En waar basseer je dat op?quote:Op vrijdag 9 december 2011 10:21 schreef Hathor het volgende:
[..]
Al hadden ze 100 eerlijke kansen gehad, dan nog zouden ze nu in dezelfde situatie zitten, het zijn nou eenmaal Afrikanen.
Dat baseer ik op het feit dat door de eeuwen heen de de zwarte afrikanen gewoon stil hebben gestaan in hun ontwikkeling, en alleen maar iets kunnen bereiken met hulp van buiten. Geef een afrikaan de financiele middelen om land te kunnen bewerken om in zijn behoeften te kunnen voorzien, en hij zal er wapens voor in de plaats kopen.quote:Op zaterdag 10 december 2011 04:23 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
En waar basseer je dat op?
Het feit alleen dat een Afrikaan die bijvoorbeeld in Europa opgroeid niet op straat leeft en wel gewoon scholing en werk heeft haalt jou redenatie onderuit.
Een erg rascistische redenatie vind ik.
Zuid Afrika is hun thuis.quote:Op donderdag 8 december 2011 03:29 schreef WammesWaggel het volgende:
[Campagne] Blanke Zuid-Afrikanen terug naar Nederland.![]()
Kom maar naar huis.
Doordat een paar eigenwijze calvinisten het land in een totalitaire grip hielden is het land nu grotendeels verziekt. Echter de grootste schuld komt door de Engelsen, die zijn ermee begonnen en hebben de zaadjes gelegd voor de latere apartheid.quote:Op vrijdag 9 december 2011 00:31 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Wat dacht je van jarenlang racisme, het onderbetalen van personeel en je eigen personeel als beesten behandelen.
Dat zijn nu de gevolgen van de apartheid geweest, veel arme negers hebben nooit scholing genoten en wonen in krottenwijken waar er in sommige gevallen nog niet eens stromend water is.
Deze mensen hebben nooit een eerlijke kans gehad op rijkdom en welvaart en dat betaald zich terug in haat en jaloezie.
Radio Kalahari Orkesquote:Op zaterdag 10 december 2011 12:53 schreef droom_econoom8 het volgende:
Fantastisch hoe die afrikaanders de draak steken met die nieuwe situatie:
(Lobola is bruidschat bij bantoes)
Die bure sê sies, man, jy kannie so maak nie
Lobola’s vir Bantoes en jy’s glad nie swart nie
Maar ek’s ’n Afrikaan in ’n Afrikastaat
As jy ’n dogter wil hê gaan jy betaal, my maat.
Ja, ik had er ooit een topic aan gewijd maar dat werd geloof ik niet echt opgepakt/begrepen: Afrikaans Folk: Radio Kalahari Orkesquote:
Geopend? Volgens mij is die onderlinge strijd toch al iets langer aan de gang en volgens mij wordt het ook niet echt meer dan eerst en probeert de regering daadwerkelijk dit te voorkomen!quote:Op donderdag 8 december 2011 01:11 schreef Shaggy_2000 het volgende:
[..]
In het kort: de zwarte Zuid-Afrikanen hebben de jacht op de witte boeren geopend, maar als de witte boeren verdwijnen dan zal er een hongersnood uitbreken.
heeft de zwarte boer dan geen recht op zijn eigen grondgebied ?quote:Op donderdag 8 december 2011 01:11 schreef Shaggy_2000 het volgende:
[..]
In het kort: de zwarte Zuid-Afrikanen hebben de jacht op de witte boeren geopend, maar als de witte boeren verdwijnen dan zal er een hongersnood uitbreken.
dat hebben ze daar alquote:Op donderdag 8 december 2011 11:22 schreef Madame_Paon het volgende:
En wat is het nut hiervan, behalve dat er straks hongersnood zal komen?
Vreemde mensen daar.
als stront ?quote:Op donderdag 8 december 2011 20:51 schreef PKRChamp het volgende:
Veel van die blanke boeren hebben hun oude werknemers ook als stront behandeld, daar kijkt ook weer niemand naar.
Er is altijd een motief voor dit soort daden, jammer dat daar altijd aan word voorbij gegaan.
Tensy hulle kan leeuloop.quote:Op donderdag 8 december 2011 23:54 schreef Pietverdriet het volgende:
Groen Linkser Kees Luesink, thans burgermeester van Doesburg heeft me eens verteld dat blanken ook niets in Zuid Afrika te zoeken hebben
Ja, ik snap ook niet wat die linksmensen bezield om zulke domme taal over een ander land uit te slaan dat ze nauwelijks kennen.quote:
Om er vervolgens op te gaan zitten en niks doen, en wachten tot de blanken eten komen brengen?quote:Op zaterdag 10 december 2011 17:51 schreef nlmoslim het volgende:
[..]
heeft de zwarte boer dan geen recht op zijn eigen grondgebied ?
Is dat jouw visie op zwarte boeren?quote:Op zaterdag 10 december 2011 20:55 schreef Nuchterheid het volgende:
[..]
Om er vervolgens op te gaan zitten en niks doen, en wachten tot de blanken eten komen brengen?
Er zijn succesvolle zwarte ondernemers, en een aantal van hen zitten ook in de landbouw.quote:Op zaterdag 10 december 2011 21:06 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Is dat jouw visie op zwarte boeren?
Nogal beperkt..
Het lijkt mij dat je dit uit je duim zuigt over de huidige zuidafrikaanse regering.quote:Op zaterdag 10 december 2011 12:59 schreef Xenwolfie het volgende:
een corrupte, nog rasistischer, dictatoriaal regime. Helaas hebben zij de mening dat alleen zwarten in Afrika mogen wonen.
De huidige president heeft een aantal verkrachtigszaken aan zijn broek hangen. De vorige ontkende dat AIDS een dodelijke ziekte was. Maar wees niet kritisch over het ANC in het bijzijn van linkse Nederlanders...quote:Op zaterdag 10 december 2011 21:09 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Het lijkt mij dat je dit uit je duim zuigt over de huidige zuidafrikaanse regering.
Wat een debiele laatste zin.quote:Op zaterdag 10 december 2011 21:13 schreef droom_econoom8 het volgende:
[..]
De huidige president heeft een aantal verkrachtigszaken aan zijn broek hangen. De vorige ontkende dat AIDS een dodelijke ziekte was. Maar wees niet kritisch over het ANC in het bijzijn van linkse Nederlanders...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |