Het begint aardig te komen hoorquote:Op dinsdag 13 december 2011 17:04 schreef Greys het volgende:
Dat Elies de pik op haar heeft zit toch echt tussen haar eigen orenVolgens mij is het eerder andersom.
Ooh, saai. Is dat alles? Je stak je middelvinger op en oom agent ging jankzakken?quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:16 schreef Pheno het volgende:
Les: als je een automobilist die een fout maakt (gas geven zodat je er niet tussen kan) trakteert op een minder net gebaar, kijk dan eerst of het een agent is.
morgen maar weer?quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:17 schreef Muis006 het volgende:
Ohhhhh mijn vader heeft kerstM&M's gekocht.
Gelukkig heb ik gesport
Nah, ik geloof dat ie nogal mijn rijstijl heeft bekeken daarna...quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:18 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ooh, saai. Is dat alles? Je stak je middelvinger op en oom agent ging jankzakken?
Oohquote:Op dinsdag 13 december 2011 17:18 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nah, ik geloof dat ie nogal mijn rijstijl heeft bekeken daarna...
Whehehehequote:Op dinsdag 13 december 2011 17:16 schreef Pheno het volgende:
Les: als je een automobilist die een fout maakt (gas geven zodat je er niet tussen kan) trakteert op een minder net gebaar, kijk dan eerst of het een agent is.
quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:19 schreef Greys het volgende:
[..]
Whehehehe
Ik vond vorig jaar dat een Golfje (donkerblauw) langzamer dan de toegestane snelheid reed en daar kan ik niet tegen, als ze dan nog langzamer rijden dan mag. Dus ik haalde in, mocht daar gewoon, maar keek tijdens het inhalen echt met zo'n kop van 'pfffffff, slak' die auto in.
Bij het volgende stoplicht mocht ik aan de kant, want het was een agentZeikerd.
Dat gebeurde gisteren, dus ik wiest van niets. Hij belde me nu op en heb een erg uitvoerige beschrijving gekregen wat hij ervan vond. Nou ja, ik kan niets anders zeggen dan: ja, ik ben schuldig.quote:
Toen kreeg ik een suffe preek, dat je heus niet ALTIJD maar hardhard moet (WTF, je mocht daar 50 en hij reed 40 en dat vind ik oetlullerig jaquote:Op dinsdag 13 december 2011 17:20 schreef Qwea het volgende:
[..]En toen? Alsof jij er wat aan kan doen dat je gezicht zo staat
quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:08 schreef Qwea het volgende:
En het heeft er overigens geen reet mee te maken dat ik Elies, Greys, Tombo of wie dan ook gemeet heb dat ik dit standpunt in neem, want laatst lag ik ook nog prima overhoop met Greys
quote:
quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:14 schreef Qwea het volgende:
Voortaan ondergoed onder je lange jas aan?
Wat kansloos dattie nog even beltquote:Op dinsdag 13 december 2011 17:21 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat gebeurde gisteren, dus ik wiest van niets. Hij belde me nu op en heb een erg uitvoerige beschrijving gekregen wat hij ervan vond. Nou ja, ik kan niets anders zeggen dan: ja, ik ben schuldig.
Nou ja, hij belde eerst met mijn vrouw en begon met "ik bel in verband met uw man". Dus die was ook meteen over de zeik... Dus ik mocht daarna nog iemand gerust stellen dat het niet ging om allerlei spannende moordzaken.
quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:21 schreef Greys het volgende:
[..]
Toen kreeg ik een suffe preek, dat je heus niet ALTIJD maar hardhard moet (WTF, je mocht daar 50 en hij reed 40 en dat vind ik oetlullerig ja) en dat als ik zo'n haast heb dat ik dan voortaan maar eerder moet vertrekken enzo.
![]()
Dan moet je maar opschieten, jij Senesta!quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:21 schreef ElisaB het volgende:
[..]
[..]
[..]
Zit ik een serieuze beschouwende post te typen, gaan jullie ondertussen gewoon grappig zitten doen
Zo zijn wijquote:Op dinsdag 13 december 2011 17:21 schreef ElisaB het volgende:
[..]
[..]
[..]
Zit ik een serieuze beschouwende post te typen, gaan jullie ondertussen gewoon grappig zitten doen
Nee hoor. geen kutsmoesquote:Op dinsdag 13 december 2011 17:23 schreef Pheno het volgende:
Nou ja, liever dat dan een boete lijkt me. En natuurlijk heeft hij ook gelijk. Maar dan heb je die dag net eens even haast en dan ja, kutsmoes, ik weetz.
Het was wel een pareltje andersquote:Op dinsdag 13 december 2011 17:22 schreef Greys het volgende:
[..]
Dan moet je maar opschieten, jij Senesta!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |