Op een gegeven moment was het echt tikkie takkie voetbal, maar die hoogstandjes bij een 2-1 voorsprong, kom op... Kijkplezier was wel weer top. Lekkere sfeer op een gegeven moment ook in het stadion.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 21:57 schreef Jovatov het volgende:
ADO speelde bij vlagen ontzettend goed, geeft hoop.
Maar in aanvallend en verdedigend té veel steken laten vallen...
Toch een punt binnen en geen moment verveeld. Volgende week NEC uit dan maar drie punten pakken.
precies, maurice mag dan graag met 3 verdedigers spelen, wanneer de tegenstander met 2 spitsen speelt, hij kan er beter gewoon 4 neerzetten, zo zwak is het.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 00:02 schreef admiraal_anaal het volgende:
Was idd gezelligLekker druk.
Verdedigend was het gewoon kut, waarom stompen ze steeds af nadat ze 1 punt voor staan en waarom Vicento eraf?
Al met al wel vermaakt
Ik heb niet het gevoel dat ik hier echt weg ben geweest, maar ik zwaai met vreugde terugquote:Op vrijdag 20 januari 2012 22:59 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Op een gegeven moment was het echt tikkie takkie voetbal, maar die hoogstandjes bij een 2-1 voorsprong, kom op... Kijkplezier was wel weer top. Lekkere sfeer op een gegeven moment ook in het stadion.Waar ik me zo aan erger, is het achteruit lopen als ze voor komen. Na een goal volgt altijd een mindere periode..
En wtf gebeurde er bij die 1-1? Verdedigend was het bagger, Roda heeft een stuk of 10x rustig de bal aan kunnen nemen in de 16. Ik vond Wesley ook zwak (jammer dat hij niet werd gewisseld ipv Vicento). Hopen dat hij weer terug komt op zijn oude niveau.
En Ali B.. daar begin ik niet eens over.
Tijd geleden trouwens dat ik jou hier heb gezien.
Absoluut waar, de eindpass was dramatisch. Leek ook wel een gebrek aan geduld te zijn. Niet even het moment kunnen wachten, om de juiste beslissing te nemen, maar direct een gedekte speler in de diepte kansloos proberen aan te spelen. Niet alleen de pass zelf maar ook de gedachte zelf was niet best. Als we trouwens op deze voet doorgaan, krijgen we nog een hoop hele leuke wedstrijden, maar niet zoveel punten vrees ikquote:Op zaterdag 21 januari 2012 09:50 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Ik heb niet het gevoel dat ik hier echt weg ben geweest, maar ik zwaai met vreugde terug
Ali B. vond ik in eerste instantie oké, hij veroverde de bal regelmatig en kon vervolgens ook de stap naar voren maken waardoor je met een man meer in de aanval stond. Alleen die situaties eindigde tot tien keer toe met een ziekenhuisbal. Als die eindpasses ook hadden gelopen had je gewoon drie, vier doelpunten meer gemaakt.
Dat gaat Maachi worden denk ikquote:Op maandag 30 januari 2012 16:40 schreef n00b13 het volgende:
Wesley gaat weg.
Ik heb zwaar het idee dat dit een spelletje is geweest van ADO en Wesley. Die blessure, de niet-concrete interesse van Vitesse, de ruzie naar aanleiding daarvan. Allemaal erg toevallig.
Vraag me af wat ze morgen uit de hoge hoed toveren.
Nah...hooguit 1 denk ik. En zelfs dat issie dit seizoen niet waardquote:Op maandag 30 januari 2012 16:47 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Wat moet Wesley eigenlijk opleveren? 2 mln ofzo?
Zijn niveau de laatste wedstrijden is drama, boeit me eigenlijk vrij weinig dat hij weggaat.quote:Op maandag 30 januari 2012 16:50 schreef YUR het volgende:
[..]
Nah...hooguit 1 denk ik. En zelfs dat issie dit seizoen niet waard
Ben benieuwd wat Steijn zaterdag op de mat zal leggen. AZ komt op bezoek in het Kyocera.quote:Op maandag 30 januari 2012 18:00 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Zijn niveau de laatste wedstrijden is drama, boeit me eigenlijk vrij weinig dat hij weggaat.
Wormgoor is wel een aardige aankoop, we kunnen verdedigend wel wat kwaliteitsimpulsen gebruiken.. tegen NEC was het weer een faal.
sowieso benieuwd wat er morgen(avond) allemaal nog gaat gebeuren.quote:Op maandag 30 januari 2012 18:24 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ben benieuwd wat Steijn zaterdag op de mat zal leggen. AZ komt op bezoek in het Kyocera.
Niet eens 1 mio. 0,75 mio max.quote:Op maandag 30 januari 2012 16:50 schreef YUR het volgende:
[..]
Nah...hooguit 1 denk ik. En zelfs dat issie dit seizoen niet waard
Voor de positie van Verhoek kan die Maachi wel, heb ook de naam Ozbiliz voorbij zien komen op cadd.nl.quote:Op maandag 30 januari 2012 18:52 schreef n00b13 het volgende:
[..]
sowieso benieuwd wat er morgen(avond) allemaal nog gaat gebeuren.
Daarna zien we wel verder, ik verwacht eigenlijk nog wel 2 klappers. Een voor de positie van Verhoek en een laatste man, hopelijk een type derijck.
Koopje. Apart. Loopt zijn contract af?quote:Op maandag 30 januari 2012 23:25 schreef n00b13 het volgende:
Belangrijker nog, ik hoorde dat Verhoek wegging voor 750.000 euro. Dat is niet veel geld, een half jaar geleden kon 'ie naar forest voor 3,5 mln!
Hij heeft ons gewoon genaaid met zijn 'heimwee' als je er zo over nadenkt, scheelt toch weer bijna 3 miljoen... Enschede ligt praktisch gezien ook in het buitenland trouwens.quote:Op maandag 30 januari 2012 23:25 schreef n00b13 het volgende:
Belangrijker nog, ik hoorde dat Verhoek wegging voor 750.000 euro. Dat is niet veel geld, een half jaar geleden kon 'ie naar forest voor 3,5 mln!
Nu Wesley voor dit lachertje lijkt weg te gaan, wat gebeurt er dan met de rest van het team, Toornstra, Immers, Kum, als die over een half jaar voor eenzelfde bedrag weggaan hebben we geen geld en geen prestaties.
beter gaat Den Haag hard werken nu om die gasten goed vast te leggen, anders houden we niks over.
Natuurlijk. Half jaartje he..quote:Op maandag 30 januari 2012 23:59 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Koopje. Apart. Loopt zijn contract af?
Precies. Zijn broer John is misschien een talent, maar nog niet half de spits die Bulykin was (onder vd Brom).quote:Op maandag 30 januari 2012 23:58 schreef CaLeX het volgende:
Vergane glorie vind ik ook wat overdreven
Als er niemand is om de goals te maken dan kom hij inderdaad niet aan het aantal assist van vorig jaar.
Ik denk dat hij het bij Twente best goed kan gaan doen, daar hoeft hij minder vuil werk te doen denk ik.
Ow... Dan snap ik het niet zo goed. Net J. John heeft Twente net een extra rechtsbuiten gekocht. Bajrahmi en Rosales zijn ook opties voor die plek. Dan hadden ze beter een half jaar kunnen wachten. Maar ja, een fantastische twee seizoenshelft en Wesley was tegen die tijd misschien ergens anders naartoe vertrokken. Lastig, lastig..quote:
quote:ADO Den Haag heeft met Ebi Smolarek binnen 24 uur de vervanger gevonden voor de naar FC Twente vertrekkende Wesley Verhoek. De Poolse international vertrok vorige week bij Al-Khor in Qatar, dat hem vorig jaar overnam van Polonia Warschau.
hoho, + nog een eenzijdige optie van een jaar, he! Anders had ik het nog wel begrepen. Maar hopelijk kan die gozer van paloni er wat van. Puik werk in ieder geval, die snelheidquote:
Mja maar punten verwacht ik niet. En die had ik tegen Roda 2 meer en NEC wel verwacht dus het wordt echt weer eens tijd voor 3 punten.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 09:52 schreef Jovatov het volgende:
Anderhalf miljoen nog wel aardig ja.
Ben benieuwd hoe het gaat lopen, zaterdag verwacht ik weer veel strijd.
Ja, maar nu zijn ze extra gemotiveerd he.. ;-)quote:Op dinsdag 31 januari 2012 15:06 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Mja maar punten verwacht ik niet. En die had ik tegen Roda 2 meer en NEC wel verwacht dus het wordt echt weer eens tijd voor 3 punten.
Ik denk niet dat iemand hem ooit gezien heeft, laat staan van hem gehoord.. Verwacht derhalve geen wonderen, maar wie weet. Ik had ook nog nooit van Bulykin gehoord voordat 'ie bij ADO speelde.quote:
Huh? Dat was toch zijn broer ofzo? Hoe zat dat ook alweer.. *zoekt* *vindt*:quote:Op dinsdag 31 januari 2012 16:07 schreef Jovatov het volgende:
Smolarek ken ik wel van naam, heeft in het Poolse elftal gespeeld.
Ik hoop natuurlijk dat hij het net zo goed gaat doen als Bulykin destijds, maar da's nog maar de vraag.
quote:Het dagblad meldt dat de 31-jarige Smolarek de onderhandelingen dinsdag hoopt af te ronden en zodoende vanaf woensdag met de selectie van trainer Maurice Steijn kan meetrainen. De zoon van voormalig international Wlody Smolarek was een week geleden bijna rond met RKC Waalwijk, maar dat ging toch niet door.
Hijzelf heeft ook voor Polen gespeeld volgens wikipedia, en daar ken ik hem dus ook van:quote:Op dinsdag 31 januari 2012 16:09 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Huh? Dat was toch zijn broer ofzo? Hoe zat dat ook alweer.. *zoekt* *vindt*:
[..]
quote:Euzebiusz 'Ebi' Smolarek (Łódź, 9 januari 1981) is een Pools betaald voetballer die bij voorkeur in de aanval speelt. Hij tekende in juli 2011 een eenjarig contract bij Al-Khor, dat hem transfervrij overnam van Polonia Warschau[1]. In 2002 debuteerde hij in het Pools voetbalelftal, waarvoor hij meer dan veertig interlands speelde.
Neuh. Hij heeft ook bij Feyenoord gespeeld, maar nee, ik kende hem echt niet.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 16:17 schreef YUR het volgende:
Jullie zijn toch niet serieus zeker? Kennen jullie Ebi Smolarek niet?
Ah. Dat is ook raar dat ze dat dan niet in het artikel zetten. Hij is gewoon een van de beste spelers van Polen lees ik nu.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 16:17 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Hijzelf heeft ook voor Polen gespeeld volgens wikipedia, en daar ken ik hem dus ook van:
[..]
Dat dus, speelde in Duitsland behoorlijk goed, weet niet hoe het hem daarna vergaan isquote:Op dinsdag 31 januari 2012 16:17 schreef YUR het volgende:
Jullie zijn toch niet serieus zeker? Kennen jullie Ebi Smolarek niet?
Hoesen komt niet. En Lalkovic wel.quote:Op dinsdag 31 januari 2012 19:14 schreef YUR het volgende:
Ik lees dat we Milan Lalkovic op huurbasis van Chelsea krijgen. Een aanvaller uit het Slowakije U21 team
Tweebenig, snel, technisch... Ben benieuwd!quote:Op dinsdag 31 januari 2012 19:14 schreef YUR het volgende:
Ik lees dat we Milan Lalkovic op huurbasis van Chelsea krijgen. Een aanvaller uit het Slowakije U21 team
Heb ff wat filmpjes gekeken, nu ben ik nog meer benieuwdquote:Op dinsdag 31 januari 2012 19:44 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Tweebenig, snel, technisch... Ben benieuwd!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |