Maar het was een hele mooie wedstrijd, voor de neutrale toeschouwer dan. Had ook echt alle kanten op kunnen gaan en de Sharks hebben echt meerdere kansen gehad in de 3e periode om het af te maken met 5on4 en zelfs later een 4on3 powerplay laat in de periode.quote:Op donderdag 29 december 2011 11:12 schreef nyny83 het volgende:
3-2 voor de Canucks helaas. Beetje een anoniem seizoen voor de Sharks tot dusverre....
Ben nu blij dat ik Semin toch niet heb gedropt uit mijn fantasy team. Ik was het serieus aan het overwegen, nog niet zo heel lang geleden.quote:Op donderdag 29 december 2011 03:59 schreef Katth het volgende:
WOOT wat een wedstrijd
4-1 Caps (2x Semin)
Beter dan het seizoen van de Eendjes dit jaar.quote:Op donderdag 29 december 2011 11:12 schreef nyny83 het volgende:
3-2 voor de Canucks helaas. Beetje een anoniem seizoen voor de Sharks tot dusverre....
Tof! Veel plezier.quote:Op vrijdag 30 december 2011 05:35 schreef maartena het volgende:
[..]
Beter dan het seizoen van de Eendjes dit jaar.
Oudejaarsavond ben ik bij Avalanche @ Ducks, en daarna meteen door naar familie voor oudejaarsavond feest.
Ik zag het hier (Canada) opeens op tv, ik had er voorheen nog nooit van gehoord.quote:Op vrijdag 30 december 2011 21:40 schreef Doler12 het volgende:
Is er ook een Spengler topic, op Fok?
Het lijkt vrij vaak uitverkocht te zijn, dus als ik jouw was zou ik proberen van te voren al via ticketmaster een kaartje boeken, onder andere omdat ze weinig thuis spelen in februari. Je moet wel een credit card hebben en kan het kaartje dan ofwel zelf uitprinten ofwel bij het stadion ophalen (met ID, CC en order bevestiging).quote:Op vrijdag 30 december 2011 06:35 schreef emokid het volgende:
[..]
Tof! Veel plezier.![]()
Ik ben overigens in Vancouver in februari dus grote kans dat ik spoedig mijn eerste NHL wedstrijd zal bezoeken.
Was dat misschien Eurosport 2, of kan je dat niet krijgen in Canada? Dat zijn de voorronde wedstrijden van het wk voor spelers onder 20 jaar. Daarvoor waren de halve finales van de Spengler cup.quote:Op vrijdag 30 december 2011 22:52 schreef Wackyduck het volgende:
[..]
Ik zag het hier (Canada) opeens op tv, ik had er voorheen nog nooit van gehoord.
En de Jets staan eindelijk boven de streep, hopelijk houden ze het in januari, met vooral uitwedstrijden, vol! De komende 3 wedstrijden 2 keer tegen de Leafs, als ze daar meer punten dan Toronto uithalen doen ze goede zaken!
Ja TSN zend het hier uit, Eurosport kan je hier niet (eenvoudig) krijgen. En ze zenden ook het junioren WK uit, dat in Alberta gespeeld wordt.quote:Op vrijdag 30 december 2011 23:07 schreef Doler12 het volgende:
Ik zie nu dat de Spengler cup in Canada word uitgezonden door de The Sports Network. Canada slacht wel die arme Denen af!
Wat was de originele tijd? 21.00 is in ieder geval prima te doen.quote:Op maandag 2 januari 2012 10:26 schreef Katth het volgende:
Winter Classic is verplaatst naar 3 ET, dus 21:00 hier.
Voor mijn komt het zo ook beter uitquote:Op maandag 2 januari 2012 10:36 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Wat was de originele tijd? 21.00 is in ieder geval prima te doen.
Vind ik niet. Bobrovsky is 3-0-0 en Bryzgalov is 0-3-1.quote:Op maandag 2 januari 2012 16:04 schreef emokid het volgende:
Is het niet vreemd dat Bryzgalov op bank begint vanavond?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |