Gekocht via iboodquote:Op vrijdag 30 december 2011 15:42 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Ik snap niet goed wat dat met dit topic te maken heeft?
Gekocht via iBood, was me in dit topic aangeraden en mensen waren er hier enthousiast over, dus nu ik 'm door wil verkopen dacht ik dat iemand er hier misschien interesse in zou hebben.quote:Op vrijdag 30 december 2011 15:42 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Ik snap niet goed wat dat met dit topic te maken heeft?
Heb je hem al gekocht? Ik zag net een foto van de bouwkwaliteitquote:Op zaterdag 31 december 2011 14:48 schreef Saninl het volgende:
Hoei, deze koop ik wel
Altijd handig
http://www.ibood.com/nl/nl/index/
Nog niet gekocht nee.. Haha, wil hem wel gaan bestellen? Gewoon als geheugenstick wil ik hem gaan gebruiken zeg maar..quote:Op zaterdag 31 december 2011 14:50 schreef rene90 het volgende:
[..]
Heb je hem al gekocht? Ik zag net een foto van de bouwkwaliteitMoment..
quote:Op zaterdag 31 december 2011 14:50 schreef Saninl het volgende:
[..]
Nog niet gekocht nee.. Haha, wil hem wel gaan bestellen? Gewoon als geheugenstick wil ik hem gaan gebruiken zeg maar..
Mag toch hopen van niet, is van deze review van tweakers http://tweakers.net/productreview/9174/takems-ms16gsdc-hc6r.htmlquote:
Daar was toch vet veel gezeik mee? Dat ze totaal niet de snelheid gaven die werd opgegeven?quote:Op zaterdag 31 december 2011 15:20 schreef shiznuts het volgende:
TakeMS.
Heb van de hunt die Dane-elecs (duopack 8GB Class 10). Eigenlijk niks mis mee.In ieder geval voor normaal gebruik niet zo tragisch. Voor HD-video gebruik toch mijn Amazon-dagdeal Sandisk Extreme HD Video 30MB/s 32GB.
![]()
Ahh wel prima inderdaad, ja ik zoek kaartjes voor mijn digitale camera, zal niet veel filmen en voornamelijk foto's, maja op 16 gb kan je al flink wat foto's kwijt, zullen iets van 8 mb per stuk zijn dus tja, heb niet veel snelheid nodig denk.quote:Op zaterdag 31 december 2011 16:10 schreef shiznuts het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
¤49,95, niet spotgoedkoop ofzo, maar was wel gratis verzenden en nergens anders goedkoper.
Om eerlijk te zijn shiznuts, al die namen van die camera's zeggen me werkelijk waar helemaal niks. Ik heb een simpele digitale camera van 150 euroquote:Op zaterdag 31 december 2011 16:31 schreef shiznuts het volgende:
Ik wacht CES 2012 ff af, want ik wilde voor kerst eigenlijk een Panasonic Lumix GH2 voor HD films en gave foto's kopen (hackable, gave resultaten. Ging tussen die en de Canon 600D), maar misschien wordt de GH3 wel aangekondigd. Kaartje is min of meer met voorbedachte rade gekocht en is nu al handig i.c.m. huidige camera (Canon Powershot SX1 IS). Maar die gebruik ik liever met de Transcend class 10 4GB, want bij 4GB hoef ik m'n kaart niet te partitioneren om CHDK werkend te hebben.
Ik ben een half jaar naar het buitenland, dus denk aan 2 16 gb dingetjes, twijfel even of 1 32 gb of 2 16 gb slimmer is, denk 32 gewoon maar je hoort weleens dat ze stuk gaan en je dan alles kwijt bent.... of zijn dat de uitzonderingen?quote:Op zaterdag 31 december 2011 16:42 schreef shiznuts het volgende:
Dan is een UHS-I, SDHX, of Class 10 kaart vast overbodig.
Zijn inderdaad veel goedkope alternatieven.8GB zijn wel lekker voordelig en groot zat lijkt me.
Niet dat je er een jaar mee doet, na een vakantie ff overzetten naar je hardeschijf.
Fuck dat is wel een goed idee ja, aangezien ik wel een mobiele telefoon mee heb met micro sd en wifi, dan kan ik als ik wifi heb gelijk alles ergens uploaden (misschien voor die paar maanden even dropbox nemen, heb al de gratis versie.quote:Op zaterdag 31 december 2011 16:47 schreef shiznuts het volgende:
Alles kan.Samsung maakt geloof ik de meest betrouwbare SD-kaarten (die waterproof zijn enzo), maar zijn wel duur. Zelf nog nooit een rare SD-kaart gehad. Alleen wegschrijven met Class 2/Class 4 gaat niet zo rap. Het voordeel van 2x 16GB kaarten is dat je ook eens een kaart in een ander apparaat doen kan. Soms willen 2x 16GB ook goedkoper zijn dan 1x 32GB.
Je kunt ook zelfs een microSD-kaart met adapter doen, kun je de kaart ook in tablets/smartphones plaatsen.
Laatst ook 2x 16GB van gekocht op Amazon (Transcend MicroSD Class 4, meer heb ik niet nodig voor tablets/smartphones, maar i.cm. fotocamera maar de vraag of dat een goed idee is. Voor foto's niet zo tragisch, maar HD-video...). Waren geloof ik 14,- p/stuk? Adapter had ik al.quote:Op zaterdag 31 december 2011 16:51 schreef rene90 het volgende:
[..]
Fuck dat is wel een goed idee ja, aangezien ik wel een mobiele telefoon mee heb met micro sd en wifi, dan kan ik als ik wifi heb gelijk alles ergens uploaden (misschien voor die paar maanden even dropbox nemen, heb al de gratis versie.
Zal eens kijken, moet sowieso even uitzoeken wat tegen die tijd handig is. Of om dan een internet cafetje op te zoeken en de camera aan te sluiten met usb, alles op die pc te knallen en dan alles online proberen te zetten. Alleen die internet verbindingen daar zullen wat minder zijnquote:Op zaterdag 31 december 2011 16:53 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Laatst ook 2x 16GB van gekocht op Amazon (Transcend MicroSD Class 4, meer heb ik niet nodig voor tablets/smartphones, maar i.cm. fotocamera maar de vraag of dat een goed idee is. Voor foto's niet zo tragisch, maar HD-video...). Waren geloof ik 14,- p/stuk? Adapter had ik al.
- linkje: http://www.amazon.de/exec/obidos/ASIN/b004gv7pq6 (bij 2 stuks vervallen verzendkosten) -
op xda deelt iemand 50gb box.net accounts uit.quote:Op zaterdag 31 december 2011 16:51 schreef rene90 het volgende:
[..]
Fuck dat is wel een goed idee ja, aangezien ik wel een mobiele telefoon mee heb met micro sd en wifi, dan kan ik als ik wifi heb gelijk alles ergens uploaden (misschien voor die paar maanden even dropbox nemen, heb al de gratis versie.
quote:Op zaterdag 31 december 2011 17:16 schreef shiznuts het volgende:
Ja, Rex Hunt Fishing Adventures... op Discovery.
ik denk het niet (meer).quote:Op zaterdag 31 december 2011 17:09 schreef delano.888 het volgende:
Gratis 50gb box.net accounts op xda:
http://forum.xda-develope(...)8221721#post18221721
Je kijkt verkeerd, 29e heeft hij nog geactiveerd:quote:Op zaterdag 31 december 2011 22:06 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
ik denk het niet (meer).
hij heeft al een maand geen nieuwe meer geactiveerd (volgens mijn eigen lijstje).
Gast, hij heeft gewoon de op niet geupdate. In de op staat ook dat hij met de feestdagen ed 1x in de paar dagen maar nieuwe mensen activeert. Doe niet zo moeilijk.quote:Op zaterdag 31 december 2011 22:16 schreef Feestkabouter het volgende:
ik kijk goed denk ik: in post 1 geeft ie aan tot welke post hij is gegaan (1802).
nr 1802 is eind november gepost.
wat jij ziet (aangeeft) zijn mailtjes waarin de ontvangers hem bedanken.
waarom zou de post erboven anders nog wel een emailadres bevatten?
maar we kunnen het ook zelf:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1386159
(en grote kans dat dit ook de methode is die die kerel gebruikt, het verhaal van het inviten van co-workers vind ik wat vaag ..... al zou het wel kunnen).
ik zal dit morgen of maandag eens proberen en laten weten hoe of wat......
ok, ik snap nu wat je bedoelt: niet HIJ maar de posters zelf hebben hun mailadressen verwijderd.quote:Op zaterdag 31 december 2011 22:41 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Gast, hij heeft gewoon de op niet geupdate. In de op staat ook dat hij met de feestdagen ed 1x in de paar dagen maar nieuwe mensen activeert. Doe niet zo moeilijk.
En niet iedereen haalt zijn email weg, maar waar ik link die mensen hebben dat wel gedaan, je ziet toch dat ze ge edit zijn die berichten.
Anyway, als jij het op de moeilijke manier wil doen moet je dat vooral doen. Ik heb mijn box.net account uit dat topic van mij. En oja, weet je wanneer ik m kreeg? Half december. Jammer joh.
Een app tussen je computer en smartphone waarbij 50gb storage normaal geld kost, maar iemand op xda deelt t gratis uit.quote:
Nicequote:Op zondag 1 januari 2012 01:13 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Een app tussen je computer en smartphone waarbij 50gb storage normaal geld kost, maar iemand op xda deelt t gratis uit.
Goeie idd, zou t bijna kopen, veel te veel gegeten met kerst..quote:Op zondag 1 januari 2012 10:36 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nice
Trouwens, iBood heeft een weegschaal als dagaanbiedinghoe typisch
Dan is hij toch overbodig?quote:Op zondag 1 januari 2012 12:05 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Goeie idd, zou t bijna kopen, veel te veel gegeten met kerst..
Staat apart aangegeven per aanbieding. 7 Werkdagen is niet ongewoon. Soms loopt de levering wat vertraging op, en duurt het langer. Heb wel eens een paar weken moeten wachten. Maar meestal wordt de levertijd wel redelijk gehaald.quote:Op zondag 1 januari 2012 19:06 schreef marcodej het volgende:
Wat zijn levertijden van Ibood? Vorige week wat besteld, verder niks meer gehoord.
7 tot 10 werkdagen meestal, staat er altijd bij.quote:Op zondag 1 januari 2012 19:06 schreef marcodej het volgende:
Wat zijn levertijden van Ibood? Vorige week wat besteld, verder niks meer gehoord.
Het is jouw fout niet dat je niet leestquote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:49 schreef Syphixx het volgende:
deze http://nl.shop.wacom.eu/R(...)oryID=&sModel=277828 is ondertussen toegekomen maar werkt helemaal niet op de bamboo one CTE-460! ik voel me helemaal bedrogen door WACOM zelf en kan nergens anders terrecht, om een onderdeel te vinden !
ik blijf effe weg van ibood !!
heb 10 minuten zitten gapen en twijfelen of ik het zou doen of niet.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 15:52 schreef KroodjeBip het volgende:
[..]
Het is jouw fout niet dat je niet leest![]()
Compatibility:
• CTF-430 - Bamboo one (1st. generation)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |