Klopt en ik zou niet eens weten hoe ze in het echt heetquote:
Weet niet hoor, maar om dat nu als voorbeeld voor alle Nederlandse producties te nemen is behoorlijk kortzichtig volgens mij.quote:Op zondag 11 december 2011 18:19 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Dat dus!
Net trouwens New Kids Turbo gekeken..... Wat een ongelooflijk flauwe filmMijn stelregel over nederlandse producties wordt wederom bevestigd
Nee hoor. Het geldt ook voor alle andere NL dingen. Muv Zwartboek heb ik weinig leuke dingen gemaakt zien worden in Nederland.quote:Op zondag 11 december 2011 18:23 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Weet niet hoor, maar om dat nu als voorbeeld voor alle Nederlandse producties te nemen is behoorlijk kortzichtig volgens mij.
Ik gelukkig wel. Maar daar horen de NK idd niet bijquote:Op zondag 11 december 2011 18:25 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Nee hoor. Het geldt ook voor alle andere NL dingen. Muv Zwartboek heb ik weinig leuke dingen gemaakt zien worden in Nederland.
Ik vind dat het merendeel van de nederlandse producties beroerd gefilmd is, slechte special effects heeft en toch wel heel vaak tenenkrommende dialogen.quote:Op zondag 11 december 2011 18:26 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ik gelukkig wel. Maar daar horen de NK idd niet bij
Nja dan onderscheiden ze zich iig niet van Hollywood, dat moet je ze toch mee gevenquote:Op zondag 11 december 2011 18:27 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik vind dat het merendeel van de nederlandse producties beroerd gefilmd is, slechte special effects heeft en toch wel heel vaak tenenkrommende dialogen.
Hij lijkt me wel leuk, maar vooral omdat ik het behouden huis en de geschiedenis net behandeld heb met mijn klasquote:Op zondag 11 december 2011 18:39 schreef Sarabi het volgende:
Nova Zembla was leuken Doutzen is lekker
En heb je dan plaats voor? Of moest alles verhuisd worden om plaats te maken , als hier ooit.quote:
Ow dan is het nog interessanter (of vervelender als het niet precies klopt)quote:Op zondag 11 december 2011 18:46 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Hij lijkt me wel leuk, maar vooral omdat ik het behouden huis en de geschiedenis net behandeld heb met mijn klasJammer dat de film niet echt voor hen geschikt is..
Ik ben benieuwd. Van de week gaan we maar eens Scheepsjongens van de Bontekoe kijken bij wijze van geschiedenislesquote:Op zondag 11 december 2011 18:51 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ow dan is het nog interessanter (of vervelender als het niet precies klopt)
Maar ik vond het echt een fijne film en de acteurs waren ook beter dan verwacht.
Viel het mee bij de Ikea?quote:
en gratis koffie met de family card.quote:Op zondag 11 december 2011 18:55 schreef Anthraxx het volgende:
Ik vond het gisteren maar erg druk bij de IKEA in Hengelo. Wel grappig dat je er een kerstboom kan krijgen voor 1 euro.
Zijn het een beetje mooie bomen? Nordstar bv.quote:Op zondag 11 december 2011 18:55 schreef Anthraxx het volgende:
Ik vond het gisteren maar erg druk bij de IKEA in Hengelo. Wel grappig dat je er een kerstboom kan krijgen voor 1 euro.
Ik vond ze voor die prijs er prima uit zien eigenlijk. Je betaald om de hoek voor dezelfde boom waarschijnlijk 28 euroquote:Op zondag 11 december 2011 18:57 schreef AnneX het volgende:
[..]
Zijn het een beetje mooie bomen? Nordstar bv.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |