quote:
quote:Op zondag 18 december 2011 20:16 schreef Rucky het volgende:
Ik ga dan verhuizen ik heb geen tijd voor plannen.
Dat zou je mij niet aandoen. En ik heb lekker nog niet betaald.quote:
Dat zou ik je absoluut niet aandoenquote:Op zondag 18 december 2011 21:46 schreef Rucky het volgende:
[..]
Dat zou je mij niet aandoen. En ik heb lekker nog niet betaald.
Ik heb hem eruit gehaald.quote:Op zondag 18 december 2011 21:54 schreef Cat22 het volgende:
Dubbel topic gesloten en hier een reeks van gemaakt. Nou ja, poging tot, deel 1 en 2 zijn spoorloos.![]()
Dus als dit deel gesloten is hoeven jullie alleen maar op het knopje 'nieuw deel' te klikken en dan kopieert hij de OP automagisch mee!(zelfs het getal verhoogt automatisch)
Rucky, misschien kun je de link naar deel 3 nog uit de OP halen?
Dank je het gaat ook een beetje een fhf woning worden. Ireth heeft me eraan geholpen en JaleesaJoia heeft ook al hulp toegezegd.quote:
Daar hebben we het al over gehad.quote:Op zondag 18 december 2011 22:03 schreef Cat22 het volgende:
Ik voorzie een locatie voor een FHF meet.
Morgen wordt het weer beter.quote:
Ik heb met de hudige bewoner afgesproken dat hij spullen die hij niet nodig heeft achter mag laten. Ikzelf kan nog wel het één en ander gebruiken en wat over blijft zet ik wel op fhf. Dus als je nog weet wie een tv nodig heeft...quote:Op maandag 19 december 2011 22:00 schreef JK1982 het volgende:
[ afbeelding ]
"En Gaston.. welke prijs zit er achter deur 4?
Maak hem maar open!"
Wat een deuren hey, haha!
Verder ziet het er wel leuk uit, voor zover je dat van een foto kunt beoordelen natuurlijk.
Wordt het wel helemaal leeg opgeleverd?
Degene die teveel zijn --> deur nummer 4quote:
Rucky the quizmaster, haha! Nou, ik ben wel heel benieuwd hoe het wordt.. Topicje in K&W misschien?quote:Op maandag 19 december 2011 22:20 schreef Rucky het volgende:
[..]
Ik heb met de hudige bewoner afgesproken dat hij spullen die hij niet nodig heeft achter mag laten. Ikzelf kan nog wel het één en ander gebruiken en wat over blijft zet ik wel op fhf. Dus als je nog weet wie een tv nodig heeft...
Ik moest ook wel lachen toen ik al die deuren zag. Maar ze zijn idd wel geschikt om er een spelletje van te maken. We hebben 3 juiste mogelijkheden, een mispoes (want die kan niet meer open) en een pechvogel (als je die instapt flikker je naar beneden).
Dus ik laat het bowlen idee even varen en misschien moeten we er idd maar een spelletjes quis van maken. Ik zie het al helemaal voor me.
De woning is in goede staat dus er hoeft eigenlijk niets aan te gebeuren. Hooguit dat ik hier en daar een ander kleurtje wil maar in de eerste instantie houd ik het zoals het is.quote:Op maandag 19 december 2011 22:29 schreef JK1982 het volgende:
Rucky the quizmaster, haha! Nou, ik ben wel heel benieuwd hoe het wordt.. Topicje in K&W misschien?
Oh, dat is helemaal geweldig. Alleen even schoonmaken en wat kleine klusjes (lampen e.d.) dus..quote:Op maandag 19 december 2011 22:35 schreef Rucky het volgende:
[..]
De woning is in goede staat dus er hoeft eigenlijk niets aan te gebeuren. Hooguit dat ik hier en daar een ander kleurtje wil maar in de eerste instantie houd ik het zoals het is.
Idd het enige waar ik nog mee zit is het regelen van de verhuizing. Daar ga ik me nu mee bezig houden.quote:Op maandag 19 december 2011 22:45 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Oh, dat is helemaal geweldig. Alleen even schoonmaken en wat kleine klusjes (lampen e.d.) dus..
Donderdag na kerst krijg ik de sleutel en dan zo snel mogelijk maar ik ben ook weer afhankelijk van mensen die kunnen helpen met verhuizen.quote:Op maandag 19 december 2011 22:43 schreef Cat22 het volgende:
Leuke woning Rucky! En fijn dat er niet zoveel aan hoeft te gebeuren.![]()
Weet je al wanneer je overgaat?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |