Xbox 360 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:Kies een goedkope speler die populair is op zijn positie, bijvoorbeeld Kompany of De Rossi (geen idee of hij atm goed trademateriaal is, maar eerder was dat wel zo). Vanwege de lage prijs kan je er veel verhandelen zonder veel coins nodig te hebben en omdat hij populair is hoef je niet te lang te wachten op een verkoop als je prijs niet te hoog is. Focus je op die speler, zorg dat je zijn prijzen leert kennen (let er op dat prijzen voor de 3 duurste formaties de speler beduidend meer waard maken doorgaans) en traden maar...bouw wel een redelijke marge in, zeker omdat die bid tokens geld kosten (100 voor 5K, oftewel 10 biedingen kosten je 500 coins..niet te vaak bieden dus want dat gaat allemaal van je marge af) en je hebt ook de 5% nog. Ik zet hem vaak op 1K.
Maak voor jezelf een schema als dit en hou je hier aan (prijzen zijn voorbeelden)
Speler A
Goedkope formaties: Kopen tot 1K, verkopen voor 2K BIN
4-1-2-1-2: Kopen tot 4K, verkopen voor 5K BIN
4-4-2: Kopen tot 3K, verkopen voor 4K BIN
4-3-3: Kopen tot 2K, verkopen voor 3K BIN
PS3 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:Mister Sm1th (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
TIMMAH1986 (Tim86)
Guidoble (psychedelicate)
Santello (Santelllo)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Rijstbal (Rijstbal)
Harregarre(SuperHarregarre)
Luuk0rious (Lux0rious)
PlukvdP. (PLUKVDP)
Jappy B (jappy-b)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
Struukie (rekkie)
JulienTheBoss13 (Heskeysucks)
iwaninho ( BDIL)
v iSKiiLLz x (Kenarion)
Ultimate Team Noobs Lees Dit:quote:KentdeBruin (detennismaster)
OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
bnoankaas (laucas)
FmR_NL(GuRBuH)
psvunited (zerokil)
Jesserdt (Lindgren.)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
EliteXXL (Fenomeno)
Dopekoe (Dopekoe)
fersann (Ferdii)
KevinAFCA (w00h00)
Smookz (jepperdeprep)
Rjacobs72 (MeneerBob)
brouwer-n (Afhaalchinees)
Historik (Sodeju)
Rhahyrion (Fuszy)
Maikdeboer (Der_Rudi)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 08:55 schreef OmniRocket het volgende:
Voortgang van het PS3 Fok! Toernooi numero uno:
https://docs.google.com/s(...)ue&gid=0&output=htmlhallo dus dit noemen ze nou twitter
Nee, ik wil een IF Lindgren. Dat heeft niets met mij te maken.quote:
Waarschijnlijk wel meer als deze TOTW af is.. Toch?quote:Op vrijdag 23 december 2011 12:53 schreef el-blanchito het volgende:
wordt die griezmann nog meer of minder waard?
Als je hem voor rond de 11K kan krijgen is het prima, hij wordt wel wat meer waard.quote:Op vrijdag 23 december 2011 12:53 schreef el-blanchito het volgende:
wordt die griezmann nog meer of minder waard?
Aaah, ik dacht er nog aan om 'm te halen, maar hij bleef zo goedkoop.quote:Op vrijdag 23 december 2011 12:57 schreef vandermar het volgende:
IF Lens kan ik ook aardig wat voor krijgen.
Lol, ik had laatst Diego Souza IF voor 15K gekocht. 1 a 2 weken terug. Is hij 45K waard
5* skill, braziliaan met puik longshotquote:Op vrijdag 23 december 2011 12:59 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Aaah, ik dacht er nog aan om 'm te halen, maar hij bleef zo goedkoop.
Als je het geld hebt, kan je dus het beste goedkoop IF's halen en ze dan gewoon 2 weken lang in je club zettenquote:Op vrijdag 23 december 2011 12:57 schreef vandermar het volgende:
IF Lens kan ik ook aardig wat voor krijgen.
Lol, ik had laatst Diego Souza IF voor 15K gekocht. 1 a 2 weken terug. Is hij 45K waard
quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:00 schreef el-blanchito het volgende:
[..]
Als je het geld hebt, kan je dus het beste goedkoop IF's halen en ze dan gewoon 2 weken lang in je club zetten
hahaquote:Op vrijdag 23 december 2011 13:00 schreef Lindgren. het volgende:
Is het trouwens niet handig om bijna alle net-uitgekomen IF's een maandje te bewaren? Ik kan best zonder die coins levenIk wil alleen m'n Moisandertje kwijt, die Griezman (x2) bewaar ik wel..
quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:00 schreef el-blanchito het volgende:
[..]
Als je het geld hebt, kan je dus het beste goedkoop IF's halen en ze dan gewoon 2 weken lang in je club zetten
Dan moet je naar dat scherm gaan waar alle squads staan en dan zie ergens de optie om team te verwijderen.quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:05 schreef Lindgren. het volgende:
Kun je eigenlijk op de console een team verwijderen? Kan 't niet vinden..
Nee, alleen selecteren, terug en hernoemen.quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:06 schreef vandermar het volgende:
[..]
Dan moet je naar dat scherm gaan waar alle squads staan en dan zie ergens de optie om team te verwijderen.
quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:09 schreef Lindgren. het volgende:
NU HEB IK NOG MAAR 6 TEAMS IK BEN ZO ONGELUKKIG.
En omdat ze ergens blijven rondslingeren in een club die niet echt meer actief is.quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:10 schreef DarkSonic2 het volgende:
Die IFs die in de week dat ze uit zijn net meer dan discard vallue waard zijn worden later meer waard omdat er veel zijn gediscard.
Xbox ook maar 4quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:10 schreef Apekoek het volgende:
Tering, waarom maar 3 guidettis IF op PS3?
Er zit iets vies op haar armquote:Op vrijdag 23 december 2011 12:51 schreef Lindgren. het volgende:
Had overigens deze ook nog achter de hand.
[ afbeelding ]
Maar Cheryl is tof, daarom [ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:18 schreef vandermar het volgende:
Waarom sturen mensen trade offers naar spelers op tijden wanneer ik aan het slapen ben
Yep, net zoals Turner 78 van Sunderland. Voor 9,8k op de kop getikt en nog geen 2 week later 20k.quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:10 schreef DarkSonic2 het volgende:
Die IFs die in de week dat ze uit zijn net meer dan discard value waard zijn worden later meer waard omdat er veel zijn gediscard.
Je moet ze ook van gangbare nationaliteiten en uit gangbare competities halen. Mijn IF's zijn veelal brazilianen of nederlanders en komen uit de grote competities.quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:39 schreef DutchSL het volgende:
Mijn goedkope IF's zijn allemaal nauwelijks gestegen (Handanovic, Voronin, Guarin), maar ach ik ga ze toch niet verkopen.
Een Marco Veratti heeft bijvoorbeeld 4* skills alleen hij is 65 rated als CAM. Ik wil mijn voorhoede wel redelijk maken en die behendigheid komt best vaak van pas.quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:43 schreef DutchSL het volgende:
Waarom dan niet gewoon een geheel brons team ?
Ik moet niks, die spelers wilde ik gewoon voor mijn eigen ploegen en zoals ik al zei, ik ga ze toch niet verkopenquote:Op vrijdag 23 december 2011 13:44 schreef vandermar het volgende:
[..]
Je moet ze ook van gangbare nationaliteiten en uit gangbare competities halen. Mijn IF's zijn veelal brazilianen of nederlanders en komen uit de grote competities.
En voor Handanovic is wel een betere keeper te vinden.
Niemand cared om joegoslaviequote:Op vrijdag 23 december 2011 13:46 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Ik moet niks, die spelers wilde ik gewoon voor mijn eigen ploegen en zoals ik al zei, ik ga ze toch niet verkopen
IF Handanovic is de beste Joegoslavische keeper.
Tja, als je perse een 65 speler wilt dan kun je zoals je zelf al zei dus geen bronze cup spelen en als je dan toch de silver cup gaat spelen kun je jezelf beter maar niet limiteren tot 65 rated spelers.quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:45 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Een Marco Veratti heeft bijvoorbeeld 4* skills alleen hij is 65 rated als CAM. Ik wil mijn voorhoede wel redelijk maken en die behendigheid komt best vaak van pas.
Zucht, kun je niet lezen ofzo. Ik heb hem nodig voor mijn eigen ploeg, een Joegoslavië ploeg dus.quote:
Ik las het wel maar voor de rest cared niemand om joegoslaviequote:Op vrijdag 23 december 2011 13:49 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Zucht, kun je niet lezen ofzo. Ik heb hem nodig voor mijn eigen ploeg, een Joegoslavië ploeg dus.
En ik care niet om de rest.quote:Op vrijdag 23 december 2011 13:51 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ik las het wel maar voor de rest cared niemand om joegoslavie
pff slackerquote:Op vrijdag 23 december 2011 13:53 schreef vandermar het volgende:
Mensen die 1 minuut voor de deadline van een trade pile speler een trade offer sturennet alsof ik 24/7 mijn ogen er op gericht heb
Ik vind Welliton prima spelenquote:Op vrijdag 23 december 2011 13:56 schreef Pino0 het volgende:
is wellington goed? die braziliaanse spits? ik vond nilmar het net niet zeg maar, is wellington beetje t zelfde?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |