Xbox 360 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:Kies een goedkope speler die populair is op zijn positie, bijvoorbeeld Kompany of De Rossi (geen idee of hij atm goed trademateriaal is, maar eerder was dat wel zo). Vanwege de lage prijs kan je er veel verhandelen zonder veel coins nodig te hebben en omdat hij populair is hoef je niet te lang te wachten op een verkoop als je prijs niet te hoog is. Focus je op die speler, zorg dat je zijn prijzen leert kennen (let er op dat prijzen voor de 3 duurste formaties de speler beduidend meer waard maken doorgaans) en traden maar...bouw wel een redelijke marge in, zeker omdat die bid tokens geld kosten (100 voor 5K, oftewel 10 biedingen kosten je 500 coins..niet te vaak bieden dus want dat gaat allemaal van je marge af) en je hebt ook de 5% nog. Ik zet hem vaak op 1K.
Maak voor jezelf een schema als dit en hou je hier aan (prijzen zijn voorbeelden)
Speler A
Goedkope formaties: Kopen tot 1K, verkopen voor 2K BIN
4-1-2-1-2: Kopen tot 4K, verkopen voor 5K BIN
4-4-2: Kopen tot 3K, verkopen voor 4K BIN
4-3-3: Kopen tot 2K, verkopen voor 3K BIN
PS3 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:Mister Sm1th (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
TIMMAH1986 (Tim86)
Guidoble (psychedelicate)
Santello (Santelllo)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Rijstbal (Rijstbal)
Harregarre(SuperHarregarre)
Luuk0rious (Lux0rious)
PlukvdP. (PLUKVDP)
Jappy B (jappy-b)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
Struukie (rekkie)
JulienTheBoss13 (Heskeysucks)
iwaninho ( BDIL)
Ultimate Team Noobs Lees Dit:quote:KentdeBruin (detennismaster)
OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
bnoankaas (laucas)
FmR_NL(GuRBuH)
psvunited (zerokil)
Jesserdt (Lindgren.)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
EliteXXL (Fenomeno)
Dopekoe (Dopekoe)
fersann (Ferdii)
KevinAFCA (w00h00)
Smookz (jepperdeprep)
Rjacobs72 (MeneerBob)
brouwer-n (Afhaalchinees)
Historik (Sodeju)
Rhahyrion (Fuszy)
Maikdeboer (Der_Rudi)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 08:55 schreef OmniRocket het volgende:
Voortgang van het PS3 Fok! Toernooi numero uno:
https://docs.google.com/s(...)ue&gid=0&output=html
[ Bericht 1% gewijzigd door GuRBuH op 09-12-2011 15:01:53 ]
U say whatquote:
Valt best mee hoor. Op die IFs na heb ik niks boven de 5k gehad de afgelopen 2 dagen. Dit is gewoon puur geluk.. of het moet ermee te maken hebben dat ik steeds dezelfde speler op het pakje wil hebben. Maar ik hoop voor je dat je een silver IF of in ieder geval een dure silver krijgt.quote:Op vrijdag 9 december 2011 14:39 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Ik haat mensen zoals jouDie IF na IF pullen. Heb al 100en silverpacks open getrokken en geen enkele IF ;")
Want dat zit niet vol sneue figurenquote:Op vrijdag 9 december 2011 15:19 schreef vandermar het volgende:
Yes, nu weer iemand die tramp goals maakt. Ik ga zo maar COD spelen
'samen' COD-en? Ik ben wel bizar slecht met aimen op de console maar dat mag de pret niet drukkenquote:Op vrijdag 9 december 2011 15:19 schreef vandermar het volgende:
Yes, nu weer iemand die tramp goals maakt. Ik ga zo maar COD spelen
Ik heb echt nog nooit verloren van zo'n type tegenstander en kan me ook echt totaal niet voorstellen waarom iedereen er zo'n probleem mee heeft.quote:Op vrijdag 9 december 2011 15:00 schreef vandermar het volgende:
Yes, ik heb de eer om nu te gaan spelen tegen iemand met Sturridge, Agbonlahor en Bent voorin
Raad zijn speelstijl
Is prima, ik maak nog even dit potje af.quote:Op vrijdag 9 december 2011 15:23 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
'samen' COD-en? Ik ben wel bizar slecht met aimen op de console maar dat mag de pret niet drukken
Niet haten op 5 verdedigersquote:Op vrijdag 9 december 2011 15:29 schreef vandermar het volgende:
Ik moet er bij zeggen dat hij 5 verdedigers heeft.
Opschieten kreng en accept m'n invitequote:Op vrijdag 9 december 2011 15:33 schreef vandermar het volgende:
Remy die Mexes er niet kan uitsprinten
En ik zal weer een fijne goal uploaden. Ik druk op uitgooien godver en wat doet die smerige kut keeper
Ehh doe jij maar, ik ben een Xbox noob... ik doe nooit wat anders dan Fifa dusssquote:Op vrijdag 9 december 2011 15:35 schreef vandermar het volgende:
Ik kom er nu aan
Invite mij even dan![]()
Ik kan denk ik geen host zijnquote:Op vrijdag 9 december 2011 15:37 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Ehh doe jij maar, ik ben een Xbox noob... ik doe nooit wat anders dan Fifa dusss
Kut console! Laat ze maar op de PC komen, pak ik ze met 2 handen op mn rug nog!quote:Op vrijdag 9 december 2011 15:41 schreef vandermar het volgende:
GVD, mijn mic is kapot
NOOOOOO, TDMdaar zuig ik in
Zoek een psychiater, gast.quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:03 schreef vandermar het volgende:
Mijn reaper wordt belachelijk snel neergeschoten en kom ik dead mans hand tegen 1 voor pavelow
Wat die jequote:
Moet ff gaan, boodschappen koken etc etc.quote:
No problem, ik ga nog even doorquote:Op vrijdag 9 december 2011 16:38 schreef Kamikazie het volgende:
Ik moest gaan, was wel vet keertje met jullie COD te doen ook
Consoles hebben lichte auto-aim he. Als je PC gewend bent speel dat echt kut.quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:28 schreef DannyDeko het volgende:
[..]
Moet ff gaan, boodschappen koken etc etc.
Zag mij gaan! Bom planten EN de laatste kill!
Maar ik snap dat hele aimen nog steeds niet.. als ik in de killcam kijk hoe hun aim gewoon op mij blijft.. En dan bij mezelf gaat het alle kanten op :s
En het is niet dat ik als een spast alle kanten op ga met mn stickie
Zou ik persoonlijk altijd bij IF falcao blijven gewoon omdat je aan een spits veel meer plezier beleefd.quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:42 schreef Toefjes het volgende:
Hard er over na te denken om IF Falcao te verkopen en IF Neuer te halen. IF Falcao is echt een zieke baas, maar qua rendement maakt Benzema eigenlijk ongeveer evenveel goals.
Serero is een baas. Ik vind het jammer dat hij niet de kans krijgt in het echt. In die oefenwedstrijden tegen Brondby en Independiente was hij zo goed (ok, geen goede tegenstanders maar dan nog)quote:
Geen idee..het is iets van die nieuwe webapp..ben ik de enige die er last van heeft hier?quote:Op vrijdag 9 december 2011 17:21 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Serero is een baas. Ik vind het jammer dat hij niet de kans krijgt in het echt. In die oefenwedstrijden tegen Brondby en Independiente was hij zo goed (ok, geen goede tegenstanders maar dan nog)
Maar dat is inderdaad een vreemde bug. Hoe is dat zo gekomen?
Loop je al bij het Riag?quote:Op vrijdag 9 december 2011 17:30 schreef vandermar het volgende:
Yes, ik ben fifa gaan spelen en gelijk een tramp goal tegen. Ik moet eten dus leg de controller lekker weg.
Ik moest etenquote:Op vrijdag 9 december 2011 17:40 schreef Tim86 het volgende:
Bij 1 tramp goal de controller weg leggen
Tja, speelde net een wedstrijd en Falcao scoorde weer 3 keer. Zag ook op ultimatedb dat zn prijs wat gezakt was, dus het plan wordt nu gewoon spelen voor matchcoins, net zo lang tot ik IF Neuer kan betalenquote:Op vrijdag 9 december 2011 16:48 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Zou ik persoonlijk altijd bij IF falcao blijven gewoon omdat je aan een spits veel meer plezier beleefd.
Krul voor 10K, is dat niet wat veel?quote:Op vrijdag 9 december 2011 16:37 schreef Tim86 het volgende:
Wat is die nieuwe pauper webapp toch buggy zeg.
Gisteren Krul gekocht voor 10K . Auction was won, zelfs naar mijn club toe gezet. Nu kijk ik een dag later, heb ik de auction ineens verloren op 250c en zit hij niet meer in mijn club...geen idee of ik de coins wel terug heb gehad
En als ik een speler koop en kies voor quick auction dan staat er bij quick auction een compleet ander bedrag dan ik betaald heb..vaak echt 4K hoger ofzo
Ik hoop de IF Krulquote:Op vrijdag 9 december 2011 17:57 schreef el-blanchito het volgende:
[..]
Krul voor 10K, is dat niet wat veel?
IF uiteraardquote:Op vrijdag 9 december 2011 17:57 schreef el-blanchito het volgende:
[..]
Krul voor 10K, is dat niet wat veel?
quote:Op vrijdag 9 december 2011 17:54 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ik moest eten
Looool. 4-1 verlies terwijl het 1-0 stond toen ik weg ging XD
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |