Nou en, wij zijn toch voor Ajax.quote:Op zondag 18 december 2011 20:15 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Klopt, maar dan krijg je wel Spanje taferelen waar het verschil tussen de nummer 2 en 3 richting de 20 punten gaat.
Als je zoiets zegt, haal dan meteen alles erbij. Ik zei dat ja, MITS de jeuhdopleiding intact blijft en de lijn Cruijff wordt uitgevoerd.quote:Op zondag 18 december 2011 20:17 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik wel, maar jij wil Ajax ook overgenomen door een oliebaron zien worden.
Dat heeft er alles mee te maken, ook dat haalt de charme en spanning uit de competitie. Al zie ik Ajax graag jaarlijks kampioen worden hoor, lijkt me een Rangers, Celtic strijdt tussen Psv en Ajax of iets dergelijks niet echt boeiend. Want ik noemde wel eerst Spanje als voorbeeld, maar Schotland zal dichter bij de werkelijkheid liggen.quote:Op zondag 18 december 2011 20:18 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Als je zoiets zegt, haal dan meteen alles erbij. Ik zei dat ja, MITS de jeuhdopleiding intact blijft en de lijn Cruijff wordt uitgevoerd.
En, waarom vind je het erg als Ajax een voorsprong zou hebben van 15 punten? Lekker altijd CL, wat beter europees dan, heerlijk toch?
Boeiend, ik wil Ajax zien winnen. Fuck een spannende competitie. Portugal is ook niet spannend. Heb veel liever Ajax die lekker structureel overwintert in de CL.quote:Op zondag 18 december 2011 20:20 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dat heeft er alles mee te maken, ook dat haalt de charme en spanning uit de competitie. Al zie ik Ajax graag jaarlijks kampioen worden hoor, lijkt me een Real, Barca strijdt tussen Psv en Ajax of iets dergelijks niet echt boeiend.
Zoals ik in mijn edit al zei, het zal meer een Schotland competitie worden. Ok beide ploegen hebben de laatste 6 jaar beide in een EL finale gestaan, maar voor de rest is het een competitie van heeeelemaal niks.quote:Op zondag 18 december 2011 20:21 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Boeiend, ik wil Ajax zien winnen. Fuck een spannende competitie. Portugal is ook niet spannend. Heb veel liever Ajax die lekker structureel overwintert in de CL.
Och och och. Care? De andere clubs zullen er niet zoveel op achteruit gaan, nauwelijks tbh. Alleen Ajax zou er op vooruit gaan. Of ze moeten EL gewoon afschaffen en lekker elke partij erop laten bieden.quote:Op zondag 18 december 2011 20:22 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Zoals ik in mijn edit al zei, het zal meer een Schotland competitie worden. Ok beide ploegen hebben de laatste 6 jaar beide in een EL finale gestaan, maar voor de rest is het een competitie van heeeelemaal niks.
Als clubs hun rechten zelf mogen gaan verhandelen gaan de onderste 10 clubs er echt wel zwaar op achteruit hoor. 4 miljoen is misschien voor Ajax niks, maar daar zijn ze dan ook de enige mee. Wel is het een probleem dat er momenteel gewoon veelte weinig voor de rechten is betaald, maar dat is een heel ander verhaal.quote:Op zondag 18 december 2011 20:23 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Och och och. Care? De andere clubs zullen er niet zoveel op achteruit gaan, nauwelijks tbh. Alleen Ajax zou er op vooruit gaan.
Hoezo? Alleen Ajax kan er toch uitstappen? WE hebben gewoon een Talpa nodig. FUcking RTL of SBS mag het van mij part overnemen.quote:Op zondag 18 december 2011 20:24 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Als clubs hun rechten zelf mogen gaan verhandelen gaan de onderste 10 clubs er echt wel zwaar op achteruit hoor. 4 miljoen is misschien voor Ajax niks, maar daar zijn ze dan ook de enige mee.
Je weet dat Ajax de grootste club qua achterban is he?. Natuurlijk maakt dat veel uit, en je tweede punt klopt volledig en dat is dan ook direct de kern van het probleem, maar die zullen er wel weinig trek in hebben na al dat gekanker op Talpa.quote:Op zondag 18 december 2011 20:25 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Hoezo? Alleen Ajax kan er toch uitstappen? WE hebben gewoon een Talpa nodig. FUcking RTL of SBS mag het van mij part overnemen.
financieel, ja.quote:Op zondag 18 december 2011 20:36 schreef Devv het volgende:
Ajax is in ieder geval wel de beste ploeg van 2011!
Ah, + tweede helft vorig seizoen.quote:Op zondag 18 december 2011 20:37 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Sportief ook de meeste punten gepakt in 2011
Dan hoop ik toch dat een aantal spelers sterk verbeterd uit een hun winterslaap opstaan.quote:Op zondag 18 december 2011 20:50 schreef MaxC het volgende:
Ach ja, de eerste twee wedstrijden na de winterstop is het direct duidelijk of we meegaan doen om het kampioenschap of niet
En dat Kolbeinn er weer is.quote:Op zondag 18 december 2011 20:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dan hoop ik toch dat een aantal spelers sterk verbeterd uit een hun winterslaap opstaan.
En Boerrigter natuurlijk. Met name Ebicilio, maar ook Özbiliz en Aissati zijn toch echt stukken minder.quote:
Als je veel inzet toont krijg je lof, als je gaat lanterfanten krijg je boo-geroep. Dat is hoe voetbal in elkaar zit. Geen probleem hoor verder, weet je het nuquote:Op zondag 18 december 2011 20:55 schreef Caland het volgende:
Sulejmani had toch altijd wel enorm veel krediet bij de supporters? What happened?
Wel heel erg lang niks gepresteerd, terwijl hij nog heeft laten zien het wel degelijk te kunnenquote:Op zondag 18 december 2011 20:55 schreef Caland het volgende:
Sulejmani had toch altijd wel enorm veel krediet bij de supporters? What happened?
Ik mis bij Sulejmani ook nog wel eens de eenvoud. Hij kan de prachtigste goals scoren, maar een simpel intikkertje gaat vaak naast of over.quote:Op zondag 18 december 2011 20:58 schreef Adames het volgende:
[..]
Wel heel erg lang niks gepresteerd, terwijl hij nog heeft laten zien het wel degelijk te kunnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |