quote:Rotterdam - Op de Cleas de Vrieselaan met de Nieuwe Binnenweg zijn donderdagmorgen een mobiele hijskraan en een personenauto op elkaar gebotst. De hijskraan kwam vanaf de Cleas de Vrieselaan en passeerde de Nieuwe Binnenweg toen op dat moment een personenauto ook de kruising op reed.
De hijskraan heeft daarbij de auto geramd en is ongeveer 50m na de kruising tot stilstand gekomen. In de personenauto zaten twee mensen. Beide raakte bekneld door het ongeval. De mobiele hijskraan is letterlijk deels over de auto heen gewalst. De brandweer Rotterdam-Rijnmond heeft assistentie gevraagd aan de regio Haaglanden. Brandweer Haaglanden beschikt over een hijskraan, de in volksmond genoemde ‘’Grote Kraan Den Haag’’ is ter plaatse gestuurd voor assistentie.
De brandweer heeft beide slachtoffers bevrijd. En worden overgebracht naar het ziekenhuis. Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is niet bekend. De Verkeersongevallen Analisten van de Politie Rotterdam-Rijnmond doen onderzoek.
dus omdat er geen doden zijn gevallen is dit geen nieuws ofzo?quote:Op donderdag 8 december 2011 22:39 schreef MdMa98 het volgende:
Waarom is dit nieuws als ik hier enkel een klein regionaal bericht moet lezen waarbij een automobilist en een vrachtwagen zijn geklapt en de automobilist overleden is (n245 dirkshorn).
Lijkt me veel erger?
Open er een topic over.quote:Op donderdag 8 december 2011 22:39 schreef MdMa98 het volgende:
Waarom is dit nieuws als ik hier enkel een klein regionaal bericht moet lezen waarbij een automobilist en een vrachtwagen zijn geklapt en de automobilist overleden is (n245 dirkshorn).
Lijkt me veel erger?
bizar. ik ben toch wel benieuwd waarom, er moet iets zijn waardoor die automobisten van rechts niet in de gaten hebben dat ze op een drukke voorrangsweg uitkomen.quote:Op donderdag 8 december 2011 22:49 schreef Doodloper het volgende:
uit het GC topic:
http://www.youtube.com/user/drsmdar
gaat wel vaak fout daar
Ja idd, ik zit ook al te zoeken, maar het lijkt allemaal best goed aangegeven...quote:Op donderdag 8 december 2011 22:55 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
bizar. ik ben toch wel benieuwd waarom, er moet iets zijn waardoor die automobisten van rechts niet in de gaten hebben dat ze op een drukke voorrangsweg uitkomen.
Had nog in de index van NWS gekeken en bij nieuwe topics, maar dat GC topic was al van vanmiddag, dus die kwam ik daar niet tegen.quote:Op donderdag 8 december 2011 22:40 schreef Dagonet het volgende:
Kraanwagen ramt auto: twee gewonden
Ik dacht dat dat topic ook in NWS stond maar blijkt in GC te staaan..
Het is sowieso een gevaarlijk kruispunt met regelmatig ongelukken.
Hopelijk was de bestuurder van de kraanwagen onwel oid, je moet er niet aan denken dat het gewoon een malloot is die met die snelheid een kruispunt over dendert.
Is ook niet boeiend, ik dacht dat dat topic in NWS stond.quote:Op donderdag 8 december 2011 23:00 schreef swollywood het volgende:
[..]
Had nog in de index van NWS gekeken en bij nieuwe topics, maar dat GC topic was al van vanmiddag, dus die kwam ik daar niet tegen.
quote:Op donderdag 8 december 2011 22:55 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
bizar. ik ben toch wel benieuwd waarom, er moet iets zijn waardoor die automobisten van rechts niet in de gaten hebben dat ze op een drukke voorrangsweg uitkomen.
Klopt. Plus hij haalt in voor een kruising, wat me sowieso niet handig lijkt (mag dat überhaupt?) omdat hij dan niet van alle kanten gezien kon worden door bestuurders die die weg oprijden.quote:Op donderdag 8 december 2011 23:11 schreef swollywood het volgende:
Duidelijker filmpje:
Die Golf rijdt ook niet echt langzaam.
Dat heeft helemaal niets met dit ongeluk te maken. Die kraan nadert eerst een zebrapad, dan kan je al nooit zo'n vaart hebben als je dat veilig wil doen. Zie foto google/maps. Vervolgens staat er een zeer duidelijk bord dat hij geen voorrang heeft!quote:Op donderdag 8 december 2011 23:22 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Volgens TV-Rijnmond waar ze er een groot item over hebben gebeuren er op dat kruispunt 2 ernstige ongelukken per week. Vraag is daar dus niet wanneer het volgende ongeluk daar gebeurd, maar of er morgen nog 1 komt. Ernstig...
Daar mag je gewoon inhalen, zeker een stilstaand voertuig.quote:Op donderdag 8 december 2011 23:14 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Klopt. Plus hij haalt in voor een kruising, wat me sowieso niet handig lijkt (mag dat überhaupt?) omdat hij dan niet van alle kanten gezien kon worden door bestuurders die die weg oprijden.
ok, ik geloof je zoquote:Op donderdag 8 december 2011 23:34 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Daar mag je gewoon inhalen, zeker een stilstaand voertuig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |