Zag vandaag nog een tvreclame van de 4squote:Op zaterdag 24 december 2011 20:53 schreef zoz het volgende:
Apple zie je hier ook nergens reclame maken. Of toch wel?
Wel ophalen en terugbrengen, maar dan wel ongerepareerd.quote:Op vrijdag 23 december 2011 00:56 schreef magneetstrip het volgende:
[..]
Dat is waar, terwijl de verschillen echt minimaal zijn![]()
Ik had trouwens begrepen dat HTC het enige merk is dat bij problemen je telefoon thuis op komt halen en 5 dagen later weer terug brengt, gerepareeerd?
Ja kan ik. Ze raken de htc aan de straatstenen niet kwijt omdat het een slecht toestel is dat bij veel mensen om de haverklap uitvalt. Dat krijgen mensen door en gaan dus liever voor samsung.quote:Op vrijdag 23 december 2011 00:29 schreef magneetstrip het volgende:
Er is nauwelijks prijsverschil tussen de HTC Sensation en de Galaxy S2. Kan iemand me dan deze tarieven verklaren?
[ afbeelding ]
Ik wilde eigenlijk de S2 los kopen met een prepaid kaartje maar met het HTC Sensation abonnement ben ik veel goedkoper uit en heb ik een vrijwel evengoed toestel...
Opmerking: Op inet kosten de S2 en HTC allebei zo'n 430 euro
Dat het nou alleen bij jou het geval is dan kunnen wij niks aan doen.quote:Op zaterdag 24 december 2011 21:25 schreef mrkrul het volgende:
[..]
Ja kan ik. Ze raken de htc aan de straatstenen niet kwijt omdat het een slecht toestel is dat bij veel mensen mij alleen om de haverklap uitvalt. Dat krijgen mensen door en gaan dus liever voor samsung.
Net als LG en Blakcberry?quote:Op zaterdag 24 december 2011 21:25 schreef mrkrul het volgende:
[..]
Ja kan ik. Ze raken de htc aan de straatstenen niet kwijt omdat het een slecht toestel is dat bij veel mensen om de haverklap uitvalt. Dat krijgen mensen door en gaan dus liever voor samsung.
Htc sensation #7 waar we ons klaar batsen bij de aanblik van onze kuttelefoonquote:Op zaterdag 24 december 2011 21:29 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Dat het nou alleen bij jou het geval is dan kunnen wij niks aan doen.![]()
![]()
Had als ik jou was geweest allang dat ding teruggebracht.
Twee keer gehad in de afgelopen 5 jaar, twee keer gratis reparatie en snelle service.quote:Op vrijdag 23 december 2011 00:56 schreef magneetstrip het volgende:
[..]
Ik had trouwens begrepen dat HTC het enige merk is dat bij problemen je telefoon thuis op komt halen en 5 dagen later weer terug brengt, gerepareeerd?
Hey troll, flikker je HTC weg en pleur eens op uit dit topic met je onzin.quote:Op zaterdag 24 december 2011 21:25 schreef mrkrul het volgende:
[..]
Ja kan ik. Ze raken de htc aan de straatstenen niet kwijt omdat het een slecht toestel is dat bij veel mensen om de haverklap uitvalt. Dat krijgen mensen door en gaan dus liever voor samsung.
Troll is ook een beetje een modewoord op de fok. Alles wat een beetje tegen de zin is, is meteen troll. Flauw.....quote:Op zaterdag 24 december 2011 23:35 schreef poepeneesje het volgende:
[..]
Hey troll, flikker je HTC weg en pleur eens op uit dit topic met je onzin.
Headset Droid bood soelaas. Had hiervoor een iPhone 3G en door zulke dingetjes komt de fanboy in mij wel weer boven hoor. Het werkt uiteindelijk wel zoals ik wil, maar ook dit weer eens niet out of the box en het kost me een extra 2 euro. Jammer.quote:Op zaterdag 24 december 2011 23:09 schreef MichielPH het volgende:
Ik heb nieuwe oordopjes met en enkele knop. Een enkele keer drukken pauzeert: logisch. Als ik dubbel druk, bel ik direct m'n ouders. Kan ik het ook veranderd worden, dat dubbel drukken volgende nummer wordt? Ik heb root.
Klopt. Een troll irriteert om het irriteren, mrkrul is gewoon heel erg teleurgesteld en daardoor wellicht wat negatief.quote:Op zaterdag 24 december 2011 23:46 schreef mrkrul het volgende:
[..]
Troll is ook een beetje een modewoord op de fok. Alles wat een beetje tegen de zin is, is meteen troll. Flauw.....
quote:Op zaterdag 24 december 2011 23:46 schreef mrkrul het volgende:
[..]
Troll is ook een beetje een modewoord op de fok. Alles wat een beetje tegen de zin is, is meteen troll. Flauw.....
*zucht*quote:Op zaterdag 24 december 2011 21:25 schreef mrkrul het volgende:
[..]
Ja kan ik. Ze raken de htc aan de straatstenen niet kwijt omdat het een slecht toestel is dat bij veel mensen om de haverklap uitvalt. Dat krijgen mensen door en gaan dus liever voor samsung.
Ja toch wel. Contact gehad met htc. Op advies het volgende gedaan: Eerst zonder SD card geprobeerd. Uitval. Toen weer soft reset. Geen succes. Nu hard reset gedaan. Had ik al eens gedaan, maar goed. Nu is hij een paar dagen ok. Mocht het probleem terug komen stuur ik hem op. Dus er wordt aan gewerkt. Overigens heb ik ook ergens gelezen dat het zou kunnen dat het probleem is dat de batterij los zit en een stukje papier er tussen de oplossing is. Dat zou wel heel knullig zijn.quote:Op zondag 25 december 2011 09:55 schreef GotC het volgende:
[..]
*zucht*
Hier hebben we het al over gehad. Wat voor stappen heb je in de tussentijd ondernomen? Ik gok op niks.
Ik begrijp dat je ontevreden bent hoor, maar je bent ook echt de meest irritante user die ik in tijden heb gezien.
Van Apple zelfquote:Op zaterdag 24 december 2011 21:21 schreef zoz het volgende:
Van Apple of een provider die de 4s bij een te dure abbo levert?
Ik kijk eigenlijk ook vrij weinig televisie....
Absoluut. Mijn sensation werkt perfect, nooit gezeik, dus je hebt gelijk, het is een waardeloze telefoon... Als je de samsung galaxy zoveek beter vindt waarom heb je die dan niet? En dan nog, er zullen ook best mensen zijn met een galaxy die niet naar behoren werkt. Shit happens, maar daardoor is een toestel in zij algemeenheid nog niet slecht.quote:Op zondag 25 december 2011 10:17 schreef mrkrul het volgende:
[..]
Toch lijkt me mijn eerdere uitleg wel een logische uitleg voor snellere prijsdaling van sensation toch sgs2. Laatst genoemde is meer populair, want beter.
Omdat ik dat toen niet wist. Maar mijn htc doet het nu al een paar dagen voortreffelijk. Wieweet word ik nog fan.quote:Op maandag 26 december 2011 22:33 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Absoluut. Mijn sensation werkt perfect, nooit gezeik, dus je hebt gelijk, het is een waardeloze telefoon... Als je de samsung galaxy zoveek beter vindt waarom heb je die dan niet? En dan nog, er zullen ook best mensen zijn met een galaxy die niet naar behoren werkt. Shit happens, maar daardoor is een toestel in zij algemeenheid nog niet slecht.
Dat zou een verlaat kerstwonder zijnquote:Op maandag 26 december 2011 23:32 schreef mrkrul het volgende:
[..]
Omdat ik dat toen niet wist. Maar mijn htc doet het nu al een paar dagen voortreffelijk. Wieweet word ik nog fan.
Inderdaad, ik zou bijna gaan twijfelen aan mijn atheistische levensvisiequote:Op dinsdag 27 december 2011 11:00 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Dat zou een verlaat kerstwonder zijn.
Ja, het is graag of helemaal niet hè. Weg is weg.quote:Op woensdag 28 december 2011 16:11 schreef McCandless het volgende:
Onlangs per ongeluk de nieuwe update van Android weggeklikt omdat ik op dat moment geen Wifi in de buurt had, maar nu wil ik 'm dus alsnog installeren, maar de vraag is alleen: hoe?
Iemand?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |