Neem Hollandia zou ik zeggenquote:Op maandag 12 december 2011 23:09 schreef VaderVanJezus het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit pils op wat echt niet te zuipen is.
Truequote:Op maandag 12 december 2011 23:09 schreef SpermaDonor het volgende:
[..]
Das niet waar.![]()
Je hebt schuurpapier en wc-papier!
Deze reactie bedoel je dus Biogarde?quote:Op maandag 12 december 2011 23:10 schreef Paxcon het volgende:
Mensen die denken dat elke supermarkt z'n eigen chocopastafabrieken, soepfabrieken, chipsfabriekeb enzv heeft
Terwijl jullie te veel bepalen en door het placeboeffect het anders vinden smaken, lach ik jullie smikkelend van m'n ES-producten uit
Klopt die koop ik ook nooit om die reden, dan moet ik altijd 2maal doorspoelen om het papier weg te krijgen.quote:Op maandag 12 december 2011 23:10 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
True![]()
Maar die ES- troep is goed te doen hoor.
Als je 16-laags Lotus haalt gaat je plee alleen maar verstopt zitten
Hahaha verschrikkelijk man. Ik zou echt een beetje depressief worden van al die mensen die zo hard hebben gefaald in de maatschappij.quote:Op maandag 12 december 2011 23:09 schreef Ezio het volgende:
[..]
En dan was er elke dag zo'n bonkige zwerver die een hele tray euroshopper bier kwam kopen, met 24 halve literblikken.
elke dag
En zo'n stinkend wijf dat om de dag 5 flessen wijn kwam kopen. Dan zag je haar kijken wie er achter de kassa zat, en koos ze telkens iemand anders zodat we niet zouden merken hoe vaak ze kwam. Ze rook echt naar verschaalde drank
Dat dacht ik ook over die Filet Americain van de Euroshopper.quote:Op maandag 12 december 2011 23:11 schreef VaderVanJezus het volgende:
[..]
Nog nooit op, maar zo erg kan het toch niet zijn.
Haha Hollandiaquote:
Geen idee, ik kijk bij bier alleen maar naar Grolsch of Hertog Janquote:Op maandag 12 december 2011 23:12 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Haha Hollandia
Gelukkig bestaat dat bocht niet meer
Moet je maar eens Supermalt proberen. Een hele fles in vijf minuten opdrinken. Gegarandeerd kotsen.quote:Op maandag 12 december 2011 23:11 schreef VaderVanJezus het volgende:
[..]
Nog nooit op, maar zo erg kan het toch niet zijn.
Ik heb een afwasmachine, ik (njah, me vriendin) pleurt alles erin en het komt er schoon uit.quote:Op maandag 12 december 2011 23:12 schreef OeJ het volgende:
Ik heb nu voor het eerst Dreft-afwasmiddel; voorheen altijd het goedkope huismerk, waar ik de borden altijd ff in moest laten weken, voordat het schoon werd (en dan zat er al de halve fles in), en met Dreft - één theelepeltje...en het glijdt eraf.
Dreft.
Pakken wat je pakken kan manquote:Op maandag 12 december 2011 23:12 schreef SpermaDonor het volgende:
[..]
Geen idee, ik kijk bij bier alleen maar naar Grolsch of Hertog Jan
Moet toegeven dat ik vroeger ook wel eens cheapass bier kocht.quote:Op maandag 12 december 2011 23:14 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Pakken wat je pakken kan man
Bier = in principe bier. Enkele extreem ranzige uitzonderingen daargelaten
Euroshopper bier haalde ik vroeger altijd, tegenwoordig Oetinger. Niks mis mee
Ik heb dat Oettinger een keer geprobeerd, was goed te doen. Maar niet iedereen is van de zwerversbiertjes.quote:Op maandag 12 december 2011 23:14 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Pakken wat je pakken kan man
Bier = in principe bier. Enkele extreem ranzige uitzonderingen daargelaten
Euroshopper bier haalde ik vroeger altijd, tegenwoordig Oetinger. Niks mis mee
Holgerquote:Op maandag 12 december 2011 23:16 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Ik heb dat Oettinger een keer geprobeerd, was goed te doen. Maar niet iedereen is van de zwerversbiertjes.Heb je wel eens Holger gedronken?
![]()
![]()
Nopes, wat is dat?quote:Op maandag 12 december 2011 23:16 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Ik heb dat Oettinger een keer geprobeerd, was goed te doen. Maar niet iedereen is van de zwerversbiertjes.Heb je wel eens Holger gedronken?
![]()
![]()
quote:
Holger? Zie filmpje.quote:Op maandag 12 december 2011 23:17 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Nopes, wat is dat?
Oetinger schenk ik gewoon aan kameraden die langskomen. Ze denken dat het zwaar elitair is omdat er tegenwoordig zo'n zilveren verpakking omheen zit
Oetinger is gewoon het meest verkochte bier in Duitslandquote:Op maandag 12 december 2011 23:19 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Holger? Zie filmpje.
Ja de verpakking viel mij ook op en daardoor probeerde ik het eigenlijkWas wel prima te doen.
quote:Op maandag 12 december 2011 23:20 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Oetinger is gewoon het meest verkochte bier in DuitslandDus zeker geen teringzooi of zo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |