Het was natuurlijk wachten tot die van Huilenborg met z'n afgezaagde kutgrappen aan kwam zetten. Kan zo een duo met die Koert Westerman beginnen.quote:Op donderdag 22 december 2011 07:50 schreef Happel het volgende:
twitter:MegaFeyenoord twitterde op donderdag 22-12-2011 om 07:06:16Een prima reflex, sterk in de 1 tegen 1, een goeie trap: Feyenoord (maar ook ADO Haag, Utrecht, Twente en PSV) wil #Esteban aantrekken;) reageer retweet
Zou dat helpen denk je?quote:Op donderdag 22 december 2011 13:17 schreef Muto het volgende:
[..]
Inderdaad. Ik stel voor een topic te openen en daarin een petitie te starten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En El Ahmadi ontvoeren is ook een reële optie"Nederlanders koesteren hun zelfoverschatting, terwijl ze hun gebrek aan beschaving en bescheidenheid als assertiviteit vieren."
quote:Op donderdag 22 december 2011 14:02 schreef Gert het volgende:
[..]
Zou dat helpen denk je?
Misschien is het beter om het met wat rustig opgebouwde diplomatie bij de heer Gerets te proberen.
Niet meteen helemaal los gaan, maar met een satéprikker een briefje erbij doen dat de volgende IN de brievenbus is.Als de speler zelf niet zou willen had je wel een kansSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En El Ahmadi ontvoeren is ook een reële optie
See what i did there?quote:Op donderdag 22 december 2011 14:02 schreef Gert het volgende:
[..]
Zou dat helpen denk je?
Misschien is het beter om het met wat rustig opgebouwde diplomatie bij de heer Gerets te proberen.
Niet meteen helemaal los gaan, maar met een satéprikker een briefje erbij doen dat de volgende IN de brievenbus is.
Dat zou dan by far het lelijkste smoelwerk ooit in een Feyenoordshirt zijn...quote:Op donderdag 22 december 2011 14:57 schreef SanAnt het volgende:
Jammer ,was aan het hopen dat v Geel met Tevez naar Rotterdam zou komen
Misschien is hij wel nooit bij City geweest en heeft hij bij Man United over Berbatov onderhandeldquote:Op donderdag 22 december 2011 14:57 schreef SanAnt het volgende:
Jammer ,was aan het hopen dat v Geel met Tevez naar Rotterdam zou komen
In de wandelgangen wordt Rooney genoemd.quote:Op donderdag 22 december 2011 15:01 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Misschien is hij wel nooit bij City geweest en heeft hij bij Man United over Berbatov onderhandeld
en Makaay danquote:Op donderdag 22 december 2011 15:00 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dat zou dan by far het lelijkste smoelwerk ooit in een Feyenoordshirt zijn...
Charisteas?quote:Op donderdag 22 december 2011 15:00 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dat zou dan by far het lelijkste smoelwerk ooit in een Feyenoordshirt zijn...
De eerste keer dat ik Tevez zag, ben ik serieus geschrokken...quote:Op donderdag 22 december 2011 15:20 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Die had ik ook al in mijn hoofd hangen
Dus ze hebben gewoon samen besloten om weg te gaan.quote:'Met Gini terug naar De Kuip? Als we van de fans mogen'
De één zat deze zomer op Bali, de ander in Suriname.Tijdens een nachtelijk Skype-gesprek besloten Leroy Fer en Georginio Wijnaldum dat ze Feyenoord gingen verlaten.
Fer vertrok naar Twente, Wijnaldum naar PSV. Na een dramatisch seizoen in het rechterrijtje was het tijd voor een stap omhoog. Hoewel beide spelers de afgelopen weken bij hun terugkeer in De Kuip hartstochtelijk werden uitgefloten, spreken ze de wens uit ooit terug te keren naar Rotterdam.
'Het hoofdstuk Feyenoord hebben we nu af kunnen sluiten', zegt Fer in VI. 'En wie weet keren we er ooit wel terug. Als de fans me dan tenminste nog mogen.'
Wijnaldum: 'Zoiets kun je niet beloven. Ik zou ook nog wel voor Sparta willen spelen, maar Feyenoord... Uiteindelijk blijft het toch je club hč. Ook al geloven ze me toch niet als ik dit nu zeg.'
Fer: 'Ik heb me toch een beetje vergist in de grootsheid van Feyenoord. Je speelt er, zit er middenin en hebt er eigenlijk geen idee van. Pas als je er weg bent, zie je hoe groot Feyenoord is.'
Volg Fer - Wijnaldum (FC Twente - PSV) in de achtste finales van de KNVB-beker vanavond vanaf 20.45 uur live op de site.
bron: http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)-de-fans-mogen.dhtml
Welkom in de mensenwereldquote:Op donderdag 22 december 2011 16:25 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Dus ze hebben gewoon samen besloten om weg te gaan.
Dan moeten ze alleen niet stellen dat het een eigen keuze was en dat ze er zelf nog niet over uitwaren, terwijl ze gewoon elkaar zaten op te jutten om Feyenoord te verlaten. Je beslist toch voor jezelf wat goed is voor je carriere en niet omdat je andere battieboy wel weggaat dat jij dan ook maar gaat?quote:Op donderdag 22 december 2011 16:27 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Welkom in de mensenwereld![]()
Iedereen zou zoiets toch met zijn maten bespreken.
Ook de stap naar Twente is niet echt denderend, hij zou bij Feyenoord ook wel gescout worden door een subtopper uit het buitenland + hij zou een waardig afscheid kunnen krijgen. Anyway, Fuck hem, laten we er niet langer bij stilstaan want Clasie/El Ahmadi/Bakkal hehe.quote:Op donderdag 22 december 2011 16:39 schreef Dekatria het volgende:
Wat ik verreweg de grootste grap vindt van Fer is dat hij met droge ogen beweert het naar z'n zin te hebben bij Twente. Alsjeblieft zeg - hij ging voor de vooruitgang, en hij heeft mazzel als hij 20 minuten per week invalt. Dan ben je gewoon een liegende klapjosti als je zegt het naar je zin te hebben, als zogezegde ontwikkelingsvoetballer.
Maarja, liegen zijn we wel van 'm gewend
Ik niet in ieder geval.quote:Op donderdag 22 december 2011 16:27 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Welkom in de mensenwereld![]()
Iedereen zou zoiets toch met zijn maten bespreken.
Het kan misschien aan mij liggen, maar ik vind het nogal treurig om het daar vanaf te laten hangen. Het is nog net niet dat de Oma van Gini met de moeder van Leroy heeft gebeld om te vragen of hij voor het donker binnen kan zijn.quote:Op donderdag 22 december 2011 17:06 schreef Gert het volgende:
Nou wat een scoop. Ze hebben geskyped en het over hun toekomst gehad.
Anyway, Wijnaldum geloof ik nog wel een beetje dat hij zo'n schenking ook met oprechte bedoelingen doet. Omdat hij beseft/voelt dat hij de jeugdopleiding iets verschuldigd is.
Fer is een ander verhaal. Alleen al die minne poging tot schwalbe laatst. Kun je zeggen dat dat "professioneel" is, maar in de eerste de beste wedstrijd je oude club en oude matties zo proberen te naaien, dat zegt mij genoeg.
twitter:MegaFeyenoord twitterde op donderdag 22-12-2011 om 12:51:36@MegaFeyenoord en @PHoutman doen aan planking in FeyenoordTV café de Gouden Snor. Vanavond te zien op Eredivisie Live! http://t.co/NiltzEoq reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |