De paus en zijn leger Vaticaanridders ofwat?quote:Uiteindelijk willen ze het witte ras totaal van de aarde afvegen, zodat alleen de paus(de aankomende paus na deze wordt 'The laste pope' genoemd, ook wel the Anti-christ Joseph M. McShane) en zijn eliteclubje de enige witten zijn, soort van statussymbool is het dan. De overgebleven latino's en zwarten zullen fungeren als slaven voor de White Power Structure, zoals Eric Jon Phelps van Vatican Assassins het noemt.
David Icke is idd een disinformatie agent;quote:Op donderdag 9 februari 2012 14:41 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
...
Edit: David Icke is een desinformatie agent die erop uit is om de mensen te misleiden, dat hele reptielen/shapeshifters verhaal is totale bullshit. Dat is simpelweg een operatie genaamd Operation Greenstar. Vergelijkbaar met Operation Mockingbird, waar Alex Jones mee bezig is.
Ik heb het gelezen; en ik weet veel meer;quote:Op donderdag 9 februari 2012 15:00 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
Ik heb je ook zien typen dat The Secret Doctrine desinformatie is, maar daar geloof ik al helemaal niets van. Helena Blavatsky was niet lid van geen enkele organisatie gelieerd aan Illuminati/Freemasons/jezuïeten/zionisten.
Wat is jouw aanwijzing dat het desinformatie is?
Ik vermoed namelijk dat je het helemaal niet gelezen hebt.
Natuurlijk heb ik al van Verdeel en Heers gehoord. Net zoals dat er geen eensgezindheid is onder bepaalde bnw-theoriën.quote:Op donderdag 9 februari 2012 15:25 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
Loppe,
WOI en II ken je denk ik he?
Daar is je antwoord, ze laten het voetjesvolk voor hun vechten. Verdeel en heers, ooit van gehoord?
Zo doen ze dat al jaren, dus nee, niet het leger Vaticaanridders.
Alhoewel ze waarschijnlijk ook een eigen leger hebben, wetende de Souvereine Militaire Hospitaal Orde van Malta.
Is simpel denken slecht dan?quote:Op donderdag 9 februari 2012 15:38 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
Dus?
Wat is je punt, omdat er geen eensgezindheid is onder de theorieën is het allemaal onzin?
Als je zo simpel denkt, hoor je hier ook niet thuis en doe je er goed aan om hier weg te blijven.
Klopt, Obama is Rothschild-agentquote:Op donderdag 9 februari 2012 15:30 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
Bankfurt, als je überhaupt wil dat ook maar iemand je gelooft, zal je toch met ondersteunend bewijs moeten komen. De man achter Vatican Assassins doet dat perfect, die laat je zien wie bijv. de mentor is geweest van Obama, dat was aantoonbaar een jezuïet.
idd, en .. ik heb genoeg erover geschreven, bovendien is het vrij eenvoudig terug te vinden.quote:Toon jij eens aan dat de mensen achter Blavatsky Illuminati agenten waren, wie waren het eigenlijk, wat waren hun namen?
En leg die connecties tussen de Theosofische vereniging en de Rozenkruizers enz. eens bloot?
Ik durf wel een gok te doen wat je reactie zal zijn, laat me raden, je wil je bronnen discreet houden.
Je snapt toch wel dat je zo geen enkele geloofwaardigheid hebt.
Alsof die bronnen waar jij doorgaans mee aankomt zo geweldig zijn. Een aantal schimmige en vage sites waarvan JIJ vindt dat het is zoals het daar staat.quote:Op donderdag 9 februari 2012 16:05 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
Eric Phelps een Windsor agent...laat me niet lachen.
En je bent zeker geen google nee, want bronnen heb je niet.
Zoals TS al aangaf, het enige wat jij kan bieden zijn creatieve spreuken en beroep op vertrouwen, niets meer, niets minder.
Veel succes met mensen misleiden.
/ignore
Later mss.quote:Op donderdag 9 februari 2012 16:19 schreef Gray het volgende:
[..]
Dan voeg je toch zelf wat hoogstaand voer voor discussie toe?
Nou zeg, wat onaardigquote:Op donderdag 9 februari 2012 15:38 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
Dus?
Wat is je punt, omdat er geen eensgezindheid is onder de theorieën is het allemaal onzin?
Als je zo simpel denkt, hoor je hier ook niet thuis en doe je er goed aan om hier weg te blijven.
Denk je dat dit iets zou kunnen veranderen aan jouw mening dan?quote:Gelukkig mag ieder mens voor zichzelf bepalen wie hier nou met vage informatie komt, jij komt in ieder geval met geen enkel feit en valt mij alleen maar aan op mijn persoon zonder zelf iets inhoudelijks toe te voegen.
Zo heb je geen Bilderberg-conferenties meer nodig.quote:Gorbatsjov: Poetin heeft langste tijd gehad
[..]
Poetin is er nog steeds op gebrand om een nieuwe presidentstermijn te veroveren. Eveneens donderdag presenteerde hij zijn plannen om de corruptie in het land aan te pakken en deed hij een handreiking naar het zakenleven om een samenwerking te bewerkstelligen voor het formuleren van beleid en het schrijven van wetten.
Ik heb het bekeken. Die personen en families die in die clip worden genoemd hebben allemaal banden met de Illuminati, al dan niet behorend tot de Illuminati (afstammelingslijnen en bovendien veranderen de Illuminati vaak van naam), of het committee van 300.quote:Op donderdag 9 februari 2012 22:13 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
http://blip.tv/the-unhive(...)e-illuminati-3768664
Speciaal voor Bankfurt, die denkt dat de Rothschilds behoren tot de 13 Illuminati bloedlijnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |