helemaal verklootquote:Op woensdag 7 december 2011 14:03 schreef PunkAap het volgende:
Dit zou ik doen als ik Mourinho was
--------------------------------------------------------Higuain--------------------------------------------------------------------------------------F. Coentrao-----------------------------Özil-----------------------------------------------------C.Ronaldo----------------------------------------N. Sahin-------------------------------X. Alonso-------------------------------------------------------------------Marcelo------------R.Carvalho----------------Pepe-------------------S. Ramos--------------------------------------------------------------------------------------Casillas--------------------------------------------------------------------------
Helemaal mee eens dusquote:Op woensdag 7 december 2011 14:12 schreef Caland het volgende:
Erg benieuwd. Hopelijk dit keer een wat relatief sportievere wedstrijd.
Wat we vorig jaar hebben gezien (voornamelijk aan het eind van het seizoen) was echt een schande voor het voetbal.
Tijdens de wedstrijd ben ik echt niet in dit topic te vinden.quote:Op woensdag 7 december 2011 14:17 schreef TheFatLady het volgende:
Ik ga voor een gelijkspel, maar een ploeg (of speler) met de "vorm van de dag" kan ook beslissend zijn.
Real is in vorm, Barca iets minder, CR7 laat het echter in belangrijke wedstrijden meestal afweten terwijl Messi dan juist (beslissend) opstaat.
Ik hoop op een sportieve wedstrijd "op het randje", en ook dat het hier in dit topic over de wedstrijd gaat en dat er niet getrolld gaat worden met randzaken (NOS /Sierd ed.).
Wat hoop ik dat Madrid dit jaar wint! Als ik dat filmpje zie, weet ik weer waarom ik Barca zo haat! Jankerds, steeds maar in de slachtofferrol.. Trainer houdt de bal vast, Ronaldo duwt trainer (terecht), heel Barca rent op Ronaldo af. Incl. huilie en middelmatige keeper, die daardoor 70 meter moet sprinten.. Hoop echt dat Madrid wint..quote:Op woensdag 7 december 2011 12:58 schreef Paul-89 het volgende:
[ afbeelding ]
Tijd : 22.00
Stadion : Estadio Santiago Bernabéu
Scheidsrechter : ?
Vorige 5 ontmoetingen :
Copa del Rey finale : FC Barcelona Real Madrid 0-1
CL 1/2 finale : Real Madrid FC Barcelona 0-2
CL 1/2 finale : FC Barcelona Real Madrid 1-1
Supercopa de España : Real Madrid FC Barcelona 2-2
Supercopa de España : FC Barcelona Real Madrid 3-2
Promo :
Ik ook niet echt, maar lees toch af en toe wel mee.quote:Op woensdag 7 december 2011 14:19 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Tijdens de wedstrijd ben ik echt niet in dit topic te vinden.
En niet zo maar een wedstrijd! Die jongens van NAC kunnen altijd lastig wezen, vooral bij PSV thuis.quote:Op donderdag 8 december 2011 14:52 schreef Dj_Day-V het volgende:
MADRID
Helaas mis ik het eerste half uur omdat het grote PSV nog bezig is.
Weet ikquote:Op donderdag 8 december 2011 15:33 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
En niet zo maar een wedstrijd! Die jongens van NAC kunnen altijd lastig wezen, vooral bij PSV thuis.
Nee joh, om 22.00 is die wedstrijd allang beslist, en kan je mooi naar Real - Barça gaan kijken
quote:Marwijk Sport1-analist bij ClásicoDinsdag 6 december 2011, 12:05
Sport1 heeft Bert van Marwijk gestrikt om samen met Marco van Basten de kraker tussen Real Madrid en Barcelona te analyseren aanstaande zaterdag. De huidige en voormalige bondscoach van Oranje schuiven aan in de studio.
Presentator John van Vliet begint de voorbeschouwing met Van Marwijk en Van Basten om 21.30 uur. Sierd de Vos en Wim Kieft tekenen voor het commentaar. Emile Schelvis verzorgt vanuit Madrid en Bernabéu de voor- en nabeschouwing.
Gisteren maakte Sport1 al bekend dat de Primera División ook de komende drie seizoenen te zien blijft bij de zender. Sport1 brengt tot de zomer van 2015 wekelijks liefst vier wedstrijden in HD
En hopen dat Real blijft voetballen en niet gaat schoppen.quote:Op vrijdag 9 december 2011 00:28 schreef inZanity het volgende:
Het zou me echt verbazen als Real deze wedstrijd niet weet te winnen, ze zijn momenteel gewoon een stuk beter. Hopelijk word het een mooie wedstrijd en gaat Barcelona niet wederom over tot spelbederf en anti-voetbal als het een beetje tegenzit.
Mwoah een beetje stevig het duel aangaan is niks mis mee, zolang het maar niet té word. Al is het voor die halve wijven van Barcelona al gauw te veel natuurlijk..quote:Op vrijdag 9 december 2011 00:51 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
En hopen dat Real blijft voetballen en niet gaat schoppen.
El Clasico RM thuis is één van 2 avonden per jaar dat wij het volledig eens zijnquote:Op vrijdag 9 december 2011 00:54 schreef inZanity het volgende:
[..]
Mwoah een beetje stevig het duel aangaan is niks mis mee, zolang het maar niet té word. Al is het voor die halve wijven van Barcelona al gauw te veel natuurlijk..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |