Ik ga niet veel bijzonders doen behalve het nieuwe jaar beginnen met husselen met m'n medicatiequote:Op vrijdag 23 december 2011 16:45 schreef Bartholomeus het volgende:
Goed. Nogmaals. Nog 9 dagen vakantie, en ik wil niet op m'n reet blijven zitten. Tips en ideeën c.q. wat gaan jullie doen?
Maar waarom vertelde je dit dan niet gewoon? Je zag er gewoon goed uit en lijkt veel charisma of zo te hebben, het zou toch niet zo'n probleem voor je moeten zijn?quote:Op vrijdag 23 december 2011 16:51 schreef Drommeldaris het volgende:
Ten eerste, monkyyy is gewoon een vrouw.
Ten tweede heb ik nooit beweerd dat ik helemaal geen problemen met versieren heb en ook al was dit wel het geval dan kon ik toch mooi tips geven?
Tips geven okay, maar ga ajb niet lopen pochen met je staafmans en je hosselachievements.quote:Op vrijdag 23 december 2011 16:51 schreef Drommeldaris het volgende:
Ten eerste, monkyyy is gewoon een vrouw.
Ten tweede heb ik nooit beweerd dat ik helemaal geen problemen met versieren heb en ook al was dit wel het geval dan kon ik toch mooi tips geven?
Jensen ecklesquote:Op vrijdag 23 december 2011 15:55 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Waar speelt die in dat die zoveel briljante gifs krijgt?
Schat, je hebt er zelf ook een deel in aangezien je 'r ook blijft voeren/uitdagen. Ik kan me dat ergens best voorstellen hoor, maar hou dan ook de eer aan jezelf. Ik vind zowel jou als cactus als mfn als veruit de meeste anderen gewoon tof, dus waarom doen we niet gewoon tof tegen elkaar zoals voorheenquote:Op vrijdag 23 december 2011 16:57 schreef Sinosappel het volgende:
Ik heb inderdaad ook nooit beweerd dat ik geen moeite met versieren heb en als je een beetje had opgelet was je tot de conclusie gekomen dat ik a) m'n best doe om goeie tips te geven en b) zelf ook echt het 1 en ander aan tips nodig heb.
Bovendien heb ik nooit gevraagd "of ik wel ok ben op cam" behalve dat ik vroeg of drommel me zou geven. Wat overduidelijk een rhetorische vraag is want drommel geeft iedereen. En al zou ik dat doen, wat dan nog.
Ik ben het een beetje zat om de hele tijd onder vuur te liggen bij jou, Cactus. Hou alsjeblieft eens op, laat me gewoon. Het topic wordt niet beter van jouw constante zure gedoe.
Je hebt meer kans de Israel-Palestina kwestie op te lossenquote:Op vrijdag 23 december 2011 17:01 schreef kingtoppie het volgende:
Mijn verzoeningspoging is mislukt, ik moet maar gewoon opflikkeren
Ik ben na 2 berichtjes waarin ik meld of we alsjeblieft kunnen kappen met dat gezeik dus daadwerkelijk geblockt door cactus, nouja ik heb mijn best gedaan... Ze zoekt het zelf op hoorquote:Op vrijdag 23 december 2011 17:02 schreef Strani het volgende:
[..]
Je hebt meer kans de Israel-Palestina kwestie op te lossen
Nee serieus, dit zal ook wel weer goedkomen.
Je hebt niet ongelijk, alleen is het een leuke bezigheid op stillere momenten tijdens het werkquote:Op vrijdag 23 december 2011 17:03 schreef LostInSpace het volgende:
Ik heb wel een tip voor mensen.. ook voor mezelf: minder in dit topic komen en wat vaker iets gaan ondernemen.
Eigenlijk is dit enorm zonde van mijn vrije dag.
Bij deze
Er komt een meet aan, daar heb ik wel zin in. Voor de rest heb ik niet echt veel plannen totdat m'n medicatie weer goed loopt. Eerst maar even afwachten of die nieuwe medicatie goed gaat lopen (dat weet ik binnen een maand of zo) voordat ik weer aan versieren ga beginnen, lijkt me wel zo verstandigquote:Op vrijdag 23 december 2011 17:03 schreef LostInSpace het volgende:
Ik heb wel een tip voor mensen.. ook voor mezelf: minder in dit topic komen en wat vaker iets gaan ondernemen.
Eigenlijk is dit enorm zonde van mijn vrije dag.
Bij deze
Niet iedereen kan goed tegen verzoeningspogingen. Je bedoelt het goed maar in dit geval is het beter om de persoonlijke issues tussen twee mensen uit zichzelf dood te laten bloeden.quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:04 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik ben na 2 berichtjes waarin ik meld of we alsjeblieft kunnen kappen met dat gezeik dus daadwerkelijk geblockt door cactus, nouja ik heb mijn best gedaan... Ze zoekt het zelf op hoor
Waar slik je voor als ik vragen mag?quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Er komt een meet aan, daar heb ik wel zin in. Voor de rest heb ik niet echt veel plannen totdat m'n medicatie weer goed loopt. Eerst maar even afwachten of die nieuwe medicatie goed gaat lopen (dat weet ik binnen een maand of zo) voordat ik weer aan versieren ga beginnen, lijkt me wel zo verstandig
Wat voor medicatie, als ik dat mag vragen?quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Er komt een meet aan, daar heb ik wel zin in. Voor de rest heb ik niet echt veel plannen totdat m'n medicatie weer goed loopt. Eerst maar even afwachten of die nieuwe medicatie goed gaat lopen (dat weet ik binnen een maand of zo) voordat ik weer aan versieren ga beginnen, lijkt me wel zo verstandig
Ja ik snap dat niet zo goed... Elkaar een beetje negeren idee krijg ik dan.. Dan komt het toch nooit goed?quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:05 schreef Strani het volgende:
[..]
Niet iedereen kan goed tegen verzoeningspogingen. Je bedoelt het goed maar in dit geval is het beter om de persoonlijke issues tussen twee mensen uit zichzelf dood te laten bloeden.
Ja ik snap dat ik niet op haar moet reageren eigenlijk. Dat deed ik in het begin. Maar elke keer die aanval op mij, vind ik moeilijk om te laten gaan. Omdat ik het onterecht vind en oprecht zonde omdat ik nu weleens twijfel of ik bepaalde dingen moet zeggen omdat ik dan weer een enorme afbranding kan verwachten.quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:00 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Schat, je hebt er zelf ook een deel in aangezien je 'r ook blijft voeren/uitdagen. Ik kan me dat ergens best voorstellen hoor, maar hou dan ook de eer aan jezelf. Ik vind zowel jou als cactus als mfn als veruit de meeste anderen gewoon tof, dus waarom doen we niet gewoon tof tegen elkaar zoals voorheen
Vragen waar ze heengaat, vertellen waar jij heengaat. Een grapje maken over te laat komen op werk of te vroeg. Iets roepen over het weer of andere reizigers, topics te over...quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:06 schreef Drommeldaris het volgende:
@magnetron Meisjes versieren onder het uitgaan lukt zo nu en dan, wanneer ik echter dat ene meisje in de tram zie of er een leuk meisje naast me komt zitten in het ov weet ik niet zo goed waar ik nu over moet gaan lopen praten
Sssssssst..quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:07 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Ja ik snap dat ik niet op haar moet reageren eigenlijk. Dat deed ik in het begin. Maar elke keer die aanval op mij, vind ik moeilijk om te laten gaan. Omdat ik het onterecht vind en oprecht zonde omdat ik nu weleens twijfel of ik bepaalde dingen moet zeggen omdat ik dan weer een enorme afbranding kan verwachten.
Maar je hebt gelijk...zucht..
quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:06 schreef Strani het volgende:
[..]
Waar slik je voor als ik vragen mag?
Ik slik o.a. een AD en een antipsychoticum die sinds kort niet meer gecombineerd mogen worden. Daarbovenop komt nog dat ik last heb van depressieve klachten sinds een maandje of zo.quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:06 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Wat voor medicatie, als ik dat mag vragen?
Niet iedereen kan vrienden worden. Er zullen ongetwijfeld mensen in dit topic zijn die een hekel aan mij hebben en dat moet ik dan maar accepteren. Op een gegeven moment bloedt alles dood en gaan mensen vanzelf op een relatief vredige manier langs elkaar leven.quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:07 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ja ik snap dat niet zo goed... Elkaar een beetje negeren idee krijg ik dan.. Dan komt het toch nooit goed?
Okay, hopen dat de nieuwe combinatie aanslaat danquote:Op vrijdag 23 december 2011 17:09 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
[..]
Ik slik o.a. een AD en een antipsychoticum die sinds kort niet meer gecombineerd mogen worden. Daarbovenop komt nog dat ik last heb van depressieve klachten sinds een maandje of zo.
Ik zal dus met 1 van de 2 medicijnen moeten gaan afbouwen en tegelijkertijd met de vervanger moeten beginnen. Dat wordt dus afkicken en wennen tegelijkertijd terwijl ik depressieve klachten heb.
Ik heb nog nooit een medicijn afgebouwd en ik verwacht dat het voor mij nog eventjes geen goed moment is om aan versieren te denken helaas.
Verder vind ik AVNZMG over het algemeen gesproken een prima afleiding![]()
Als het minder naar m'n zin loopt hier, ga ik gewoon eventjes wat anders doen.
Dan ben je al verder dan ikquote:Op vrijdag 23 december 2011 17:06 schreef Drommeldaris het volgende:
@magnetron Meisjes versieren onder het uitgaan lukt zo nu en dan, wanneer ik echter dat ene meisje in de tram zie of er een leuk meisje naast me komt zitten in het ov weet ik niet zo goed waar ik nu over moet gaan lopen praten
Tjah ik zal me er maar bij neer moeten leggen :pquote:Op vrijdag 23 december 2011 17:10 schreef Strani het volgende:
[..]
Niet iedereen kan vrienden worden. Er zullen ongetwijfeld mensen in dit topic zijn die een hekel aan mij hebben en dat moet ik dan maar accepteren. Op een gegeven moment bloedt alles dood en gaan mensen vanzelf op een relatief vredige manier langs elkaar leven.
Ik hoop het ook. Ik vaar eigenlijk best prima op mijn huidige combo. Het antipsychoticum slik ik overigens niet omdat ik psychotisch ben geweest of zo maar omdat het me helpt die chaos in mijn hoofd te bedwingen. Ik gebruik er maar een lage dosis voor en heb nagenoeg geen bijwerkingen er van.quote:Op vrijdag 23 december 2011 17:11 schreef Strani het volgende:
[..]
Okay, hopen dat de nieuwe combinatie aanslaat dan
Voor mij is dit ook een leuke afleiding en ik heb er ook al veel leuke mensen 'ontmoet'.
Ja weet niet eerder genoemde onderwerpen heb ik niet zoveel mee en andere reizigers zijn niet altijd te bepraten hoewel dat wel de weg voor mij isquote:Op vrijdag 23 december 2011 17:08 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Vragen waar ze heengaat, vertellen waar jij heengaat. Een grapje maken over te laat komen op werk of te vroeg. Iets roepen over het weer of andere reizigers, topics te over...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |