Ja, dat begreep ik inderdaad. Beetje een mis-quotequote:Op dinsdag 6 december 2011 19:58 schreef Oceanview het volgende:
[..]
Ik houd het leuk in tegenstelling tot die zak van een plastic.
Ik snap wel wat je bedoelt, just saying.quote:Op dinsdag 6 december 2011 19:58 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ja, dat begreep ik inderdaad. Beetje een mis-quote
aight boy eindelijk ga je je als een mod gedragenquote:Op dinsdag 6 december 2011 19:58 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ja, dat begreep ik inderdaad. Beetje een mis-quote
wat? monkyyy is toch weg van fok dus dit topic kan of een slotje krijgen of volgebaggert wordenquote:Op dinsdag 6 december 2011 20:00 schreef stevenmac26 het volgende:
jut en jul, ga eens ergens anders slowchatten, er zijn er genoeg in onz
Kak, val ik hier door de mand.quote:Op dinsdag 6 december 2011 19:19 schreef Beach het volgende:
[..]
Trollen is wat anders dan jezelf een compleet andere identiteit aannemen en daarmee gewoon doen alsof je die persoon bent.
Tim_Elzinga, dat was een goede troll. Dit is gewoon zielig en triest en ik hoop dat ze hulp zoekt.
Ja nja ik kan er juist wel om lachen, want zij is precies zo'n successful troll is successfulquote:Op dinsdag 6 december 2011 19:19 schreef Beach het volgende:
[..]
Trollen is wat anders dan jezelf een compleet andere identiteit aannemen en daarmee gewoon doen alsof je die persoon bent.
Tim_Elzinga, dat was een goede troll. Dit is gewoon zielig en triest en ik hoop dat ze hulp zoekt.
dit verhaal gelovenquote:Op dinsdag 6 december 2011 20:12 schreef coban het volgende:
[..]
Ja nja ik kan er juist wel om lachen, want zij is precies zo'n successful troll is successfulen een heleboel dingen zijn gewoon waar over haar, zoals ze in udowu heeft gepost iig wel, en vind haar wel een toffe user
Mja ik ken die tim en zijn verhaal niet dus weet ook niet zo goed waar je het over hebt haha
Kus mijn voeten maybe kom jij aan de beurtquote:Op dinsdag 6 december 2011 22:55 schreef PlayingWithFire het volgende:
Me next! Ah come on! ME plz!!
!
Als jij weer terug gaat naar je keukenquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:00 schreef coban het volgende:
[..]
Kus mijn voeten maybe kom jij aan de beurt
En dit soort mensen mogen van mij een permban.quote:
quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:01 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Als jij weer terug gaat naar je keuken
Neem een voorbeeld aan compliment, onbeleefd jongetjequote:Op dinsdag 6 december 2011 23:01 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Als jij weer terug gaat naar je keuken
Hoezo dat dan... Niet ieder heeft evenveel interesse in een aapje zoals jouquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:01 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
En dit soort mensen mogen van mij een permban.
Verder leuk stukje! Geil wijf trouwens.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -- and a lot of courage -- to move in the opposite direction~
Dit:quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:03 schreef coban het volgende:
[..]
Neem een voorbeeld aan compliment, onbeleefd jongetje
Ik hoop het niet voor hemquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:04 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Dit:was een teken van een compliment van wat ik zei,
Jij gaat echt niet achter een stel MASTER BEREN de rennenquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:05 schreef coban het volgende:
[..]
Ik hoop het niet voor hem
Anders kom ik met slipper achter jullie aan
Ik zat ook te kijken of photoshop maar je ziet een schaduw van haar rechterhand op dat blaadjequote:Op dinsdag 6 december 2011 23:03 schreef Bredemug het volgende:
Ik moet wel zeggen de photoshop skills in de OP zijn C.I.A stijl, netjes gedaan.
Die schaduw hoef je niet te veranderenquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:06 schreef Coldplay1993 het volgende:
[..]
Ik zat ook te kijken of photoshop maar je ziet een schaduw van haar rechterhand op dat blaadje
Haha ik kan alles onderschat mij nietquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:06 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Jij gaat echt niet achter een stel MASTER BEREN de rennen
huh wat?quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:07 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Die schaduw hoef je niet te veranderen, Kijk gewoon op haar hyves account xD!
Lees eens MASTER BEREN hard op met de erachterquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:07 schreef coban het volgende:
[..]
Haha ik kan alles onderschat mij niet
Nvmquote:
Ik moestquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:08 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Lees eens MASTER BEREN hard op met de erachter
quote:
quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:05 schreef coban het volgende:
[..]
Ik hoop het niet voor hem
Anders kom ik met slipper achter jullie aan
Niet te snel komenquote:
nog steeds geen antwoord.quote:Op dinsdag 6 december 2011 19:46 schreef Coldplay1993 het volgende:
Trouwens waarom eerst neppe foto's gebruiken, en als iedereen je haat je echte foto's gaan zettenzou wel erg dom zijn
Omdat je een troll nooit kan vertrouwen misschien is het gewoon een van zijn/haar meesterzet *art of trolling = hide your sources*quote:
Coban weet wel hoe ze schapen moet melken dat scheelt, toch coban?quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:16 schreef Compliment het volgende:
[..]
Als jij er ook bij bent niet nee
Jammer dat ik eerder een drachtige gnoe ben..quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:18 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Coban weet wel hoe ze schapen moet melken dat scheelt, toch coban?
Als je je een beetje had ingelezen wist je dat ik sowieso al twee (vrij onduidelijke) foto's van mezelf op FOK! had gezet in het verleden. Daarbij komt dat iedereen vroeg om een pic met naam en voila. En wie ben jij überhaupt?quote:
Teoman wat ik je kan verzekeren is dat bij Turkse vrouwen het eerste alle kanten opgaat, dus buk maar welquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:20 schreef coban het volgende:
Pwf jij hebt klappen nodig met deegroller, niet slipper
Teoman wees niet bang, als turkse vrouw heb ik geleerd goed te richten met slipper
Ik hou van jequote:Op dinsdag 6 december 2011 23:20 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Als je je een beetje had ingelezen wist je dat ik sowieso al twee (vrij onduidelijke) foto's van mezelf op FOK! had gezet in het verleden. Daarbij komt dat iedereen vroeg om een pic met naam en voila. En wie ben jij überhaupt?
Verder sta ik niet echt te springen om nog meer tijd te steken in deze fontein van douchebag reacties dit topic om reden die duidelijk zijn.
Ik vertrouw die slippers nooit!, maar Coban zal wel de moeite nemen om mij te ontwijken.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:21 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Teoman wat ik je kan verzekeren is dat bij Turkse vrouwen het eerste alle kanten opgaat, dus buk maar wel
Coban is een slippersniper hoorquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:21 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Teoman wat ik je kan verzekeren is dat bij Turkse vrouwen het eerste alle kanten opgaat, dus buk maar wel
quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:23 schreef Teoman het volgende:
[..]
Ik vertrouw die slippers nooit!, maar Coban zal wel de moeite nemen om mij te ontwijken.
Tip 1: Vertrouw niemand met een slipperquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:24 schreef Compliment het volgende:
[..]
Coban is een slippersniper hoor
Als hannibal?quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:26 schreef coban het volgende:
Monkyyy!
Jongens jongens, ik heb zo mijn skills, ze vroegen mij zelfs in het leger. In turkije. Ha ha.
Ik heb gelezen dat je twee foto's op FOK! hebt gezet maar die waren dus van iemand anders. Dus je hebt geen foto's van jezelf geplaatst. Daarom vraag ik me af waarom je eerst geen foto's van jezelf (durfde) te plaatsen en vervolgens wanneer iedereen boos op je is je de foto's wel plaatst.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:20 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Als je je een beetje had ingelezen wist je dat ik sowieso al twee (vrij onduidelijke) foto's van mezelf op FOK! had gezet in het verleden. Daarbij komt dat iedereen vroeg om een pic met naam en voila. En wie ben jij überhaupt?
Verder sta ik niet echt te springen om nog meer tijd te steken in deze fontein van douchebag reacties dit topic om redenen die duidelijk zijn.
ik dacht dat alleen jongens dienstplicht hadden, ow wacht ...quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:26 schreef coban het volgende:
Monkyyy!
Jongens jongens, ik heb zo mijn skills, ze vroegen mij zelfs in het leger. In turkije. Ha ha.
Hadi be!quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:26 schreef coban het volgende:
Monkyyy!
Jongens jongens, ik heb zo mijn skills, ze vroegen mij zelfs in het leger. In turkije. Ha ha.
quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:29 schreef Coldplay1993 het volgende:
[..]
ik dacht dat alleen jongens dienstplicht hadden, ow wacht ...
Jawel. Lees je beter in.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:29 schreef Coldplay1993 het volgende:
[..]
Ik heb gelezen dat je twee foto's op FOK! hebt gezet maar die waren dus van iemand anders. Dus je hebt geen foto's van jezelf geplaatst.
Mensen veranderen nog weleens van mening en visie. Vooral gedurende een periode van >6 maanden.quote:Daarom vraag ik me af waarom je ze eerst niet (durfde) te plaatsen en vervolgens wanneer iedereen boos op je is de foto's wel plaatst.
Niet weten dat jij Karadenizli bentquote:
Apie als ik het snap moet ieder het wel snappen, dus stop feeding the trollquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:31 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Jawel. Lees je beter in.
[..]
Mensen veranderen nog weleens van mening en visie. Vooral gedurende een periode van >6 maanden.
Dit dus.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:33 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Apie als ik het snap moet ieder het wel snappen, dus stop feeding the troll
Doe niet zo dramatisch. Jij hebt je voorgedaan als een ander en vervolgens blijf je nog liegen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:31 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Jawel. Lees je beter in.
[..]
Mensen veranderen nog weleens van mening en visie. Vooral gedurende een periode van >6 maanden.
Geen plaatjes plaatsen... je weet toch dat dan niemand achter je aan gaat (behalve als je rond de 9 uur per dag achter FOK! gaat zitten)quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:35 schreef Allure_ het volgende:
Foto's van een ander plaatsen om het profiel een gezicht te geven. Wat een gigantisch non-argument van een lelijk eendje. Of lelijke trol beter gezegd.
Als jij het meisje uit de OP lelijk vindt, dan vraag ik mij af wat er mis is met jouw ogen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:35 schreef Allure_ het volgende:
Foto's van een ander plaatsen om het profiel een gezicht te geven. Wat een gigantisch non-argument van een lelijk eendje. Of lelijke trol beter gezegd.
Wow, dit is de eerste keer dat iemand zich voordoet als iemand anders op het internet, wat een doorbraak.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:34 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Doe niet zo dramatisch. Jij hebt je voorgedaan als een ander en vervolgens blijf je nog liegen.
Je kunt niet verwachten dat je door iedereen nog met open armen ontvangen wordt.
Als jij gelooft dat Monkyyy dat meisje uit de OP is dan vraag ik mij af wat er mis met jou isquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:37 schreef coban het volgende:
[..]
Als jij het meisje uit de OP lelijk vindt, dan vraag ik mij af wat er mis is met jouw ogen.
Dit is meer bewijs dan de meeste vrouwelijke users op FOK! leveren hoor.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:38 schreef Coldplay1993 het volgende:
[..]
Als jij gelooft dat Monkyyy dat meisje uit de OP is dan vraag ik mij af wat er mis met jou is
Ik reageer wel even op deze troll.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:37 schreef coban het volgende:
[..]
Als jij het meisje uit de OP lelijk vindt, dan vraag ik mij af wat er mis is met jouw ogen.
quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:37 schreef JApieman het volgende:
[..]
Wow, dit is de eerste keer dat iemand zich voordoet als iemand anders op het internet, wat een doorbraak.
Er staat een fakking a4tje met haar naam op de fotoquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:38 schreef Coldplay1993 het volgende:
[..]
Als jij gelooft dat Monkyyy dat meisje uit de OP is dan vraag ik mij af wat er mis met jou is
Oh dan zal het wel echt zijn indd, echt dom van ons dat wij dat niet inzagenquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:39 schreef coban het volgende:
[..]
Er staat een fakking a4tje met haar naam op de foto
Toch, als ze zo goed kan trollen wil ik wel met haar trouwen ofzoquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:39 schreef coban het volgende:
[..]
Er staat een fakking a4tje met haar naam op de foto
Door dat zo'n chickie achter een type achter gaat doen de meeste jongens alles om haar aandacht te trekken. (ook een puntquote:Op dinsdag 6 december 2011 23:41 schreef Allure_ het volgende:
Door die fucking chinees worden altijd alle chicks hier op FOK! in twijfel getrokken, omdat zij het zoveelste schoolvoorbeeld is van een onzeker stuk piet verdriet.
Bedankt daarvoor.
We hoeven geen bewijs, wij willen iets of iemand om over te praten, iets of iemand om nooit meer te vergeten of iets of iemand dat altijd in onze FOK! hartjes zal blijven leven.quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:44 schreef Coldplay1993 het volgende:
Ik ben nu klaar met deze discussie, dit gaat zelfs voor trollen te ver. Kom eerst maar met meer bewijs dat je nu wel de waarheid spreekt en dat je dat meisje op de foto bent. Om het goed te maken met de foks
Scheelt je een heel hoop boze reacties
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.~Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -- and a lot of courage -- to move in the opposite direction~
Naja, misschien is het Internet toch de enige plaats waar je kan zijn wat je wiltquote:Op woensdag 7 december 2011 00:03 schreef Fascination het volgende:
Altijd zo mooi dat dit soort mensen zeggen dat ze het enkel om het trollen deden. Sure, zoveel tijd steken in een troll. Tijd voor een enkeltje psychiatrische inrichting.
Natuurlijk maar er zijn grenzen, ik vind niet dat je zomaar foto's van andere kan posten en gaat doen alsof je dat zelf bent.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:05 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
Naja, misschien is het Internet toch de enige plaats waar je kan zijn wat je wilt
Noobquote:Op woensdag 7 december 2011 00:03 schreef Fascination het volgende:
Altijd zo mooi dat dit soort mensen zeggen dat ze het enkel om het trollen deden. Sure, zoveel tijd steken in een troll. Tijd voor een enkeltje psychiatrische inrichting.
Echt he, toen ik dat bandje zag wist ik genoeg. Is die dude uberhaupt wel eens in Nederland geweest?quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:39 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Ik reageer wel even op deze troll.
Om precies te zijn dragen 0, nul, zero, chicks een wiz khalifa bandje in Nederland. De hele OP is gewoon nep, dit is enkel 1 overduidelijk bewijs.
quote:Op woensdag 7 december 2011 00:05 schreef Coldplay1993 het volgende:
[..]
Natuurlijk maar er zijn grenzen, ik vind niet dat je zomaar foto's van andere kan posten en gaat doen alsof je dat zelf bent.
quote:Op woensdag 7 december 2011 00:06 schreef Jajong het volgende:
[..]
Noob. Trollen is een kunstvorm. Al vind ik dudes die vrouwen faken wel de minst epic trolls die er zijn.
Misschien ben ik Monkeyyy :lquote:Op woensdag 7 december 2011 00:06 schreef Jajong het volgende:
[..]
Echt he, toen ik dat bandje zag wist ik genoeg. Is die dude uberhaupt wel eens in Nederland geweest?
Carebear broseph. De laatste troll waar ik in trapte was Krentenbol, maar die had iedereen ook fooledquote:Op woensdag 7 december 2011 00:07 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
[..]
[..]
Misschien ben ik Monkeyyy :l
Zeg een master beren hard op.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:11 schreef Jajong het volgende:
[..]
Carebear broseph. De laatste troll waar ik in trapte was Krentenbol, maar die had iedereen ook fooled.
quote:Op dinsdag 6 december 2011 23:39 schreef coban het volgende:
[..]
Er staat een fakking a4tje met haar naam op de foto
Hahaha, sarcasme. Alles.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:22 schreef zarGon het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
HOLY SHIT, zarGon is een damesmeisje!
Wie is die chick met die pijplippen brah? You hit that?quote:Op woensdag 7 december 2011 00:22 schreef zarGon het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
HOLY SHIT, zarGon is een damesmeisje!
If he hit that be ready for his and yours dead.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:26 schreef Jajong het volgende:
[..]
Wie is die chick met die pijplippen brah? You hit that?
Praat geen Engels als je die taal niet beheerst retard.quote:Op woensdag 7 december 2011 00:29 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
If he hit that be ready for his and yours dead.
quote:Op woensdag 7 december 2011 00:29 schreef PlayingWithFire het volgende:
[..]
If he hit that be ready for his and yours dead.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |