Verse kippensoepquote:Op zondag 11 december 2011 18:03 schreef 5thencounter het volgende:
De Wat Eet Oop Vandaag vraag viel niet mee, Opa was niet los te rukken van de TV..
Maar het is heet en moet op een lepel..![]()
[ link | afbeelding ]
Jahh, Ok dat het voor de kijkers ook duidelijk is hé? Anders komen er klachten dat er nix an is met Oop..quote:
quote:Op zondag 11 december 2011 18:32 schreef 5thencounter het volgende:
Sht.. daar heb je het gesodemieter al.. Omie gaat zich er mee bemoeien, wat er met de soep was!![]()
[ link | afbeelding ]
Dus zit er niets anders op dan de chat te sluiten ,aangezien het allemaal rel volk is op de chat.quote:Op zondag 18 december 2011 15:59 schreef Pearlbitch het volgende:
Oop laat er geen misverstand over bestaan: relvolk is niet meer welkom op zijn chat.
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 18 december 2011 21:33 schreef 5thencounter het volgende:
Aha..De verzuring van de chats heeft nu ook Fok bereikt...De Anti-Opa oorlog lijkt hier een nieuwe bron aangeboord te hebben!
alles is best, jullie verdelen het maar netjes eerlijk onder elkaar, zolang er maar niemand in een kippenbotje stikt vind ik alles best.............quote:Op zondag 18 december 2011 21:43 schreef djprovox het volgende:
Vraagje nog....
Is het nou de bedoeling dat iedereen die kip helemaal opeet???
Niet echt eerlijk, want Shar heeft de grootste.
jou hebben ze apart gehangen, ze zijn er nog niet echt over uit bij welk kippenhok je nu hoort......quote:Op zondag 18 december 2011 21:48 schreef ZOA het volgende:
Waarom hang ik er niet bij? Ben ik de haan ofzo?
quote:
Die mooie oge hebbe mij bedrogen .............quote:Op donderdag 22 december 2011 19:00 schreef Pearlbitch het volgende:
Oop luistert naar Django Wagner. Muziek waar je vrolijk van wordt, aldus Oop.
[ afbeelding ]
Aan Oop's ogen zie je ook dat hij er heel vrolijk van wordtquote:Op vrijdag 23 december 2011 17:34 schreef Jian het volgende:
[..]
Die mooie oge hebbe mij bedrogen .............
Zo te zien is hij daar nog heel veel blijer me dan met Django Wagner.quote:Op vrijdag 23 december 2011 18:04 schreef Pearlbitch het volgende:
Vanavond staat er in huize Oop uitsmijter op het menu.![]()
[ afbeelding ]
Ach, Oop is nu eenmaal een stille genieter.quote:Op vrijdag 23 december 2011 18:49 schreef pullup het volgende:
[..]
Zo te zien is hij daar nog heel veel blijer me dan met Django Wagner.
Zijn mondhoeken krullen bijna naar boven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |