Supporters houden van hem, Spelers vinden hem goed ... als je dan ook nog eens een Pro-Cruijff beleid krijgt zie ik het wel voor me.quote:Op zondag 25 december 2011 16:50 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Tja, denk niet dat Ajax qua beleid vergelijkbaar is met United.
Leuk interview ook met Frank vanavond in het NOS Sport-Jaaroverzichtquote:Op zondag 25 december 2011 16:58 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Supporters houden van hem, Spelers vinden hem goed ... als je dan ook nog eens een Pro-Cruijff beleid krijgt zie ik het wel voor me.
Eens.quote:Op zondag 25 december 2011 21:21 schreef ajacied4lf het volgende:
Hoop dat de supporters dat ook hopen. Want er zijn gewoon teveel supporters die oordelen aan de hand van 1 wedstrijd, ook hier op Fok!
Tja... en die ene wedstrijd dan ook nooit meer vergeten uiteraard.quote:Op zondag 25 december 2011 21:21 schreef ajacied4lf het volgende:
Hoop dat de supporters dat ook hopen. Want er zijn gewoon teveel supporters die oordelen aan de hand van 1 wedstrijd, ook hier op Fok!
Daar zal hij uiteindelijk terechtkomen, maar hij is nog jong, dus zou best 8 + jaar bij Ajax kunnen blijven.quote:Op zondag 25 december 2011 22:52 schreef vincerusso het volgende:
Frankie blijft wel ja totdat er een grote club opeens voor hem op de stoep staat , want dan kan die weer zijn beproefde methode gebruiken
had hij ook in 1996 toen hij zijn contract verlengde tot 2004 , maar 2 jaar later...quote:Op zondag 25 december 2011 22:58 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Daar zal hij uiteindelijk terechtkomen, maar hij is nog jong, dus zou best 8 + jaar bij Ajax kunnen blijven.
Daarnaast, hij heeft vertrouwen in de plan van Cruijff, dit zou betekenen dat hij vertrouwen heeft in de toekomst qua prestaties ..
Hij was toen 30, en dat was zn laatste kans.quote:Op zondag 25 december 2011 22:59 schreef vincerusso het volgende:
[..]
had hij ook in 1996 toen hij zijn contract verlengde tot 2004 , maar 2 jaar later...
z,n laatste kans om nog mensen door het slijk te halen jaquote:Op zondag 25 december 2011 23:03 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Hij was toen 30, en dat was zn laatste kans.
Speler Ajax: 1988 tot 1999quote:Op zondag 25 december 2011 23:04 schreef vincerusso het volgende:
[..]
z,n laatste kans om nog mensen door het slijk te halen ja
Als hij egocilio, vermeer, minihoertje en blind blijft opstellen , ik vind het best hoorquote:Op zondag 25 december 2011 23:07 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Speler Ajax: 1988 tot 1999
Trainer Ajax 2011 tot 2022
Tuurlijk, dat moet hij zeker doen.quote:Op zondag 25 december 2011 23:09 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Als hij egocilio, vermeer, minihoertje en blind blijft opstellen , ik vind het best hoor
quote:Op zondag 25 december 2011 23:09 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Als hij egocilio, vermeer, minihoertje en blind blijft opstellen , ik vind het best hoor
Anita.quote:Op zondag 25 december 2011 23:12 schreef vincerusso het volgende:
[..]
wie heeft een wijvenaam en is klein ?
Anita is ook slecht.quote:
welke club wil die idioten kopen? Fc Drank de Boer?quote:Op zondag 25 december 2011 23:26 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Anita is ook slecht.
Blind ook.
Egocilio ook.
Die 3 moeten sowieso weg.
Je laat Anita "eindelijk" vallen?quote:Op zondag 25 december 2011 23:26 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Anita is ook slecht.
Blind ook.
Egocilio ook.
Die 3 moeten sowieso weg.
Na morgen ben ik zelfs hoogzwanger.quote:
Zeg al tijden dat hij slecht is als linksback. Als CVM is hij wel oke tegen VVV. Maar tegen PSV ofzo..quote:Op zondag 25 december 2011 23:28 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Je laat Anita "eindelijk" vallen?
Nice.quote:[..]
Na morgen ben ik zelfs hoogzwanger.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |