quote:
ja nou die waren op de eerste dag.. elbow kan toch wel komen.. was'da..nouquote:
dat bedoel ik.. heeft stubru meer geld ofzoiets..quote:
Zou eigenlijk cru zijn. Betalen voor een optreden als je geld aan het inzamelen bent.quote:Op donderdag 22 december 2011 14:48 schreef miieejj het volgende:
[..]
dat bedoel ik.. heeft stubru meer geld ofzoiets..
Vind ik ook. Maar Elbow treedt dit jaar niet meer op, dus helaas.quote:Op donderdag 22 december 2011 14:48 schreef miieejj het volgende:
[..]
ja nou die waren op de eerste dag.. elbow kan toch wel komen.. was'da..nou
Nee da's niet leukquote:Op donderdag 22 december 2011 14:51 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Die 2de brievenbus hadden ze al gelijk in het begin moeten doen
Jammer vindt elbow vele malen leuker dan milowquote:Op donderdag 22 december 2011 14:49 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Vind ik ook. Maar Elbow treedt dit jaar niet meer op, dus helaas.
Mwoa, dit is een traditie.quote:Op donderdag 22 december 2011 14:51 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Die 2de brievenbus hadden ze al gelijk in het begin moeten doen
Wie zijn 'ze'?quote:Op donderdag 22 december 2011 14:52 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ze willen komende jaren contant geld gaan uitbannen ben benieuwd
Wie? SR?quote:Op donderdag 22 december 2011 14:52 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ze willen komende jaren contant geld gaan uitbannen ben benieuwd
overal pinstoringen...quote:Op donderdag 22 december 2011 14:52 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ze willen komende jaren contant geld gaan uitbannen ben benieuwd
Pinpassen en creditcards door de brievenbus.quote:Op donderdag 22 december 2011 14:52 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ze willen komende jaren contant geld gaan uitbannen ben benieuwd
quote:
twitter:stenders3fm twitterde op donderdag 22-12-2011 om 14:51:05Net toch maar namens kxradio huilen is voor jou te laat van corryfee en haar rekels bij sr binnen gedonderd. Doen jullie mee? reageer retweet
Mooie foto's moet erg leuk zijn alles zo van dichtbij mee te makenquote:
ze is de monetaire organisaties, zoals banken en dan niet zo hard falen als met de chipknip want die was ook bedoeld om contant uit te bannen.quote:
Gaat natuurlijk nooit lukken, als het al zover zou komen in de komende jaar.quote:Op donderdag 22 december 2011 14:54 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
ze is de monetaire organisaties, zoals banken en dan niet zo hard falen als met de chipknip want die was ook bedoeld om contant uit te bannen.
Nee, inderdaad. Ik zou 't niet eens een probleem vinden, ik heb zelden contant geld op zak.quote:Op donderdag 22 december 2011 14:55 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
[..]
Gaat natuurlijk nooit lukken, als het al zover zou komen in de komende jaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |