je ook nog eens Japans?quote:Op zaterdag 24 december 2011 18:33 schreef allesbeterweter het volgende:
Nippon arakasi kokido 日本に比べてメリークリスマス
			
			
			
			
			
			
			
			tnxquote:Op zaterdag 24 december 2011 18:33 schreef allesbeterweter het volgende:
Nippon arakasi kokido 日本に比べてメリークリスマス
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Er zijn ook zat mensen die helemaal niet willen werken. Waarom huren wij verdomme Polen en Bulgaren in om dat werk te doen? Omdat zij wél bereid zijn om in de fabriek te werken, i.t.t. die luie flikkers die liever thuis in hun bed liggen te maffenquote:Op vrijdag 23 december 2011 18:41 schreef El_Liberaliste het volgende:
Wees blij dat je nog 3 waarschuwingen hebt gehad eikel, er zijn mensen die een moord doen voor een baan omdat ze werkeloos zijn en bereid zijn om voor de helft van jouw loon wel op tijd te komen.
			
			
			
			
			
			
			
			Nogal logisch dat niet iedereen in een fabriek wil werken of in een vleesfabriekquote:Op maandag 26 december 2011 03:53 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Er zijn ook zat mensen die helemaal niet willen werken. Waarom huren wij verdomme Polen en Bulgaren in om dat werk te doen? Omdat zij wél bereid zijn om in de fabriek te werken, i.t.t. die luie flikkers die liever thuis in hun bed liggen te maffen![]()
Ik heb een hekel aan werklozen. Ik heb zelf nog NOOIT zonder baan gezeten, heb altijd net zo lang gezocht tot ik iets had. Als je maar wilt is alles mogelijk. Heel veel mensen zijn gewoon luie donders![]()
Recentelijk nog meegemaakt:
- "Doetinchem - Winterswijk is minimaal een uur rijden in de spits volgens mij, ik kon daar een baan krijgen maar heb hem dus maar laten schieten" Gast WTF het is nog geen 40 minuten rijden in de spits. En wat dan nog als het een uur is, je hebt WERK!!
![]()
![]()
- "Die vleesfabriek? Bah viessss hooor![]()
" Spreekt voor zich dus...
			
			
			
			
			
			
			
			hehe idd, en sowieso zolang je ww hebt zal dat ws. meer opleveren dan zo'n baantje (wordt natuurlijk een ander verhaal als je langdurig werkloos bent).quote:Op maandag 26 december 2011 07:11 schreef SoraAoi het volgende:
[..]
Nogal logisch dat niet iedereen in een fabriek wil werken of in een vleesfabriekIk zou echt liever werkeloos zijn met uitkering dan dat ik om 6:00 moet opstaan om in een vleesfabriek te moeten werken maar goed...
			
			
			
			Goed idee, ga jij maar lekker hard werken, kan ik lekker met een uitkering op de bank hangen.quote:Op maandag 26 december 2011 03:53 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Er zijn ook zat mensen die helemaal niet willen werken. Waarom huren wij verdomme Polen en Bulgaren in om dat werk te doen? Omdat zij wél bereid zijn om in de fabriek te werken, i.t.t. die luie flikkers die liever thuis in hun bed liggen te maffen![]()
Ik heb een hekel aan werklozen. Ik heb zelf nog NOOIT zonder baan gezeten, heb altijd net zo lang gezocht tot ik iets had. Als je maar wilt is alles mogelijk. Heel veel mensen zijn gewoon luie donders![]()
Recentelijk nog meegemaakt:
- "Doetinchem - Winterswijk is minimaal een uur rijden in de spits volgens mij, ik kon daar een baan krijgen maar heb hem dus maar laten schieten" Gast WTF het is nog geen 40 minuten rijden in de spits. En wat dan nog als het een uur is, je hebt WERK!!
![]()
![]()
- "Die vleesfabriek? Bah viessss hooor![]()
" Spreekt voor zich dus...
			
			
			
			Dit is het probleem:quote:Op zaterdag 24 december 2011 20:40 schreef Palomar het volgende:
Maar TS, wat is nu precies de reden dat je ontslagen bent? Ik lees niet dat je te laat op je werk komt. Alleen dat je overdag moe bent en niet proactief. Volgens mij is dat laatste geen geldige reden om iemand te ontslaan (tenzij je contract gewoon niet verlengd is).
Als ik het zo lees heb je wel een serieus probleem. Kan denk ik geen kwaad om daarmee naar de huisarts te gaan. Daarmee geef je bij je werkgever ook aan dat je iets doet aan het probleem. Alleen is dat nu kennelijk al te laat
quote:Op maandag 26 december 2011 11:49 schreef Piethur het volgende:
Nou TS Het is wat ! Omdat jij er als een wandelend kadaver bij zit op je werk en je waarschijnlijk ook zo functioneert, word jij ontslagen. Ik geef ze groot gelijk met je gezoek naar smoesjes en excuusjes.
Begin gewoon lekker voor jezelf of ga in de nacht werken!
			
			
			
			Zelfs al is dat waar, dan bel je toch even op?quote:Op vrijdag 23 december 2011 19:46 schreef KritischeMassa het volgende:
[..]
herkenbaar, wij hadden er één die presteerde helemaal niet te komen, en dan vroeg je waar hij was:
"ja, ik was mijn schoenen kwijt"
			
			
			
			Ohja.quote:Op maandag 26 december 2011 16:41 schreef MadoRS het volgende:
[..]
Laat ze.
Iemand moet onze uitkering betalen
			
			
			
			
			
			
			
			Wajongquote:Op vrijdag 23 december 2011 18:57 schreef Verwerker het volgende:
[..]
Hoe kom ik er vanaf
Kan ik in de ziektewet?
| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |