Online hangt het zeker niet van geluk af, deels wel batuurlijk, maar in welke game nietquote:Op maandag 5 december 2011 20:12 schreef SoepvorkNL het volgende:
Of ik ben een noob, of ik ben het verleerd. Maar na de 50 en 100 cc allemaal op 3 sterren te hebben gehaald blijft de 150 cc nog wel erg moeilijk zeg. Online bak ik er al helemaal niks van. Voor m'n gevoel hangt het daar ook heel erg van geluk af. Qua welke items je van anderen op je dak krijgt.
Maarre, fantastische game
Als je online een blauw schild hebt, kun je nog gewoon winnenquote:Op maandag 5 december 2011 20:12 schreef SoepvorkNL het volgende:
Of ik ben een noob, of ik ben het verleerd. Maar na de 50 en 100 cc allemaal op 3 sterren te hebben gehaald blijft de 150 cc nog wel erg moeilijk zeg. Online bak ik er al helemaal niks van. Voor m'n gevoel hangt het daar ook heel erg van geluk af. Qua welke items je van anderen op je dak krijgt.
Maarre, fantastische game
Yachiru kan je dat wel uitleggenquote:Op maandag 5 december 2011 23:40 schreef CklokC het volgende:
En wat ook niet lukt is de boost bij de start.
Gas geven als de 2 verdwijnt.quote:Op maandag 5 december 2011 23:40 schreef CklokC het volgende:
En wat ook niet lukt is de boost bij de start.
Dit is trouwens ook erg waar. Ik heb nu de 3DS van mijn broertje te leen om Mario Kart te spelen. Ik kom tot de conclusie dat ik er echt zelf eentje moet hebben.quote:The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Communities, ik heb namelijk geen friend codes toegevoegdquote:Op dinsdag 6 december 2011 10:59 schreef Aether het volgende:
Racet iedereen via de FOK!-community of friend codes?
Ook erg omslachtig.quote:Op dinsdag 6 december 2011 11:00 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Communities, ik heb namelijk geen friend codes toegevoegd
Ja dat zou natuurlijk ook kunnen. Maar ja, dan moeten mensen mij ook weer toe gaan voegen. Dus dan is het toch makkelijker om twee communities te adden.quote:Op dinsdag 6 december 2011 11:04 schreef Aether het volgende:
[..]
Ook erg omslachtig.
Maar tegenwoordig is er toch één friend code per systeem? Waarom kun je die dan niet in de 3DS invoeren die alle spellen direct kunnen gebruiken.
Friend Codes toevoegenquote:Op dinsdag 6 december 2011 11:12 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Zou wel prettig zijn om te kunnen zien wat er online gespeeld wordt zonder het spel in je 3DS te hebben
Ik denk het niet -- zal wel per spel geregeld worden.quote:Op dinsdag 6 december 2011 11:12 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ja dat zou natuurlijk ook kunnen. Maar ja, dan moeten mensen mij ook weer toe gaan voegen. Dus dan is het toch makkelijker om twee communities te adden.
Worden die communities trouwens een OS feature? Zou wel prettig zijn om te kunnen zien wat er online gespeeld wordt zonder het spel in je 3DS te hebben
Ah bah, en dat is juist zo'n leuk level.quote:Op dinsdag 6 december 2011 11:11 schreef Noppie2000 het volgende:
Deze bedoel ik. Als mensen dat echt online gaan gebruiken = nooit meer dit level spelen
Weet je dat het mij eigenlijk bijna nooit lukt?quote:Op maandag 5 december 2011 23:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Yachiru kan je dat wel uitleggen
Is inderdaad even een truuk.quote:Op dinsdag 6 december 2011 11:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
Het is echt niet zo moeilijk
() = lamp
Het aftellen gaat zo:
() - - () - - ()
Waarbij de - een tel is. Er zitten ongeveer twee tellen tussen twee lampen. Als je na een tel na het tweede licht gas geeft moet je de boost meekrijgen.
Ik race al jaren op de lampen, ten tijde van de SNES al. Voor mij is dat gemakkelijkerquote:Op dinsdag 6 december 2011 11:48 schreef Aether het volgende:
[..]
Is inderdaad even een truuk.
Misschien eenvoudiger als je op de cijfers let: vlak voordat de ‘2’ verdwijnt gas geven.
Gelukt! Het werkt. Maar ja, nu is er niemand.quote:Op maandag 5 december 2011 22:51 schreef Housekeeper het volgende:
Ik moet gaan rommelen in de router ivm de 006-0612 error.![]()
Dus toch je natquote:Op dinsdag 6 december 2011 13:52 schreef aquaboy11 het volgende:
Ik kan geen online spelers vinden of verbinden met groepen, alleen als er op dat moment geen open groep is kom ik erin als een nieuwe groep en kunnen (niet alle) mensen mij wel joinen. Altijd dezelfde error 006-0612. De arcadyan experiabox (van kpn) is totaal niet geschikt voor gamen, want alle functies waarmee je het kan oplossen zijn weggelaten.
Heb jij toevallig ook een experiabox Housekeeper?
Mij lukte het wel altijd in Mario Kart 64 en Mario Kart voor de Game Cube. Dus ik moet niet falen.quote:Op dinsdag 6 december 2011 11:54 schreef Yachiru het volgende:
Ik ga maar eens oefenen dan! Thanks voor de uitleg! Ik heb hiervoor eigenlijk alleen MK DS en MK Wii gespeeld, dus ben sowieso niet erg ervaren
Nope. Ik heb een Arris modem met Ziggo. Ik ben er uit gekomen met deze uitleg. Weet niet of je er ook iets aan hebt?quote:Op dinsdag 6 december 2011 13:52 schreef aquaboy11 het volgende:
Altijd dezelfde error 006-0612. Heb jij toevallig ook een experiabox Housekeeper?
In het begin wel inderdaad, daarna helaas niet meerquote:Op dinsdag 6 december 2011 15:33 schreef Nick-GizMo het volgende:
Munten blijft ie gewoon tellen ook al heb je er al 10 tijdens een race
Elke 50 munten een unlock
Nee, het heeft helaas niet geholpen. De technische dienst van kpn weet er ook geen oplossing voor want die doen niks met gaming enz. Ik heb geen opties als dmz of iets dergelijks, dat hebben ze allemaal afgeschermd zodat je er niet bij kan. (of verwijderd)quote:Op dinsdag 6 december 2011 14:24 schreef Housekeeper het volgende:
[..]
Nope. Ik heb een Arris modem met Ziggo. Ik ben er uit gekomen met deze uitleg. Weet niet of je er ook iets aan hebt?
hier
en hier
Je leest idd veel problemen met die experiabox, nog geen eenduidige oplossing gelezen.![]()
Dat is echt veel.quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:34 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
In het begin wel inderdaad, daarna helaas niet meer
Om alles te unlocken 20000 coins nodig(Kan ook met streetpasses en VR online
)
Ja.quote:
Ik denk niet het aantal dat je overhoudt maar daadwerkelijk wat je pakt, maar ik heb hier geen bewijs voorquote:Op dinsdag 6 december 2011 15:55 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ja.
Maar hoe worden ze geteld? Is het het aantal wat je aan het eind van een race hebt of zijn het alle munten die je in die race verzameld hebt?
Soms pak ik 20+ munten maar kom ik maar met 3 ovde finish
Die experiabox is helemaal dichtgetimmerd heb ik gelezen. Ook met de Wii waren er problemen las ik. Misschien dat iemand nog een workaround fixed. Totnutoe lijkt die er nog niet te zijn.quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:47 schreef aquaboy11 het volgende:
[..]
Nee, het heeft helaas niet geholpen. De technische dienst van kpn weet er ook geen oplossing voor want die doen niks met gaming enz. Ik heb geen opties als dmz of iets dergelijks, dat hebben ze allemaal afgeschermd zodat je er niet bij kan. (of verwijderd)
Ik gok het aantal dat je bij de finish hebt.quote:Op dinsdag 6 december 2011 15:55 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ja.
Maar hoe worden ze geteld? Is het het aantal wat je aan het eind van een race hebt of zijn het alle munten die je in die race verzameld hebt?
Soms pak ik 20+ munten maar kom ik maar met 3 ovde finish
Experia box is gewoon een kut dingquote:Op dinsdag 6 december 2011 15:47 schreef aquaboy11 het volgende:
[..]
Nee, het heeft helaas niet geholpen. De technische dienst van kpn weet er ook geen oplossing voor want die doen niks met gaming enz. Ik heb geen opties als dmz of iets dergelijks, dat hebben ze allemaal afgeschermd zodat je er niet bij kan. (of verwijderd)
Kut, maar dat komt vooral door dat gyroding: Als je ook maar een beetje scheef zit met je 3DS stuur je al de berm in.quote:Op dinsdag 6 december 2011 16:02 schreef CklokC het volgende:Wat vinden jullie trouwens van die first person view? Ik vind het een leuke toevoeging. Het geeft je echt het gevoel dat je in de wereld van Mario Kart zit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |