ja prachtig, maar om dan zo spastich over plastic te doen als de ouders in de OP van TS gaat echt een paar bruggen te ver zeg maarquote:Op zaterdag 3 december 2011 17:43 schreef Mereltje het volgende:
Reden wat ik lees op internet is dat houten speelgoed de fantasie meer prikkelt, niet te gedetailleerd en gemaakt van eerlijk materiaal. Voordeel van hout is dat het warm aanvoelt, en mooi geluid maakt, hout op hout. Als het stuk gaat is het makkelijker te repareren. Ik kan me hier wel iets bij voorstellen.
maar dan nog dat hout-gemeut kan je dan toch ook gewoon thuis houden?quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:43 schreef Mereltje het volgende:
Reden wat ik lees op internet is dat houten speelgoed de fantasie meer prikkelt, niet te gedetailleerd en gemaakt van eerlijk materiaal. Voordeel van hout is dat het warm aanvoelt, en mooi geluid maakt, hout op hout. Als het stuk gaat is het makkelijker te repareren. Ik kan me hier wel iets bij voorstellen.
Dat vind ik ook wel erg overdreven hoor.quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:48 schreef BrandX het volgende:
[..]
ja prachtig, maar om dan zo spastich over plastic te doen als de ouders in de OP van TS gaat echt een paar bruggen te ver zeg maar
Dat.quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:49 schreef moussy het volgende:
[..]
maar dan nog dat hout-gemeut kan je dan toch ook gewoon thuis houden?
30 jaar geleden dus bijna niet he?quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:45 schreef Kyara het volgende:
[..]
daar moeten ook nog wel eens batterijen in.
Vast, maar ze doen blijkbaar zo over élk plastic stuk speelgoed, niet alleen over knipperend en geluid makend speelgoed.quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:29 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Keyboard valt voor die mensen waar TS het over heeft waarschijnlijk in dezelfde categorie.
het huidige spul welquote:Op zaterdag 3 december 2011 17:56 schreef k_i_m het volgende:
[..]
30 jaar geleden dus bijna niet he?.
Dat is een beetje jammer.quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:57 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Vast, maar ze doen blijkbaar zo over élk plastic stuk speelgoed, niet alleen over knipperend en geluid makend speelgoed.
Ik vermoed zomaar dat Nielsch om de discussie op te leuken het verhaal een tikje overdrijft.quote:Op zaterdag 3 december 2011 17:57 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Vast, maar ze doen blijkbaar zo over élk plastic stuk speelgoed, niet alleen over knipperend en geluid makend speelgoed.
quote:Op zondag 4 december 2011 08:38 schreef Nielsch het volgende:
Het mooiste moment van de dag was nog wel toen de vader van die kinderen tegen z'n vrouw zei: "Ze vinden het wel heel leuk he, zo'n keyboard waar muziek uitkomt. Misschien moeten we toch..."
Nou, als blikken konden doden![]()
?quote:Op zondag 4 december 2011 22:02 schreef Vanyel het volgende:
Of je plakt een stuk ducttape op de 'box'.
Dat dempt het lawaai van te lompe muziekdingen.quote:
Zeg dan speaker... zodat ik het direct snapquote:Op zondag 4 december 2011 22:05 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat dempt het lawaai van te lompe muziekdingen.
Ja daar kwam ik ff niet op.quote:Op zondag 4 december 2011 22:06 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Zeg dan speaker... zodat ik het direct snap
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |