Ik heb bij mijn Santa Coloma nog 2 spelers van Andorrese nationaliteitquote:Op woensdag 14 december 2011 10:05 schreef PBateman1978 het volgende:
Begin zo langzamerhand een vreemdelingenlegioen te krijgen bij Utrecht, jonge Nederlandse 4+ sterren spelers zijn niet te betalen man…. (en als ze het wel zijn komen ze niet aangezien de grote talenten allemaal bij Ajax en Feyenoord vandaan lijken te komen)
Maar goed, zolang die buitenlanders presteren vind ik het wel best ook eigenlijk.
Nja nieten buiten de EU dan denk ik, want dan mag iemand van 16 pas komen als ie 18 isquote:Op woensdag 14 december 2011 10:24 schreef Sejt het volgende:
Goede Nederlandse talenten zijn inderdaad bijna niet te vinden.
Ik begin ook meer en meer buitenlanders te krijgen, al heb ik met De Vrij, Clasie, Cabral en Tony wel een mooie lading binnenlandse spelers. Daarnaast heb ik Jens Toornstra gekocht een jaar geleden voor 2,6mln.
Als je echter jonge spelers koopt en die 3-4 jaar laat trainen en spelen in eigen land, kunnen ze ook de Nederlandse nationaliteit halen. Als je ze écht vroeg haalt (15-16 jaar) kunnen ze zelfs de Homegrown status halen.
Klopt, dat vergeet ik ook elke keer, als ik een Braziliaans toptalent zie... van 16 jaarquote:Op woensdag 14 december 2011 10:32 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Nja nieten buiten de EU dan denk ik, want dan mag iemand van 16 pas komen als ie 18 is.
1ste selectie zitten 3 Nederlanders, maar de jeugd heb ik dan wel redelijk wat nederlanders, en het zit vol met spelers die over 4 jaar Nederlands worden
Ja true! Maar die koop ik dan nooit 15 of 16 jarige spelers uit de EU haal ik welquote:Op woensdag 14 december 2011 10:34 schreef Sejt het volgende:
[..]
Klopt, dat vergeet ik ook elke keer, als ik een Braziliaans toptalent zie... van 16 jaar![]()
Ik heb trouwens bijna elk jaar wel een nieuwe lading jeugdspelers, waar minimaal 4 spelers met 4 sterren zitten, en vaak 1 met 4,5 sterren. Die zijn zich op dit moment dus lekker aan het ontwikkelenMaar Feyenoord heeft dan ook goede faciliteiten.
Ik heb een 18-jarige spits uit Litouwen (!!!) gekocht vorig seizoen, met mooie stats waaronder 18 Finishing. Die is nu lekker aan het scoren in m'n U19 team.quote:Op woensdag 14 december 2011 10:36 schreef Nick-GizMo het volgende:
Ja true! Maar die koop ik dan nooit 15 of 16 jarige spelers uit de EU haal ik wel, Jeugdspeler die vorig jaar 5 wedstrijden heeft meegedaan met het eerste, word nu wel bekeken door de top uit England
. Liverpool en ManU zijn al langs geweest
Probleem in Andorra is.. je kan de Andorrese nationaliteit niet krijgen als je er niet geboren bent..quote:Op woensdag 14 december 2011 10:32 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Nja nieten buiten de EU dan denk ik, want dan mag iemand van 16 pas komen als ie 18 is.
1ste selectie zitten 3 Nederlanders, maar de jeugd heb ik dan wel redelijk wat nederlanders, en het zit vol met spelers die over 4 jaar Nederlands worden
De vraagprijs verhogen?quote:Op woensdag 14 december 2011 20:21 schreef marcb1974 het volgende:
Ze blijven aan mijn spelers trekken. Met ook echt belachelijke aanbiedingen. Is er iets dat ik daar tegen kan doen zonder dat mijn spelers gaan janken om een verbeterd contract?
Heb ik ook altijd last van. Ik heb ook elk jaar een nieuwe reservekeeperquote:Op woensdag 14 december 2011 22:33 schreef Sejt het volgende:
Irritant... nieuwe keeper gehaald als backup, wat ook in z'm contract staat, begint ie toch na 10 wedstrijden te zeiken, dat hij meer wilt spelen. Zucht...
Kies gewoon wat jou leuk lijkt!quote:Op donderdag 15 december 2011 15:12 schreef Quisho het volgende:
Ik heb nu ook FM 2012, wou het een keer uitproberen, maar nog nooit eerder gespeeld, net wat tutorials gedaan, interface is wel een beetje verwarrend.
Maar welke club is het beste om te beginnen? Zal ik gelijk Ajax nemen, of is het makkelijker een eerste divisie club te nemen en dan langzaam op te werken naar de Eredivisie? Of een andere league nemen?
Game leren met een topclub, en als je dat goed afgaat begin je lagerquote:Op donderdag 15 december 2011 15:12 schreef Quisho het volgende:
Ik heb nu ook FM 2012, wou het een keer uitproberen, maar nog nooit eerder gespeeld, net wat tutorials gedaan, interface is wel een beetje verwarrend.
Maar welke club is het beste om te beginnen? Zal ik gelijk Ajax nemen, of is het makkelijker een eerste divisie club te nemen en dan langzaam op te werken naar de Eredivisie? Of een andere league nemen?
En dat voor zo'n salaris!quote:Op donderdag 15 december 2011 22:01 schreef Typisch het volgende:
[ afbeelding ]
Als dit geen toppertje gaat worden...
Ja de eerste keer toen ik hem gevonden had, een zomer eerder wilde hij ruim 20k per jaar. Nu in de winter wilde hij ook voor dit salaris naar De Kuip komen.quote:
Kan ie dat wel aan? aangezien het nergens erbij staat?quote:Op donderdag 15 december 2011 22:15 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ja de eerste keer toen ik hem gevonden had, een zomer eerder wilde hij ruim 20k per jaar. Nu in de winter wilde hij ook voor dit salaris naar De Kuip komen.Ben er alleen nog niet over uit hoe ik hem ga laten spelen, sowieso train ik hem ook even om tot AMC.
Nja maar dat gaat toch niet als ie daar geen licht groen bolletje heeft staan>?quote:Op donderdag 15 december 2011 22:20 schreef Typisch het volgende:
Weet nog niet, dan zou ik hem nog wat moeten trainen op dribbelen. Dan kan hij daar prima spelen denk ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |