Ik was een arsloch die mijn muttie must gaan fikken ofzo en nog wat leuke dingenquote:Op vrijdag 9 december 2011 02:04 schreef Strani het volgende:
Dat is gewoon zoals Duitsers praten hoor, dat wist je misschien niet?
Ja, dat is gewoon regulier Duits.quote:Op vrijdag 9 december 2011 02:09 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik was een arsloch die mijn muttie must gaan fikken ofzo en nog wat leuke dingen
Achso jahquote:
Wie de neuk ben jij en hoe durf jij te zeggen dat ik een involdoende heb.quote:Op vrijdag 9 december 2011 02:12 schreef Midnight_snack het volgende:
nah dit is gewoon niet klachtwaardig. Je hebt een onvoldoende voor je spreekbeurt.
Gaat je heul niks aan en verder is het gewoon een slechte spreekbeurt.quote:Op vrijdag 9 december 2011 02:14 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Wie de neuk ben jij en hoe durf jij te zeggen dat ik een involdoende heb.
Heb je niet, ik geef je 8.5 kankermofjes voor je topicquote:Op vrijdag 9 december 2011 02:14 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Wie de neuk ben jij en hoe durf jij te zeggen dat ik een involdoende heb.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Twee dingen zijn oneindig: het heelal en de menselijke domheid. Van het heelal weet ik het alleen nog niet zeker,”
― Albert Einstein
Terechte spoilerquote:Op vrijdag 9 december 2011 02:52 schreef dikkebroekzak het volgende:
Adolf zou hierdoor omwoelen in z'n graf.
[spoiler] Ja ik weet dat zijn lijk nooit werd gevonden maar hij ging toch wel de aarde in[spoiler]
heb je toch niks beters te doen?quote:
uhh ok. Ik ben mobiel sufferdquote:Op vrijdag 9 december 2011 02:53 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Terechte spoiler
jij ninja-editz0rbaas, maar ik ben sneller
Mooi omschreven. Erg beeldend geschreven ook. Misschien dat een paar citaten de volgende keer een mooie aanvulling zijn.quote:Op vrijdag 9 december 2011 01:49 schreef stevenmac26 het volgende:
Vanavond ging ik stevenmac26 een paar potjes fifa12 spelen op de ps3.
Geen stoere vehaal over dat ik vet goed ben want ik zuig dikke stierenballen met dit spel.
In het 1 tegen 1 seizoensshit online zit ik in de 8 klasse en ik had al 4 wedstrijden dik verloren tot ik tegen een duits jochie moest.
Ik koos napoli en hij de spurs en na een paar minuten stond ik eindelijk een keer riant voor, namelijk 6-1 en dat nog voor rust.
Dat aardige jochie voegde mij toe als vriend en ik accepteerde en toen kreeg ik meteen een bericht dat het onnodig was hoe ik speelde
Wtf win ik een keer en gaat die kutmof huilen..
Rare is dat ie gewoon door wou spelen en toen kwam het, headset ging aan en als een ware adolf hitler in zijn topdagen ging hij tekeer met schelden tegen mij
Ga dan gewoon ofline irritante kankermof
Dit was mijn spreekbeurt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |